למעלה יופי מסוגנן אתרי התיבה

יוֹפִי Box

תמונה @

אם אתה לא מכיר תיבות יופי, הרעיון הוא די פשוט: אתרי קופסת יופי לקבוע תשלום, בדרך כלל 10 $ ל 20 $ או יותר לחודש, בדרך כלל על בסיס מנוי, עבור חברים זה כדי לקבל קופסה או שקית מלאה של קוסמטיקה . אלה יכולים לנוע בין דגימות דלוקס, גודל הנסיעה, כדי קוסמטיקה בגודל מלא, בהתאם לחברה. ישנם אתרים המתמחה לא רק קוסמטיקה מותרות המותג, אלא גם ידידותי לסביבה טיפוח העור ידידותי, טיפוח השיער, קווי יופי. תמשיכו לקרוא עבור תשעת המועדפים שלנו.

02
מתוך 11

תיבת ליבנה

לִבנֶה Box

תמונה @ BirchBox.com

Bircbox הוא האתר שהתחיל את המגמה. באתר זה תיבות הם הראשונים לבוא לשרת הראשון תיבות אינם מחויב חודשי; עליך לשים את עצמך ברשימת המתנה להזמנה. עבור $ 10 (או 20 $ לגברים) אתה מקבל קופסה מלאה דגימות דלוקס מ Keihls, סטילה, קראטזית, Smashbox ועוד. יש להם גם תוכנית נקודות כאשר אתה קונה את המוצרים בגודל מלא.

03
מתוך 11

תיבת יופי

זהו קופסת היופי שנוצרה על ידי מינט ביץ '(שהיא אותה חברה שבבעלותה תכשיט מנטה וכל אתרי האופנה של הסלבריטאים). התיבה שלהם הוא 30 $ לחודש ואתה מקבל 12 + מוצרים, מובטח להיות שיער, עיניים / שפתיים, פנים או גוף, כל חודש. המותגים שלהם כוללים Nivea, גם פנים, Weleda, Couture צבע, GoSmile, LA Fresh, BORBA, Josie Maran ו Perfekt.

04
מתוך 11

גודבוקס

טוב box

תמונה @ Goodebox.com

Goodebox הוא זול למדי ב 16 $ לחודש. הם מתמחים קוסמטיקה ידידותית לסביבה, לא רעיל, בר קיימא. לשם כך, חברים מקבלים 6-7 דוגמאות גודל המשפט, אשר כוללת לא רק יופי ומוצרי טיפוח אישי, אלא גם מוצרי בריאות. יש להם במתנה חודשי עבור ניסויים בגודל מלא וגם הנחות ניתנות לחברים.

05
מתוך 11

צבא היופי

יוֹפִי Army

תמונה @ BeautyArmy.com

צבא היופי מאפשר לך לבחור 6 דגימות יופי מתוך מבחר אוצר על בסיס ההעדפות שלך. השירות שלהם עולה 12 $ לחודש. בחירת המותג שלהם כולל Joico, Youngblood, Cellceuticals, אינדי לי, Sunfx ועוד.

06
מתוך 11

Glymm

Glymm

תמונה @ Glymm.com

עבור $ 12 לחודש, Glymm מגדיר אותך עם 4-5 דגימות דלוקס לחודש, כמו גם שקית קוסמטיקה ידידותית לסביבה. יש להם מותגים גדולים סוף סוף כמו אנסטסיה של בוורלי הילס, דבורים של ברט, מטען, CK, מוראד, OPI, אוסקר דה לה רנטה, איב סן לורן, RGB, חמאה לונדון, קנדי ​​ועוד. הם גם מוכרים מוצרים בגודל מלא יש נקודות נאמנות אתה יכול להרוויח לקראת רכישות.

07
מתוך 11

GlossyBox

Glossybox

תמונה @ Glossybox

GlossyBox totes ידועה מותגים גלובליים כמו Burberry, ביגלו CO, Ahava, Zoya, OPI ועוד רבים בתיבות החודשי שלה. עלות לחודש הוא 21 $ עבור חמישה יופי בגודל יופי מוצרי טיפוח לחודש.

08
מתוך 11

ג'ולפ מייבן

ג'ולפ Maven

תמונה @ Julep.com

Julep Maven הוא קו לק לציפורן שמשווק את המוצר באמצעות תוכנית היופי שלו. הדבר הגדול על מוצר זה הוא שאתה יכול לנסות את זה על ידי מקבל את התיבה הראשונה רק עבור 1C. לפני הספינות תיבת הם מאפשרים לך להציג בתצוגה מקדימה מה יש בו, ואם אתה לא אוהב את זה, אתה יכול לשלוח אותו לחבר או לדלג על זה לגמרי (ללא תשלום). תיבת עולה $ 19.99 לחודש וחברים לקבל 20% הנחה של מוצרים גם כן.

09
מתוך 11

גלאם שלי /

שֶׁלִי Glam

תמונה @ MyGlam.com

מדי חודש, חברי גלאם מקבלים שקית איפור שקית מלאה 4 עד 5 קוסמטיקה בגודל מלא או דגימות בגודל מפואר. כל תיק כולל המותגים האהובים כמו Nyx קוסמטיקה, וון, את Balm, מאי קוטור, עירוני דעיכה כיסוי Sheer. עלות להצטרף הוא 10 $ לחודש והם גם לשרת את קטעי וידאו יוקרתיים עם מיטב האיפור youtube אמנים כמו מישל פאן.

10
מתוך 11

חברה לדוגמה

לִטעוֹם Society

תמונה @ מדגם החברה

נוצר על ידי BeautyBar.com ובשותפות עם מגזין Allure, מדגם החברה גובה 15 דולר לחודש עבור 5 דגימות בגודל מפואר של מותגי מותרות, כולל חברים גם לקבל 15 $ להוציא כל חודש על גרסאות בגודל מלא של המוצרים שהם מנסים.

11
מתוך 11

גוון החום שלי /

MyShadeofBrown.com

תמונה @ MyShadeofBrown.com

הגוון שלי של חום הוא אתר קופסת יופי שתוכננה במיוחד עבור נשים של צבע. עבור $ 10 (למעשה 5 $ לחודש הראשון, לזמן מוגבל) בחודש חברים מקבלים קופסה מלאה של 4 עד 5 דוגמאות קוסמטיקה פרמיה של קווי קוסמטיקה המתעוררים כמו Nouri Shea, מדהים Botanicals, MASH, סודות ים המלח, יאנה, פוקה, למיק, ג'ורג'יה ועוד.

No Replies to "למעלה יופי מסוגנן אתרי התיבה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 8