אין תאריך קידום מכירות? אין בעיה!

אין תאריך קידום מכירות? אין בעיה!

אין לך תאריך לנשף, אבל רוצה ללכת לריקוד בכל זאת? אין בעיה. למרות שזה יכול להרגיש כמו כולם צימוד למעלה, הרבה בחורים ובנות ללכת לנשף בלי תאריך ויש להם פיצוץ מוחלט.

כמה אנשים הולכים עם קבוצה של חברים בודדים ולרקוד את הלילה ביחד. אחרים הולכים סולו וליהנות לרקוד עם כמה בחורים שונים במקום רק אחד. אין כלל שאומר שאתה צריך להיות חלק צמד להיות לנשף.

אז, אם אתה לא מרגיש נוח ללכת עם תאריך, לא יכול למצוא תאריך שאתה אוהב מספיק כדי לבלות ערב שלם עם, או סתם רוצה להסתובב עם החברים שלך כל הלילה, לחיות את זה! הנה כמה טיפים שיש לנשף מדהים, פחות תאריך.

ללבוש מה שאתה רוצה

אתה לא צריך לדאוג התאמת cummerbund שלך תאריך או שמלה או לדאוג אם הם אוהבים את ההרכב שלך. אז לקנות משהו בצבע האהוב עליך, להתרסק על הנעליים האלה מוזרים, וללבוש את הכובע העליון אם אתה רוצה.

לבזבז את הכסף שתוציא על Corsage תאריך שלך או Boutonniere על עצמך

אין תאריך קידום מכירות פירושו לא צריך לקנות פרחים של מישהו אחר של הנשף. לבזבז את הכסף הנוסף על lipgloss חדש או זוג רד של משקפי שמש. ו היי, אם אתה bummed שאף אחד לא ייתן לך פרחים לנשף, פשוט לקנות קצת על עצמך! בדרך זו, מובטחת לך לאהוב אותם.

להתענג על העובדה כי לא תצטרך לפגוש הורים תאריך

מפגש עם הוריו של הבחור או של הנערה בפעם הראשונה יכול להיות כל כך לא נוח.

אם אתה הולך סולו, אתה לא צריך לענות על כל השאלות צולע של אבא או להתמודד עם אמא מרחפת. בונוס: אם להורים שלך יש הרגל להביך אותך, אתה לא צריך להתמודד עם אותם פגישה שלך, או!

להיפרד מתמונות מביכות

את מכירה את תמונות הנשף האלה, שם הבחור והנערה מוצגים כל כך נוקשים, הם נראים כאילו הם עומדים ליפול?

אתה לא צריך להיות כל אלה באלבום שלך אם אתה הולך סולו. אתה עדיין יכול לקחת הרבה תמונות של עצמך ושל אתה והחברים שלך. פשוט לשבור תנוחה מודל, לבהות לתוך העדשה ואת עצמו. בדוק את הדוגמנות האלה המודל מן המקצוענים בפועל אותם הלילה הגדול שלך.

למצוא אנשים אחרים שעוברים סולו

אתה כנראה לא היחיד שרוצה ללכת לנשף בלי תאריך. שאל מסביב ולמצוא כמה חברים אשר נמצאים באותה סירה אתה. כמה חברים אולי אפילו הקלה כי הם מצאו מישהו הולך לבד, מדי. שתף לימוזינה ולתכנן ללכת לארוחה הנשף יחד.

להתנהג כמו שאתה לא אוהב את זה אין לך תאריך

להזמין מה שאתה רוצה לארוחת ערב הנשף, לרקוד לכל שיר, לשיר לאורך החלק העליון של הריאות שלך להסתובב עם כל החברים שלך. לעשות את זה המשימה שלך לעשות כיף בליל הנשף, ולא לשים לב לכל אותם זוגות.

שאל מישהו לרקוד

כאשר השיר האיטי הראשון מגיע וכולם צימוד למעלה, לא להיות ביישן. תהיה לך אפשרות לרקוד עם מי שאתה רוצה, אז אל תפחד לשאול!

הפוך תוכניות פוסט פרומה

לאחר הנשף, אתה יכול לבלות עם כל מי שאתה רוצה. אתה לא צריך לדאוג אם להוציא את המסיבה לאחר עם חברים או חברים של תאריך שלך.

אז תכננו ללכת למסיבת הנשף של בית הספר, לבית של החבר שלכם, למועדון, או להמריא לחוף לסוף השבוע. זה נתון להחלטתך!

No Replies to "אין תאריך קידום מכירות? אין בעיה!"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 7 = 3