זה משחק קלאסי מקבל אור ירוק

זה משחק קלאסי מקבל אור ירוק

אור אדום, אור ירוק הוא משחק נהדר כי ילדים בגילאים שונים יכולים לשחק. זה גם אחד מאותם משחקים מסורתיים, כי מבוגרים רבים יזכרו לשחק כמו ילדים. זה יכול להיחשב משחק multigenerational אם חברי הדור המבוגר יותר הם מתאימים למדי! אין צורך בציוד. באופן מסורתי המשחק הוא שיחק על שביל, אבל כל שטח טוב בגודל פתוח יכול להתאים למשחק.

ילדי הגן יכולים לשחק את המשחק הזה ברמה בסיסית. ילדים בגיל בית הספר צריך להיות מסוגל להתמודד עם המשחק הבסיסי ואת הווריאציות שלה, גם.

איך לשחק

אדם אחד מוגדר "זה" ומנגן את החלק של אור עצור. השחקנים האחרים מתרוממים במרחק של כ -20 מטרים מ"ההוא ". מול השחקנים האחרים," זה "קורא" אור ירוק! "האחרים נעים לכיוון" זה "." ואז "קורא" אור אדום! " ומסתובבת במהירות, כל מי שנלכד נע חייב לחזור לקו ההתחלה.המשחק נמשך עד שמישהו מגיע ומתייג אותו.האדם הזה הופך להיות "זה". הטריק לנצח את המשחק הזה הוא לנוע בצורה חלקה, כך שאתה יכול לקפוא באופן מיידי עד שאתה בהישג יד של "זה".

במשחק המסורתי, פקודות ניתנות בעל פה. אתה יכול, לעומת זאת, לעשות או לקנות אדום, ירוק ו צהוב משוטים ולהשתמש אלה כדי להעביר את הפקודות. כאשר שלושה צבעים משמשים, השחקנים צפויים לצאת החוצה במהלך אור ירוק, להתחיל להאט במהלך אור צהוב ולהיות עצירה מלאה עבור אור אדום.

שימוש במשוטים מוסיף קצת יותר עניין למשחק כששחקנים חייבים לשמור על העיניים שלהם "זה". הדרך הזולה ביותר לעשות משוטים היא לקנות שלושה כדורי ההנעה הזולים, מהסוג שיש לו כדור מחובר עם רצועת גומי, ולצייר אותם.

וריאציות

בווריאציה אחת, "זה" עומד מול השחקנים האחרים קורא "אור ירוק". השחקנים האחרים מתחילים לרוץ לכיוון "זה". כאשר "זה" קורא "אור אדום", השחקנים צריכים להיות מסוגלים לעצור בתוך שתי שניות.

אלה שאינם מסוגלים להפסיק לזוז החוצה. סיבוב עגול כאשר כל השחקנים הם בחוץ, או כאשר שחקן הוא מסוגל להגיע "זה". הטריק כדי לנצח את המשחק הזה הוא לא לרוץ מהר מדי, או שאתה לא תוכל לעצור בזמן.

בגירסה אחרת, פעולה אחרת מוחלפת לריצה. שחקנים עשויים להיות הורה לקפוץ, לדלג או לקפוץ לכיוון "זה". הם עשויים להתבקש ללכת אחורה, ללכת לצדדים או אפילו לזחול. ב וריאציה אחרת, "זה" יכול לקרוא "אור צהוב" בכל עת, כלומר, השחקנים יכולים להמשיך לנוע אבל חייב לנוע לאט. כיף לראות את הילדים נעים בהילוך איטי.

אם רכשת או עשה משוטים צבעוניים עבור המשחק, וריאציות נוספות אפשריות. במקום לעצור על אור אדום, דורשים כי השחקנים לעבור להליכה אחרת - זחילה, מקפץ או הליכה עקב עקב, למשל. אלה שלא עושים את המעבר בזמן לקבל להישלח בחזרה לקו ההתחלה.

לילדים צעירים

כאשר אתה משחק עם ילדים בגילאים שונים, ייתכן שתרצה להגדיר שתי שורות התחלה, קרוב יותר להיות אחד הילדים הקטנים.

למה אנחנו אוהבים את זה

מלבד היותו דרך טובה להביא את הנכדים נעים, משחק זה משחק גם מסייע לילדים לשים לב רמזים מילוליים או חזותיים.

זוהי דרך מצוינת להגיע לילדים להתאמן תוך התמקדות.

בנוסף, המשחק הזה דורש כמות מסוימת של שיטור עצמי. שחקנים אשר מתגעגעים רמזים להמשיך לנוע צפויים להכיר בכישלון שלהם לחזור לקו ההתחלה ברצון. (בדרך כלל הם עושים.) כמו ברוב המשחקים החיצוניים הקלאסיים האחרים לילדים, השחקנים חייבים לפרש את הכללים ולנהל משא ומתן על חילוקי דעות.

No Replies to "זה משחק קלאסי מקבל אור ירוק"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    58 + = 59