הוראות לשחק את המשחק של רובר אדום

הוראות לשחק את המשחק של רובר אדום

אין כמעט זקן חי שלא זוכר ששיחק את משחק החצר של רד רובר, אבל זה נפל מתוך טובה באזורים מסוימים בגלל הסיכון של פגיעה. מאז זה דורש לפחות עשרה או כך ילדים לשחק, הוא הפופולרי ביותר כמו שכונה או משחק מגרש לילדים בגיל בית הספר. אם אתה בר מזל מספיק כדי לקבל הרבה נכדים, ייתכן שיהיה לך הזדמנות להציג אותם למשחק המסורתי הזה, שבו הם בוודאי לא יודעים איך לשחק.

הימנע מצרות עם ההורים על ידי פיקוח עליהם בזהירות!

התכונן לשחק

אין צורך בציוד מיוחד. רק שטח פתוח בגודל טוב יש צורך, רצוי אזור דשא.

איך לשחק רובר אדום

מחלקים את קבוצת הילדים לשתי קבוצות. לאחר מכן הילדים יוצרים שתי שורות מחזיקות ידיים ומפנות זו לזו. הקווים צריכים להיות 30-50 מטרים זה מזה. הצוות בחר ללכת לקריאות הראשונות של רץ מהקו השני, ואמר, "האדום רובר, רד רובר, תן תומאס לבוא!" תומס ואז פורץ לרוץ ומנסה לפרוץ את הקו השני. אם תומאס הוא שחקן חכם, הוא יבחר מה הוא שופטים להיות חוליה חלשה עבור המאמץ שלו. אם שני השחקנים הממוקדים אינם מסוגלים לשמור על אחיזתם ותומאס פורץ, הוא בוחר אחד הילדים שהוא פרצו כדי לחזור לצוות שלו. אם הוא לא יפרוץ, הוא צריך להישאר עם הקבוצה השנייה. המשחק מסתיים כאשר כולם נמצאים בשורה אחת.

המשחק הוא כיף בגלל המתח של תוהה כאשר השם שלך ייקרא ותהה אם רץ מן הצוות השני יבחרו אותך במקום חלש לנסות לפרוץ. זה לא משחק תחרותי כמו כולם בסופו של דבר על הצוות המנצח.

הוא אדום רובר מחוספס מדי?

רד רובר כבר מגורש על כמה מגרשי משחקים כמו מחוספס מדי.

ללא ספק היו כמה פציעות הקשורות במשחק, אבל בהחלט, לא יותר מאשר קשורים ספורט מאורגן כגון כדורגל peewee או ליגת בייסבול קטן.

ברור, הסיכון של פגיעה הוא פחת אם הילדים קרובים לגיל זהה וגודל. בנוסף, שלושה פרקטיקות בהחלט צריך להיות מוחרם. הראשון הוא קישור כפול על ידי החזקת הידיים של זה או זרועותיו. רק ידיים צריכות להיות מחוברות. השני הוא מרים את הזרועות גבוה "חבלני" הרץ. השלישי הוא דוחף את הידיים המצורפות החוצה, כך רץ פוגש את המקבילה של אגרוף outthrust.

וריאציות

באחת הווריאציות של המשחק הזה, השחקן אשר שובר דרך קו יכול לבחור כל שחקן מאותו צוות. ב וריאציה פחות נפוץ, השחקן אשר פורץ דרך מצטרף לקבוצה היריבה.

היסטוריה של המשחק

רד רובר נחשב שמקורו בבריטניה. זה היה נפוץ שיחק בבריטניה, ארצות הברית, קנדה, אוסטרליה. במדינות אחרות יש משחקים דומים. 

אף אחד לא הצליח ללמוד מדוע המשחק נקרא רד רובר, אם כי יש רשומות של מספר ספינות עם שם זה. המשחק עובר לפעמים על ידי שמות אוקטופוס תג בולדוגים הבריטי.

הסינים קוראים לגרסה שלהם לאלץ את שערי העיר, ואת היפנים לשחק משחק דומה בשם חנה Ichi Monme.

No Replies to "הוראות לשחק את המשחק של רובר אדום"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    39 − = 35