האם זה בסדר לתת החבר שלך ללכת לנשף עם בחורה אחרת?

האם זה בסדר לתת החבר שלך ללכת לנשף עם בחורה אחרת?

יש לך חבר. אולי אתה אפילו ג 'וניורס או קשישים מדברים על הולך לנשף משלך יחד. אבל אז הוא מתבקש על ידי חבר מבית ספר אחר ללכת לנשף אותה איתה. גם אם היא (והוא) מתעקש שהיא רוצה ללכת כחברים בלבד, אתה בהחלט יש דילמה לנשף על הידיים. האם זה בסדר להרגיש מוזר לגבי שהוא הולך?

תגיד לחבר שלך איך אתה מרגיש

קודם כל, אתה צריך לדבר עם החבר שלך ולהגיד לו בדיוק איך אתה מרגיש.

אם אתה הולך להיות במערכת יחסים עם מישהו, אתה צריך להיות פתוח וישר איתם. תקשורת כל כך חשובה. הוא צריך לדעת איך אתה מרגיש; ככה יהיה לו יותר סיכוי להבין למה אתה לא רוצה שהוא ילך לנשף של נערה אחרת.

זה כמו תאריך

לי, החבר שלך הולך לנשף עם בחורה אחרת יהיה כמו שהוא יוצא לפגישה עם בחורה אחרת. תחשוב על זה. הם הולכים לרכב בלימוזינה או במכונית ביחד, אוכלים יחד ארוחת ערב, רוקדים יחד, ומסתובבים יחד כמה שעות אחרי החשיכה. גם אם הוא אומר שהיא רק שואלת אותו "כחבר", זה עדיין גורם לי להתכווץ קצת.

אני יכול להבין לגמרי למה אתה לא רוצה את החבר שלך ללכת לנשף אחר של הנערה. יש לך זכות לשים את הרגל שלך ולומר לא.

איך לומר לא

אם אתה מודאג אתה יישמע כמו חברה פסיכו אבל לא רוצה שהוא ילך, הנה הטריק: זה הכל על המסירה.

אם יש לך פרק בוכה דרמטי באמת, להשלים עם צרחות, אגרופים אגרוף, האשמות, ועלבונות כל בזמן אומר לו שאתה לא רוצה שהוא הולך לנשף עם בחורה אחרת, אתה הולך להישמע כמו פסיכו. אבל. אם אתה מסביר לו בשלווה, כי אתה תהיה לא נוח עם אותו הולך לנשף השני ולתת כמה סיבות (אתה החבר שלי, זה יהיה כמו תאריך, מעולם לא פגשתי את הבחורה, וכו '), ואז אתה לא תבוא כמו פסיכי.

אם החבר שלך מחויב להיות איתך, אז הוא יכבד את מה שיש לך להגיד ולא ללכת לנשף איתה. אבל אם החבר שלך מכניס מאבק ודוחף חזרה הולך לנשף איתה בכל מקרה, ייתכן שתרצה לחשוב מחדש על האדם שאתה עם. הוא מכבד אותך? האם הוא מחויב? האם הוא רוצה להיות בקשר איתך?

אם הוא עדיין לא מקבל את זה, לשאול אותו אם הוא יהיה בסדר עם אתה הולך לנשף אחר עם בחור אחר הוא מעולם לא פגש. הניחוש שלי הוא שהוא יגיד לא למהר הזה.

אם אתה רוצה להיות מטופל בדרך מסוימת במערכת היחסים שלך, אתה צריך להגדיר כמה גבולות. לספר לחבר שלך כי אתה לא רוצה שהוא ילך על כל תאריכים אחרים (הנשף או אחרת) היא סבירה לחלוטין מקום טוב להתחיל.

No Replies to "האם זה בסדר לתת החבר שלך ללכת לנשף עם בחורה אחרת?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    54 + = 56