האם אני יכולה ללכת הביתה לבד?

האם אני יכולה ללכת הביתה לבד?

השיבה הביתה היא זמן להראות את רוח בית הספר שלך, לקבל את נבחרת הכדורגל amped עד לניצחון הקרובה (אני מקווה, בכל מקרה!), כדי לקבל את כל לבוש ללכת וללכת ריקוד בית הספר כולו. שבוע הרוח, השמלה קניות ותכנון הלילה שלך הוא בהחלט מרגש, אבל יש גם את השאלה pesky של מי אתה הולך ללכת לרקוד עם.

זה אולי נראה כאילו כל בית הספר הוא מדבר על תוכניות יום השיבה שלהם ... ואולי הם.

אבל מה אם כל הדיבורים האלה תאריך עושה לך קצת ... נגיד ... מתוסכל? אולי אתה פשוט מעדיף לחזור הביתה לבד. זה בסדר?

ללא שם: זה בסדר גמור ללכת הביתה לבד! אתה בהחלט לא צריך תאריך כדי שיהיה כיף. הנה כמה עצות לביצוע רוב הריקוד שלך הביתה כאשר התאריך שלך הוא ... עצמך!

מצא קבוצה של חברים אשר הולכים לבד, גם

לדבר עם החברים שלך. האם כל אחד מהם מרגיש כאילו הם רוצים ללכת הביתה סולו, מדי? תכננו ללכת לריקוד ביחד ... בדרך זו תוכלו להתכונן, לנהוג או לקחת לימוזינה שם, ולהתכונן להיכנס לריקוד בקבוצה. אז למרות שלא יהיה לך תאריך בבית מולדת, אתה לא תהיה לגמרי לבד!

ללבוש אנסמבל החלום שלך

ללא תאריך לדאוג, אתה לא צריך לחשוב פעמיים על אם או לא את השמלה שלך או העניבה שלך יתאים תאריך. רוצה ללבוש זהב מכף רגל ועד ראש? לך על זה.

תמיד רציתי ללבוש נעלי ניאון? עכשיו זה הזמן. תסתפק בעובדה שאתה יכול להתלבש כדי לרצות את עצמך ... ואף אחד אחר.

ריקוד עם כל מי שאתה חושב הוא חמוד

ללא תאריך לדאוג, כל שיר הוא הזדמנות חדשה לרקוד עם הבחור או הבחורה הזאת אתה חושב הוא חמוד. רוצה לשוחח עם זה hottie שיש לו ארון למטה במסדרון בשבילך?

ריקוד איטי הבא יכול להיות הסיכוי שלך. תמיד רציתי לדבר עם הזוטר הזה שיושב ליד שולחן האוכל שלידך? ריקוד הוא דרך מצוינת לשבור את הקרח. כמובן, אתה יכול פשוט לדלג על כל אחד על אחד ריקוד דבר מקל עם החברים שלך כל הלילה. אין חובות כאשר אין לך תאריך!

קח הרבה תמונות עם כולם

אני רק אומר את זה - אלה דיוקנאות ריקוד הספר עם רקע גביני ואביזרים יכול להיות מביך. ללא תאריך, אין חובה לך להכות תנוחה נוקשה. קבל קבוצה של אנשים יחד והקהל לתוך אזור צילום, ואז לחייך עבור המצלמה כאילו יש לך את הזמן הטוב ביותר אי פעם. השביתה את הדגם הכי טוב שלך! אין צורך לשים את הידיים סביב המותניים של מישהו ומקווים שאתה לא בטעות למצמץ.

סחר Corsages או Boutonnieres עם חבר

אז אין לך תאריך לקנות לך corsage או boutonniere ... אז מה? זה לא בהכרח אומר שאתה לא יכול ללבוש אחד. שאל אחד החברים שלך אם הם רוצים לעשות את חילופי פרחים פולחן איתך, במקום. ככה אתה עדיין יכול להיות אביזר הריקודים האולטימטיבי הביתה.

קנה פרחים משלך הביתה או לדלג על המסורת בכלל!

כמובן, אין כללים קשיחים ומהירים כשזה מגיע לריקודים בבית הספר.

אתה לא צריך לסחור corsages או boutonnieres על מישהו אם אתה לא רוצה. אתה תמיד יכול לקנות משלך, או פשוט ללכת בלעדיהם! לעשות מה עושה לך הכי נוח.

לזרוק מפלגה שלאחר השיבה

במקום לחכות למסיבה לאחר הזמנה, או חשש כי אתה תהיה במסיבה מוקפת זוגות, לעשות תוכניות משלך לאחר ריקוד. יש sleepover, מסיבת נושא, או לארגן טיול לסועד שלך finer, מועדון קומדיה או נקודה בעיר. להזמין רק את החברים שלך שהלכו לרקוד לבד, או לפתוח אותו לזוגות, גם. הלילה שלך הוא; בבעלותו!

No Replies to "האם אני יכולה ללכת הביתה לבד?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 1