כיצד גלאם עד שמלה פשוטה

אז יש לך את השמלה הזאת ... אולי זה השמלה השחורה הקטנה האהובה עליך, או שמלת קומה מדהימה באורך המתאים לך לחלוטין. הבעיה היא, זה קצת רגיל להסתכל. זה כל צבע אחד, או לחתוך הוא פשוט סוג של בסיסי. אתה רוצה שזה היה קצת יותר זוהר. קצת נוצץ, קצת יותר לבוש, קצת יותר כמו משהו שטיילור סוויפט היה לובש על השטיח האדום.

אם אתה הולך לרקוד הביתה או מתוק שש עשרה ורוצים להתלבש השמלה האהובה עליך, נסה אלה קל טיפש הוכחה, טיפים סבירים לחלוטין:

כיצד גלאם עד שמלה פשוטה

תמונות של גטי

ההבדל בין אייליינר חום בסיסי לבין מסקרה ועין עשירה, דרמטית ועשירה? זה כמעט את ההבדל בין שמלת נשף ו שמלה לנשף! אם אתה רוצה לעשות את השמלה הפשוטה שלך קצת יותר glam, להתחיל עם איפור עיניים. אייליינר שחור על העפעפיים העליונים והתחתונים שלך בתוספת צללית עשן שחור מעושן כמעט תמיד עושה את הטריק. אם יש לך גוון בהיר, להשתמש בצל מעט בהיר יותר, כמו אפור או חום. בדוק עוד רעיונות לאיפור.

02
של 07

שפתיים אדומות ושיער הוליווד ישן

כיצד גלאם עד שמלה פשוטה

=.
תמונות של גטי

לראות את המראה הזה? זה נצחי לחלוטין, ומזכיר את הכוכבים הוליוודיים הכי מתוחכמים. יש סיבה כי סלבריטאים המודרנית לחזור על המראה שוב ושוב. זה גלאם מיידי. הכן השפתיים שלך עם אניה שפתיים אדומות, ולאחר מכן לבחור שפתון אדום מחמיא את צבע העור שלך. לכי על איפור העין - אתה לא רוצה בסופו של דבר להיראות ליצנית. חלק השיער שלך בצד, ואז ליצור גלים גדולים עם ברזל רחב חבית מסתלסל. קל tosle אותם עם האצבעות שלך כדי ליצור את המראה רך. סיים את זה עם קליפ נוצץ או פרח תחוב מאחורי האוזן.

03
של 07

מצמד נוצץ

כיצד גלאם עד שמלה פשוטה

תמונות של גטי

אם השמלה שלך אין כמו נוצץ כמה שאתה רוצה, אתה יכול לגמרי לפצות על זה אביזרים שלך. חפשו מצמד רחב, מקושט כמו זה, מצמד חרוז יפה או אחד שמצולק בטונות של צבעים שונים. תסתכל התלבושת שלך פשוט מ מהמם.

04
של 07

נעליים משובצות

כיצד גלאם עד שמלה פשוטה

שרלוט Russe משאבות Glitter.
PriceGrabber

שמעת פעם כי נעליים יכול לעשות את התלבושת? אם השמלה שלך הוא כל צבע אחד או פשוט בסיסי, זוג זה עם נעליים נוצץ לקחת את זה ברמה. להשתגע עם עקבים משובץ, פרוע עם נעלי ניאון או לקבל יפה עם מקושט או מקושק על עקבים.

05
של 07

ערימות של צמידים

כיצד גלאם עד שמלה פשוטה

תמונות של גטי

אם הניצוץ לא על השמלה שלך, להביא אותו אל הידיים והפרקי הידיים. אני אוהבת לערבב ולהתאים צמידים כדי ליצור את הערימה ניצוץ מושלם. אל תפחדו להשתמש בזהב, כסף וברונזה יחד, או ערמו צמידים רחבים עם אבני חן ואבנים צבעוניות שונות. זה סוג חדש של ממתקים!

06
של 07

שרשרת הצהרה

כיצד גלאם עד שמלה פשוטה

תמונות של גטי

אה, שרשרת ההצהרה. ללא שם: הוא נמצא, הוא החוצה, ללא שם: לא הוא שוב ... למי אכפת? ענק שרשרת ענקית של פרטים תמיד להוסיף לתלבושת, וזה הדרך המושלמת להביא פירוט זוהר שמלה פשוטה. Carly Rae Jepsen של שרשרת הצהרת תכונות חרוזים וניאון, והופך אותה שמלה שחורה פשוטה לתוך אחד זה בלתי נשכח.

07
של 07

תכשיטי שיער

כיצד גלאם עד שמלה פשוטה

כריכת הראש של ניקול ריצ'י.
תמונות של גטי

חתיכת אלגנטית להציב תכשיטי שיער יכול להוסיף גלאם מיידיות כל התלבושת ... פשוט לקחת את זה אודרי הפבורן בארוחת בוקר בטיפאני. אתה לא בהכרח צריך ללבוש נזר, אם כי. קליפ נוצץ, סיכות ממוקמות בצורה אמנותית עם אבני חן, פרח רחב מאחורי אוזנך, סרט מצחיק או כובע ראש יכול באמת להתלבש התלבושת שלך. זוג תכשיטי שיער פנטסטי עם ערימה של צמידים ונעלי נצנצים, ואת השמלה הפשוטה שלך פתאום נראה מדהים.

No Replies to "כיצד גלאם עד שמלה פשוטה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    16 − 13 =