איך ללכת לנשף עם מישהו כמו “רק חברים”

איך ללכת לנשף עם מישהו כמו "רק חברים"

קסנדרה היקרה,

הבחור הזה שאל אותי לנשף ג'וניור, ולא היה אכפת לי ללכת איתו, אבל אני רוצה שזה יהיה בדיוק כמו חברים. אני יודע שהוא היה דלוק עליי בשנה שעברה, אבל מעולם לא הרגשתי משהו כלפיו. הוא באמת מצחיק ומהנה להסתובב איתו והוא חלק מקבוצת החברים שלי, אבל אני לא רוצה שהוא יקבל את הרעיון הלא נכון. אני פשוט לא חושב שהוא כל כך חמוד (זה אומר?). אני חושב שיהיה לנו זמן טוב ללכת ביחד, אני פשוט לא רוצה בסופו של דבר במצב קצת מביך שבו הוא מנסה לנשק אותי ואני צריך לסגת לאחור ולסכן את רגשותיו. אתה יכול ללכת לנשף עם מישהו רק כחברים?

קרלי

קרלי היקרה,

תודה שכתבת אותי!

בכל שנה, טון של בני נוער הולכים לנשף עם מישהו כמו "סתם חברים". יש הרבה hype מאחורי הנשף (הודות לסרטים ותוכניות טלוויזיה ואפילו שירים), וכמה אנשים אוהבים לחשוב שזה הולך להיות אחד הלילות הרומנטיים ביותר אי פעם. אבל באמת, זה לא חייב להיות. הנשף יכול להיות צד אחד גדול אפלטוני, ואתה בהחלט יכול ללכת עם מישהו רק כחברים. אתה רק צריך להגדיר כמה גבולות לעצמך.

ראשית, אתה צריך להגיד את זה מראש הבחור כי אתה הולך איתו, אבל רק כחברים. כן, אתה צריך להגיד את המילים האלה לו: "אני אשמח ללכת ... כחברים". זה יכול להיות קשה, אבל זה ימנע הרבה מצבים מביכים מאוחר יותר. אתה לא רוצה להוביל אותו. זה יהיה גס רוח והוא עלול לשבור את לבו. במקום זאת, להניח את כל זה בשבילו. תגיד לו שאם הוא בסדר ללכת איתך רק כחברים, אז אתה רוצה להיות "תאריך" שלו.

אתה עדיין יכול לרכוב בלימוזינה יחד, לצלם יחד מדהים, ולרקוד יחד, כמובן. כאשר ריקוד איטי מגיע, זה עדיין בסדר לרקוד איתו. רק אל תסתלקו ותתחככו בו כמו שאתם רוצים לעשות אתו. כאשר אתה ריקוד מהיר, אותו כלל חל. שמור מקום לאזור החברים!

באופן כללי, להתרחק מלהוביל אותו. ודא שהאותות שאתה שולח הם אותות חבר, לא אותות רומנטיים. תתרחק מפלרטטת, אבל עדיין להיות ידידותי ומנומס. פעל לפי האופן שבו אתה נוהג לפעול איתו בדרך כלל כאשר אתה מסתובב עם קבוצת החברים שלך.

מאז אתה הולך כמו חברים, תצטרך להחליט ביחד אם אתה רוצה לקבל אחד לשני פרחים לנשף. זה לא חייב להיות מחווה רומנטית - אתה יכול לעשות את זה למען המסורת. אתה גם צריך לדון מי צריך לשלם על מה. באופן כללי, זה בסדר לפצל את העלויות. ייתכן עדיין רוצה לבלות עבור הצדדים לאחר הנשף, מדי. הזכרת שאתה חלק מאותה קבוצה של חברים, אז סביר להניח שכולם יעשו את אותו הדבר בכל מקרה.

כמו כן, אני צריך להזכיר, יש סיכוי קטן כי כאשר אתה אומר לו שאתה רוצה ללכת כמו "רק חברים," הוא רגיל רוצה ללכת איתך יותר. להיות מוכן לו לומר שהוא רוצה לקחת מישהו בדרך רומנטית, לא בדרך חבר. הוא בהחלט רשאי לעשות זאת. רק התראה!

בהצלחה! אני מקווה שיש לך זמן נהדר על הנשף שלך ג 'וניור!

קסנדרה

No Replies to "איך ללכת לנשף עם מישהו כמו "רק חברים""

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 81 = 83