כיצד להפוך את הנשק שלך נראה דק יותר בשמלה ... ללא אמון! | insightyv.com

כיצד להפוך את הנשק שלך נראה דק יותר בשמלה … ללא אמון!

סלבס וסטייליסטים יודעים את הסודות כדי להפוך את הזרועות נראה דק יותר: זה הכול על לובש את הבגדים הנכונים, אביזרים, ואפילו contouring עם שיזוף ואיפור. אם אין לך זמן לגוון לפני פורמלי גדול שלך, אלה טריקים בסגנון הם מציל חיים. זרועות רזה, הנה אתה בא:

455279278.jpg

בריאן אח / Getty תמונה בידור

השמלה V- הצוואר יהיה להדגיש את עצם הבריח ואת décolletage ו למשוך תשומת לב מכל זרוע העליונה flab שאתה רוצה להסתיר. זה מאוד מחמיא לחתוך על רוב בני הנוער והנשים. ודא כי הרצועות מתאימות ולא כל כך רופף כי הם לחפור לך – זה רק ליצור בליטה בלתי רצויות.

02
מתוך 10

שמלה עם רופף- Fitting שרוולים

455279052.jpg

בריאן אח / גטי

הסתר את הכתפיים ואת הזרועות עם שרוול. זה יכול להיות שרוול כובע קטן או עוד שלושה שרוולים שרוול, כל דבר יהיה להסתיר את צמרות הידיים שלך יעשה. רק לוודא שזה לא חזק מדי. איך זרועות מראה רזה הוא הכל על ההתאמה הנכונה, וכל דבר חותך לתוך העור שלך רק יגרום לך להיראות כבד יותר.

03
מתוך 10

שמלה גבוהה הצוואר חושף את הכתפיים שלך

BeyonceWhiteDress.jpg

Beyonce ב Lanvin מקסי השמלה.
תמונות של גטי

זה אולי נראה אנטי אינטואיטיבי. אחרי הכל, אתה רוצה להסתיר את הידיים במקום לחשוף אותם. עם זאת, זה קצת טריק אשליה. אם אתה בוחר שמלה עם מדהים, מקושט צוואר גבוה, כל תשומת הלב יהיה נמשך כלפי הפנים שלך במקום הידיים שלך. בנוסף, אתה תהיה חשיפת קו הכתף שלך בצורה מחמיאה. לפתע, הזרועות שלך אינן המיקוד. אם אתה עדיין צריך מגבר ביטחון נוסף, אתה תמיד יכול …

04
מתוך 10

קבל מתאר שזוף

75407891.jpg

ריסוס שזוף.
תמונה מקור / חזון דיגיטלי / Getty תמונות

אתה רוצה ללכת למקום מכובד ספריי שיזוף עבור הטריק הזה, אז גם לשאול את החברים שלך עבור המלצות או לקבל מבחן שיזוף לפני היום הגדול שלך כדי לוודא שהם יכולים לספק. אבל כן, אפשר לקבל תרסיס שזוף שיגרום לזרועות שלך להיראות דק יותר! זה הכל על contouring. אתה יכול גם…

05
מתוך 10

קונסור את הנשק שלך עם איפור

82136724.jpg

טטרה תמונות / Getty תמונות

להגמיש את הזרוע, ולאחר מכן להשתמש ברונזר או עצמי tanner כדי לתאר בקלילות שרירי הזרוע שלך התלת ראשי. פחות הוא יותר, אז להתחיל עם כמות קטנה של המוצר ולהוסיף על אותו לפי הצורך. יש כל מיני מוצרים איפור הגוף כדי לעזור עם זה.

06
מתוך 10

ללבוש שמלה ארוכת שרוולים

455279268.jpg

בריאן אח / גטי

לא כל השמלות הרשמיות צריך להיות חסר שרוולים. שמלות רשמיים ארוכים שרוולים הם מדהימים, על המגמה יהיה לגמרי להפוך את הזרועות שלך נראה דק יותר רק על ידי הסתרת אותם. הם באים בכל מיני סגנונות. רצוי או טהור הם המועדפים שלי.

07
מתוך 10

ללבוש צמידים הולם- Loose ולהימנע האזיקים

ערימות

התחלת זרועות רזות יותר היא רק שרוולים. צמידים רופפים כמו צמידים יסייע לזרועות שלך להיראות רזה על ידי יצירת פער ביניהן לבין העור שלך. הימנע צמידים הדוקים ואת האזיקים. כל דבר מהדק על הידיים שלך עושה את הבליטה את העור לא יעזור הסיבה שלך.

08
מתוך 10

הימנע שמלות סטרפלס כי לדחוף הכל

Affordable_Homecoming_Dress.jpg

דוד של הכלה

שמלות סטרפלס לא יסייע לזרועות שלך להיראות דק. יש להם נטייה לדחוף את הכל, וזה כולל את העור מתחת ובתי השחי שלך. הזרועות שלך יתנפחו ויכולים אפילו להיראות גדולים יותר ממה שהם באמת.

09
מתוך 10

הימנע רצועות רזה ורצועות ספגטי

171462966.jpg

נטליה קמבל / NC צילום / Getty Images

רצועה דקה רק להפוך את שאר אתה נראה רחב יותר … במיוחד רצועה רזה כי חתכים בכתף ​​שלך.

10
מתוך 10

ודא את השמלה שלך מתאים כראוי

6522-000022.jpg

הנס נילמן / חזון דיגיטלי / Getty Images

הסוד האמיתי להרזיה כל חלק גוף: מתאים. אתה תמיד רוצה להתלבש על הגוף שלך צורה. לא לשים לב למה הגודל הוא שכותרתו; כל מה שחשוב הוא איך הגוף שלך נראה כאשר אתה שם את זה. שמלה היטב ראוי שצריך להדגיש כל דמות.

No Replies to "כיצד להפוך את הנשק שלך נראה דק יותר בשמלה ... ללא אמון!"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 1