יותר מדי ימי הולדת? שלב וחגוג!

יותר מדי ימי הולדת? שלב וחגוג!

אם יש לך משפחה מורחבת גדולה, חוגגים ימי הולדת יכול להיות מאתגר. הרבה משפחות לבחור לחגוג כמה ימי הולדת בבת אחת. מסיבת יום הולדת המשפחה המשולבת לא צריך לקחת את המקום של חגיגות הפרט, במיוחד עבור הילדים. ילדים יכולים לקיים מסיבות יום הולדת שלהם עם בני גילם, אשר סבים יכולים להשתתף או לא, בהתאם לסובלנות שלהם עבור מספר גדול של ילדים ורעש!

הנה כמה הצעות עבור חגיגות יום הולדת רב דורי.

התחלה מוקדמת לתכנן מסיבת יום הולדת משולבת

כאשר שניים או שלושה בני משפחה יש ימי הולדת כי הם מאוד קרובים זה לזה, זה טבעי לכבד אותם עם צד משולב. כמה משפחות ללכת רחוק יותר לתכנן מסיבה לכבד את כל יום ההולדת שלהם בתוך טווח מסוים, כגון חודש או שישה שבועות. במשפחה שלי, למשל, אנחנו בדרך כלל יש חגיגה אפריל-מאי, חגיגה של אוגוסט-ספטמבר חגיגה נובמבר-דצמבר. יש לנו גם כמה חריגים שאנחנו חוגגים סולו.

ניתן גם לשלב מסיבות יום הולדת המשפחה עם מקרים אחרים. אם כולם יהיו בעיר לחג הפסחא, זה זמן נהדר לחגוג ימי הולדת באביב. שלב חגיגה עם סבא וסבתא עם ימי הולדת בסתיו. לאחיינים שלי יש אשכול של ימי הולדת מארס- אפריל שהם חוגגים לפעמים ביום פטריק הקדוש. זה כיף!

ההחלטה על זמן ומקום היא הצעד הבא. אם משפחה אחת מארחת, בני משפחה אחרים יש להקצות פריטים להביא. כולם צריכים לעזור עם המשרתים לנקות.

אפשרות נוספת היא לקבל את החגיגה מחוץ לדלתות, בפארק, בריכה או מתקן דומה. אם מזג האוויר חם, לחפש כרית הפתיחה המקומית.

לפעמים המכונה פארקי תרסיס, מתקנים אלה הם בטוחים יותר פעילויות מים אחרים, אבל דרגה גבוהה ערך הבידור.

לפעמים בני משפחה שגרים בדירות יש גישה לחדר המפלגה תמורת תשלום סביר. בנייני הקהילה הם גם יקרים, ברוב המקומות. אירועים האירוע הם אפשרות אחרת, אבל הם יכולים להיות יקרים אם אתה שוכרים מספר פעמים בשנה. כמה משפחות לבחור מסעדות, אבל אלה עבודה הכי טוב כאשר הקבוצה היא בעיקר מבוגרים. קבוצות גדולות לעיתים קרובות להאט את השירות, כך ילדים קטנים בסופו של דבר צפוי להיות יושב זמן רב מדי.

לאחר יסודות הם החליטו, לשלוח הודעת דוא"ל, הודעת טקסט או הזמנה אלקטרונית. .

משחקים לשחק

אם האורחים הולכים להיות בסביבה במשך תקופה ממושכת של זמן, לשקול השכרת Moonwalk או ציוד צד אחר לילדים. אם הילדים הם בעיקר בגיל בית הספר או מבוגרים, לשחק bocce, כדור סולם, מנקות או שקית לזרוק שעועית. משחקים אלה הם נהדר עבור כל הדורות. 

אם אתה צריך משחק מקורה במשך דורות מרובים, chades יעבוד. לפתח את רשימת כותרים מראש עם דגש על כותרות כי כמעט כולם יידעו. ניתן גם להוריד אפליקציה עבור iPad או טאבלט המשכפלים את חוויית החניכים היטב.

אחד נקרא פשוט קראדס, ועוד הוא ראש למעלה.

לתפוס ביטוי הוא משחק דומה כי כמה ילדים צעירים מפתיע טוב. הסברו ממליץ על זה למבוגרים, אבל מצאנו כי ילדים עד גיל שמונה יכול לשחק. בני נוער באמת אוהבים את זה.

סכסוך משפחתי הוא משחק אחר המושלם לקבוצות המשפחתיות. אתה יכול לקנות גירסת משחק לוח הבית, או מארח יצירתי יכול להמציא את השאלות.  

גישה אחרת היא ללכת רטרו עם משחקים כגון Pin את הזנב על החמור. אם מזג האוויר הוא טוב, לנסות משחקים חוצות קלאסיים, מירוצים ממסר או זבובים ביצה. משפחות מסוימות יש מסורת של משחק כדורגל דגל או לתפוס במסיבות משפחתיות חוצות.

דברים אחרים לעשות

לכלול כמה פעילויות משמעותיות יותר יחד עם המשחקים. לדוגמה, להתחיל מסורת של זמן שיתוף המשפחה במהלך חגיגות יום ההולדת.

שיתוף זיכרונות, תוכניות או כשרונות יכול להפוך למסורת היקרה. חוגגים יום הולדת יכול להיות שאל שאלות פשוטות כגון הזיכרון האהוב עליהם של השנה החולפת ואת החלום הכי יפה שלהם עבור השנה הקרובה. השתמש צנצנת השאלה המשפחה כדי לקבל את כולם מדברים!

שיתוף כשרונות במסיבות יום ההולדת, ואת הזרקור יכול לזרוח על יותר מאשר רק את יום ההולדת החוגגים. קל לכתוב שיר מחווה, או לעזור לנכד לכתוב אותו, וקריאת שירים שנכתבו לכבוד האירוע היא בוודאי ליצור כמה רגעי "Awwww". מופע כישרון יכול להיות גם כיף כל עוד אף אחד לא מותר לשלוט. המשפחה כנראה לא רוצה לשמוע כל שיר אחד כי ג 'וניור יכול לשחק על חצוצרה!

מלאכת יד פשוטה הם גם נהדר עבור קבוצות דורות רב. ציור סלעים להסתיר הוא מלאכה מגמה כי כל הגילאים יכולים ליהנות. סלעים צריך להיות שטף וצבוע עם פריימר מראש. עבור הכנה קלה יותר, להזמין ערכות מלאכה זולה מחברות כגון מסחר מזרחי. 

בוא נאכל

התפריט צריך להישמר פשוט, אלא אם כן יש בני משפחה שנהנים משיכת ארבע שכבות עוגות או פסטה תוצרת בית.

עוגות יום הולדת מסורתיות פופולריות אף פעם, אבל לא להתעלם חלופות. לקבלת שינוי נחמד של הקצב, לדלג על העוגה לגמרי וללכת על בר sundae או לבצע פיצולים בננה. גם אם תחליט על עוגה, עוגות שכבה קלאסית הם לא הדרך היחידה ללכת. שקול עוגות bundt, מזון מלאך, ועוגות פשוטות עם פירות יער קצפת. 

עוגות הם פופולריים עכשיו והם זמינים בסופרמרקטים ומאפיות גורמה. עוגות הם גם אחת האפשרויות הכי קל לעשות בבית. השתמש ספינות נייר עבור מחבת המאפין שלך כדי לשמור ניקוי. כי רק את החלק העליון של עוגות דורשים זיגוג, כי השלב האחרון הוא משב רוח.

אם אתה רוצה ארוחה כמו גם קינוח, זה הכי קל ללכת עם תפריט קר. בנה את עצמו כריכים מעדנייה הם כיף וטעים. ארוחת ערב סלט יכול להיות קהל pleaser. אם אתה רוצה משהו חם, טאקו או fajitas יכול גם להיות מסודרים עם כל החומרים עבור האורחים להרכיב שלהם.

אחרים- pleasers הקהל כוללים פסטה או תפוחי אדמה אפויים עם תוספות שונות. סיר גדול של מרק יהיה לחמם את מזג האוויר קר חגיגות.

מה לגבי מתנות?

מתנות הם חלק חגיגות יום הולדת ביותר, אבל הם לא צריכים להיות. כמה משפחות לאסוף תרומות עבור ארגון צדקה מועדף במקום, או להביא צעצועים עבור צעצוע כונן. אסטרטגיה זו מתאימה במיוחד אם חוגגים הילד כבר צד אחד עם חברים שלהם. 

No Replies to "יותר מדי ימי הולדת? שלב וחגוג!"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 32 = 38