הטוב ביותר כתף הקרה חולצות קיץ

הם הולכים על ידי כמה שמות שונים - לחתוך את הכתפיים של הכתף, פתוח שרוול צמרות, הכתף פתוח צמרות, ואת הבחירה הפופולרי ביותר, צמרות הכתף הקרה. אבל בסופו של דבר, כל השמות האלה בעצם מובילים חזרה לאותו עיצוב נהדר - חולצת שרוול קצרה או ארוכה שמרגישה את הכתפיים, ולפעמים קצת יותר. מגמה זו פועלת על כל כך הרבה רמות: ראשית, זה מגניב, אוורירי מושלם עבור מזג אוויר חם, ושנית, זה יכול להפוך אפילו את הבסיסית ביותר טי לתוך הצהרה אופנה. תמשיכו לקרוא עבור חלק העליון ביותר מסוגנן כתף הכתפיים הדף זמין באינטרנט עכשיו.
קַר Shoulder Top

תמונה @ ShopNastyGal.com

את משי משיכת למעלה מ ShopNastyGal.com (78 $) הוא די בסיסי, מוצק בצבע פתוח הכתף הדף, אבל זה נהדר עבור שתי סיבות עיקריות - קודם, זה משי, שהוא אלטרנטיבה מצוינת חולצות פוליאסטר הרגיל כי מקבל כל מסריח ומזוהם בחום. שנית, זה כתום - מנדרינה כדי להיות נכונה, וזה כיף כזה צבע טרי בקיץ. זוג זה עם שרשרת ארוכה זהב מדליון זוג גדול של מכנסיים חתוכים.

02
של 08

ארוגים למעלה עם כתפיים פתוח

קַר Shoulder Top

תמונה @ FashiontoFigure.com

Fuschia הוא צבע נהדר עבור כל הזמן של השנה, וזה דבר אחד שעושה את ארוגים למעלה עם כתפיים פתוח מ FashiontoFigure.com ($ 19) חייב להיות. זה קל משקל, כפתור חצי טהור למטה עם הכתפיים הפתוחות הוא לא רק מסוגנן, אלא גם מגניב עבור מזג האוויר החם. זמין בגדלים 1x, 2x ו 3x, וכן זוגות היטב עם skinnies דנים או של קאפרי.

03
של 08

A.N.A כתף קולר בדולמן שרוול למעלה

דפוסי צבעוניים בהירים הם חובה עבור הקיץ, ו sheer לחלוטין ב - לערבב את שתי המגמות עם המגמה הכתף פתוח ויש לך אחד חם, חייב להיות הדף. את A.N.A הקרה כתף דולמן שרוול לראש מ JC פני (20 $) עושה בדיוק את זה. הכיף, אמנות דקו בהשראת סגול, כתום וזהב הדפסה בולט נראה נהדר עם ג 'ינס רזה כהה.

04
של 08

אלקסה טופ

קַר Shoulder Top

תמונה @ DesignsbyStephen.com

את Alexa למעלה ב Aqua שרך על ידי ראמונה La Rue ($ 152 ב DesignsbyStepee.com) מעמיד ספין על הכתף לפתוח להסתכל על ידי הוספת ruching לשרוול, ממש מתחת לחתוך החוצה, ואתה חייב להודות שזה די נראה טוב! אבל יותר מכל, מה עושה את זה יפה משי עבודה העליון הוא יפה טרופי כחול בהיר זה מגיע.

05
של 08

פתח את הכתפיים של אלן הבינלאומי

קַר Shoulder Top

תמונה @ eDressme.com

תביאו את הילדה הפנימית שלך עם מלח היופי בהשראת כתף פתוח חולצות על ידי אלן הבינלאומי ($ 32 ב eDressme.com). זה מקסים פסים כחול ולבן העליון הוא כמעט נוח מדי כדי להיות מסוגנן עם זה, קו בסגנון, הנדנדה בסגנון. זוג זה עם ג 'ינס לחתוך ותליון זהב ארוך עבור מבט זה מזדמנים וחמודים.

06
של 08

פתח כתף חולצה

יסודות הם חובה בכל ארון בגדים, אבל מי צריך עוד טי משעמם לבן? צבע מוצק, כותנה לפתוח את הכתף העליון הוא גם מגמה קדימה צדדי, במיוחד אחד עם שולי גבוה נמוך כמו חולצת פתוח כתף מ Mango.com ($ 49.99) העליון כמו זה הולך עם כמעט כל דבר; לעשות את זה כיף על ידי זיווג זה עם זוג מכנסיים בדוגמת או מכנסיים קצרים בסגנון מלח, ו accessorizing אותו עם שרשרת גיאומטרית.

07
של 08

הכתף הקרה למעלה עם זהב חרוז

קַר Shoulder Top

תמונה @ ShopFE.net

הוסף תחושה מלכותית לכל התלבושת עם הכתף הקרה למעלה עם זהב חרוז מן החוץ שערי ($ 47 ב ShopFE.net). השרוול העליון הזה, בעל שרוולים פתוחים, מגיע גם בכחול וגם בכחול מלכותי, עם פסים חרוזים מזהב על החזה, לאורך החתכים בשרוול, כמו גם בצוואר. זוג אותו עם מכנסי סאטן, פשוט לשנות את הנעליים שלך מן הדירות לעקבים במשך יום ללילה להסתכל.

08
של 08

הכתף הקרה שיפון למעלה

קַר Shoulder Tops

תמונה @ ShopFE.net

זה ארוך, הדף פתוח הכתף הדף הוא חלופה מצוינת צבעים נועזים של הקיץ. מטבע חוץ בחרה צבעים ארציים דפוס אורגני עבור יותר של מבט מחניק עבור הקרה הכתף שיפון למעלה ($ 27 ב ShopFE.net). נראה נהדר עם skinnies שחור, עקבים פלטפורמה ערימה של צמידי זהב.

No Replies to "הטוב ביותר כתף הקרה חולצות קיץ"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    6 + 2 =