דרכים ייחודיות לשאול בחור לנשף

דרכים ייחודיות לשאול בחור לנשף

שואל בחור לריקוד לוקח אומץ. אתה רוצה לשאול אותו לפני שיהיה לו תאריך נוסף ובדרך שהוא פשוט לא יכול לסרב.

אם אתם מחפשים דרך ייחודית, מצחיקה או בלתי נשכחת כדי להבקיע את תאריך החלום שלך, לקבל קצת השראה מן הבנות האלה:
 

גרב אותו אליו!

לפעמים את המחוות הפשוטות לארוז את האגרוף ביותר. כאשר קייטלין ראנד היתה בכירה, היא ביקשה מבאזל אל מדהון את רשמי החורף שלהם בצורה הכי מקסימה.

היא נתנה לו זוג גרביים! יחד עם הנעליים היה פתק שקרא, "זה היה גרב אם לא הלכת לחורף רשמית איתי." באזל אמר כן! עכשיו, אם אתה הולך לנסות את השיטה בעצמך, אני מציע להציע לו עם זוג גרביים שחורים רשמיים שהוא יכול באמת ללבוש את הריקוד.

האחרון שעומד.

כשדווין לאב היתה תלמידת י"ב, היא התמקדה באישיות מיוחדת בשיעורה האנגלי, פיטר מינלה. אז, היא המציאה משחק של "אדם עומד האחרון", כי אז היא קיבלה את כל הכיתה האנגלית, כולל המורה שלה, להיות חלק. שאלות כמו "אם אתה לא לוקח ספרדית, לשבת", היו לקרוא את כל הכיתה, ובסופו של דבר, בחור אחד נשאר עומד - פיטר. ואז, השאלה "אם אתה רוצה לשאול את פיטר לריקוד, לקום," היה לקרוא, אשר היה רמז דווין לקום ולשאול את השאלה הגדולה! פיטר אמר כן, כמובן. אם אתה הולך לשאול בחור לרקוד בשיטה ציבורית למדי ככה, לוודא שהוא לא בצד ביישן.

אתה לא רוצה להביך אותו!

חולצת טריקו.

פרשמן אלי Hodgen יש סופר יצירתי עם ההצעה שלה ריקוד. היא קיבלה חולצת טריקו לבנה, ואחר כך כתבה את שמותיהן של חבורה של בנות על כל זה ... בסמן רחיץ! אבל היא כתבה את שמה במרקם קבוע. התאריך שלה הוצג אז את החולצה ואמר לה לשים אותו במכונת הכביסה כדי לחשוף מי רצה לקחת אותו לריקוד.

אם אתה הולך בדרך זו, להיות בטוח שיש מישהו אחר מאשר את עצמך נוכח הבחור שלך עם חולצת טריקו ... חייב לשמור על התעלומה הולך זמן רב ככל האפשר!

לחטוף לוח מודעות מקומי.

בכיר אשלי שי בילה תוכנית מאוד לשאול את החבר שלה גראנט כריסטיאן לנשף. משפחתו מחזיקה את החנות כריסטיאן פוטו, אשר בנוחות יש שלט קטן מול עם אותיות להחלפה. לאחר התייעצות עם המשפחה של גרנט, אשלי היה המסר "גרנט האם אתה הולך לנשף JHS איתי? אהבה אפר", העלתה על לוח המודעות.כאשר גרנט נסע, אתה יכול לנחש את תשובתו ... כן י לא גרמה לחברה שלו, גרנט המציא את תוכניתו להפתיע את אשלי. כדי לנשף איתי? "להחליק לתוך מצגת PowerPoint בכיתה כי אשלי היה צופה, ואז הופיע עם פרחים.

בחר סגנון הרפתקה משלך.

YouTuber FreckledSoldier מורכב "בחר הרפתקה משלך" הצעה לנשף עבור החבר שלה של שלוש וחצי שנים. היא הזמינה אותו, ביקשה ממנו לבחור "נשק" בדלת הכניסה, ואחר כך נחשה דרך המסדרונות של ביתה כדי למצוא כרזה המבקשת ממנו לנשף מוקף בבלונים שהוא צריך לפוצץ כדי לקרוא מסרים חמודים בפנים.

היא צילמה את כל העניין, ואתה יכול לראות אותו כאן.

ציד נבלות.

כאשר ג 'וניור מקאילה Melahouris שאל החבר שלה של 18 חודשים לנשף, היא ירדה מלוכלך עם אומנויות ומלאכות. היא יצרה חבורה של חיצי נייר בנייה, ולאחר מכן אסטרטגית להציב אותם סביב מגרש הכדורגל שבו הוא היה מתאמן אחרי הלימודים. אחרי שצעד בשבילם, הוא מצא את מקאילה ממתין בפרחים ובשאלה הגדולה. הוא אמר כן!

מלתחה את הלוקר שלו.

ג'וניור קיילי טסונה עשתה קצת שבירה ונכנסה כדי להסיג את הצעת הריקוד שלה ללימודים י"ב מאט שפילר. היא דחסה את הארון שלו עם 53 (זה נכון, 53) חתולי חיות ממולאים ופתק אחד שכתוב בו: "זה יהיה מטורף אם תלך עם טרנבוט עם מיאו!" אני לא יודע מה המשמעות של מספר 53, אבל זה היה מרשים מספיק כדי לגרום למאט לומר כן.

אם אתה רוצה לנסות את הטריק הזה, לבחור את החיה האהובה עליו, ואולי מספר זה אומר משהו מיוחד לך שני. אולי אתה מכיר אחד את השני במשך 48 חודשים, עשר שנים או יום השנה שלך הוא על 26. לשים ספין אישי על זה כדי לעשות את זה באמת ייחודי!

עכשיו שיש לך את ההצעה ריקוד הבנתי, אתה רק צריך להבין מי צריך לשלם על מה! רמז: זה לגמרי בסדר לפצל הכל, במיוחד כאשר זה ריקוד יקר כמו הנשף.

עוד רעיונות לשאול מישהו לריקוד:

 

  • דרכים יצירתיות לשאול בחורה לנשף
  • איך לשאול בחורה כדי לחזור הביתה
  • דרכים נוספות לשאול בחורה לנשף

No Replies to "דרכים ייחודיות לשאול בחור לנשף"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 4 = 9