מהו הוליווד אופנה קלטת למה אתה צריך את זה

אהובתם של מעצבים מלתחה, מיס אמריקה מתמודדים סלבריטאים על שטיחים אדומים בכל רחבי העולם, הוליווד אופנה קלטת touts עצמה כמו קלטת הארון המקורי כי כבר שומרת רצועות, חזיות ושבבים במקום במשך שנים. אבל, האם הקלטת באמת עובד? האם זה שווה את שטח ארון האמבטיה? תן לי להאיר אותך.

מה זה?

הוליווד אופנה קלטת היא חברה אבל עדין פעמיים צדדית קלטת כי הוא עור ובגדים בטוח (אם כי להיזהר: כולם שונים, רגישות העור ואלרגיה עלולה להתרחש, כדי לבדוק את המוצר על חלקת עור קטנה לפני שאתה משתמש בו).

זה בא קלטות כי הם 3.5 ס"מ, אבל הם יכולים בקלות לחתוך אם אתה צריך חתיכה קצרה יותר. יש דבק משני צידי הקלטת. רצועות אינן לשימוש חוזר - אתה משתמש בהם פעם אחת לזרוק אותם, כמו סרט אמיתי.

איך אתה משתמש בזה?

כדי להשתמש בהוליווד אופנה קלטת, למשוך את הגב של צד אחד כדי לחשוף את הדביקות, ואת המקל שבו אתה צריך את זה כדי ללכת. להחליק אותו עם האצבע. כאשר הוא מאובטח, למשוך את הצד האחורי של הצד השני כדי לחשוף את הדביקות, ולאבטח את הבד או העור לפי הצורך.

מה זה יכול לשמש?

השתמשתי בעיקר בהוליווד אופנה קלטת כדי להבטיח חתך נמוך או רופף, השמלה drapey לחזייה או העור שלי, אז אני יכול להימנע מהבהב מישהו שלא לצורך. הדבר האחרון שאני רוצה זה פליטת פטמות מביך או חשוף boob. אבל, יש דרכים אחרות להשתמש הקלטת:

 • כדי להחזיק שמלות סטרפלס או צמרות במקום.
 • כדי למנוע רצועות חזייה מחליקה למטה (מאוד מכוערים בבית רשמי!).
 • כדי "שמלה" באופן זמני שמלה (אבל שים לב - זה רק לתקן זמני.תיקון שולי אמיתי צריך תמיד כרוך מחט חוט).
 • כדי לתקן באופן זמני קרע או פרוע התפר (שוב, תפר אמיתי צריך תמיד להיות תפור סגור).
 • כדי לוודא V- צוואר ו cutouts להישאר במקום ולא לחשוף יותר מדי עור.
 • כדי לסגור את הפער הכפתור למטה בגדים.
 • כדי להחזיק שמלות עטיפה במקום.

מתי עלי להשתמש בו?

בכל פעם שאתה מתמודד עם שמלה רשמית, יש כנראה מקום קצת הוליווד אופנה קלטת. זכור, אתה רוצה להיות חופשי לרקוד, להתערבב ולקחת כמו תמונות רבות ככל שתרצה במהלך הנשף הביתה. מעט מלתחה מניעת תקלה עם קלטת הוליווד אופנה לא יכול להזיק.

הייתי מציע אפילו לקחת את הקלטת יחד איתך לריקוד הגדול שלך. מתקן קלטת הוא קטן מספיק, כי זה יכול להיות תחוב לתיק שלך או לשמור בדיסקרטיות הלימוזינה שלך. גם אם אתה לא משתמש בו, חבר או כיתה אולי פתאום יש רצועה או התפר התפר, ואז אתה בא להציל.

דברים שיש להיזהר מהם

בעוד הוליווד אופנה קלטת עושה את הטריק כמעט בכל מצב, יש כמה דברים שאני צריך להזכיר. היזהר עם בדים עדינים מאוד כמו פריטי, תכשיטים, שכבות שכבות טהור תחרה. תמיד להסיר את הקלטת בעדינות כדי למנוע לקחת כל קישוטים השמלה או קורעת בדים רכים.

שנית, הקלטת די חזקה, ופעמים רבות אחרי שהשתמשתי בה, חוויתי סימן אדום על העור שלי. זה תמיד נעלם אחרי יום, אבל הייתי ממליץ לבנות עם עור רגיש להיות מודע לכך שזה יכול לקרות.

No Replies to "מהו הוליווד אופנה קלטת למה אתה צריך את זה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  71 − 63 =