מה הם הכללים הטובים ביותר ללכוד את הדגל? | insightyv.com

מה הם הכללים הטובים ביותר ללכוד את הדגל?

מה הם הכללים הטובים ביותר ללכוד את הדגל?

אם היית אי פעם צופית, כנראה שיחקת את הדגל. זהו אחד של כל הזמנים משחקים חוצות קלאסיים. זה יכול להיות קצת מחוספס פיזי, אז זה משחק טוב עבור tweens ו בני נוער. עבור גרסאות מתונות יותר, ראה את הגרסאות. זה משחק נהדר עבור פארקים או אזורים אחרים עם עצים. שחקנים יצטרכו קצת כיסוי כדי למנוע מלהיות שנתפסו. אתה צריך גם שני דגלים מאולתרים דגלים.

בנדנות או שאריות בד על מקלות יעשה.

איך לשחק

 • השחקנים מחולקים לשתי קבוצות. לכל צוות יש שטח משלו עם גבול המיועד בין השניים. כל צוות צריך גם לייעד מקום לשמש בכלא. זה לא צריך להיות יותר מאשר סלע או עץ מסוים שאסיר צריך לגעת בו. החלטה נוספת שיש לעשות היא כמה גדול באזור הביטחון המיועד סביב הדגל צריך להיות. כאשר המשחק מתחיל, כל צוות חייב להחליט היכן להציב את הדגל שלו. לאחר הניח, זה לא ניתן להעביר, אם כי ניתן לשמור. אלה ששומרים על הדגל שלהם אינם רשאים להיכנס לאזור הבטיחות סביב הדגל, אלא אם כן הם מחפשים אחר חבר צוות מנוגד.
 • לאחר הדגל ממוקם, חברי צוות מוקצים לשמור על הדגל שלהם או להיכנס לשטח האויב כדי לנסות לתפוס את דגל הקבוצה השנייה. כל שחקן בשטח האויב יכול להיתפס ולהכניסו לכלא. חוקי הצופים הקלאסיים אומרים שהכידה נעשית על ידי החזקת השחקן השני זמן רב מספיק כדי לומר “נתפס” שלוש פעמים. חלק לשחק כי תיוג של שחקן אחר מספיק. אסירים יכולים להשתחרר על ידי היותו מתויג על ידי חבר צוות, אבל רק אסיר אחד ניתן לחלץ בכל פעם.
 • צוות מנצח את המשחק על ידי לכידת הדגל של הקבוצה האחרת ונושאת אותו בחזרה לשטח הבית שלהם. אם דגל הוא תפס אבל הוא recaptured לפני שהגיע השטח של היריבים, הדגל מוגדר שם הוא היה recaptured. אם המשחק חייב להסתיים לפני הדגל הוא נתפס, צוות עם רוב האסירים מנצח.

  וריאציות

  • תיוג היריבים ולא לתפוס עושה את המשחק קצת פחות מחוספס.
  • וריאציה נוספת היא שיחקה עם Nerf אקדחים. במקום לתפוס או למתוח יריבים, שחקנים מכה את היריבים עם טיל Nerf.

  עובדות מהנה

  • ללכוד את הדגל הוא פופולרי עם גיימרים עירוניים, אשר לשחק בסביבות עירוניות להשתמש בטלפונים סלולריים לתקשר.
  • מספר משחקי מחשב התבססו על לכידת הדגל, ומצבים מבוססי-צוות מרובי משתתפים במשחקי מחשב רבים נקראים CTF או לכידת הדגל.
  • ללכוד את הדגל יכול גם להתייחס לתחרות אבטחה במחשב, שבו המשתתפים חייבים להגן על המחשב או המחשב ברשת מפני התקפת סייבר.

  No Replies to "מה הם הכללים הטובים ביותר ללכוד את הדגל?"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   17 + = 25