איזה צבעים להחמיא העור שלך?

צבע השמלה שלך צריך להחמיא את צבע העור שלך באמת להפוך את הפנים שלך פופ. זה הסוד מספר אחד הסוד שכל הסטייליסטים יודעים! ללא שם: אנחנו כבר הניח את כל זה עבורך למטה, כך שלעולם לא תיתפס בתלבושת מחמיא שוב.

אחרי שאתה כבר הבנתי אילו צבעים נראים לך הכי טוב, להתייעץ עם זה שימושי על גבי פריימר על הצבעים הטובים ביותר ללבוש כדי להתאים את העיניים.

וזכור, ההלבשה טוב הוא גם על צבע גוונים אתה בוחר כפי שהיא הדרך שלך הבגדים להתאים! ודא שאתה בוחר את הכי מחמיא מתאים עבור הצורה שלך, יותר מדי.

אִשָׁה breathing scent of flowers outdoors

טוני אנדרסון / מונית / גטי

תחשוב על התאמת צבעים לגוון העור שלך כמו משחק של ניגודים למשוך. ג 'ל העור כהה הולכים להיראות הכי טוב בצבעים על הקצה החם של הספקטרום בכל גוון, מ פסטלים צבעים בהירים עשיר, גוונים עמוקים יותר גם כן. צבעים חמים יותר יביאו את החום בגוון העור.

תחשוב כל גוון של סגול מ בהיר בהיר אל סגול מלכותי שזיפים חצילים; ספקטרום ורוד פסטל ורוד בלרינה ורוד פרג; צהובים מצהוב רך צהוב עשיר, בהיר, ואל תשכחו זהב, ברונזה ונחושת. בנות כהה עור יכול גם למשוך לבן בצורה מדהימה באמת צבעים של כתום ואדום משפחות. גוונים אלה יהיה פופ על העור שלהם, לחמם את עורם הכוללת, ממש להחניף את הטונים שלהם.

בנות כהות עור צריך להתרחק חום ושחורים, בתוספת צבעים על הקצה הקצה של הספקטרום, כמו בלוז, אפור וכסף. אם צבע הוא קרוב מדי לגוון העור שלהם, זה פשוט לא להחמיא כמו הרבה. צבעים צוננים יותר קשים על עור כהה, יכול להביא נימוסים אפורים ואף יכול לגרום לעור שלך להיראות צהוב ... אשר בתורו יגרום לך להיראות חולה.

02
של 04

אם יש לך עור בינוני

אִשָׁה at a roof party

קארי קירקלה /

בחירת צבעים להחמיא את העור היא כמו משחק של ניגודים. אתה אף פעם לא רוצה ללבוש צבע זה הגוון המדויק של העור שלך, כי זה פשוט לא יהיה מחמיא.

בנות עם עור בינוני צריך להתרחק חומות, beiges, קרמל, תפוזים ופסטלים חיוורים מאוד בכל הגוון. פסטלים וגוונים אחרים אור יהיה מגניב מדי נגד העור שלך יכול להביא את הצוואר אפור. גריי הוא פשוט לא משהו שאתה רוצה את העור שלך. במקום זאת, אתה רוצה צבעים שיביאו את החום שלך עור.

מקל עם בהיר, גוונים עמוקים יותר גוונים תכשיט כי באמת פופ נגד העור שלך. גוונים תכשיט הם עמוק, צבעים עשירים הדומים אבני חן יקרות כמו אבני אמרלד, אבני אודם, ספיר, ו אחלמה.

המשפחה הכחולה, מן הצי העמוק לכחול המלכותי, מחמיאה באמת לעור בינוני. ורוד עמוק, ורוד בהיר ורוד פטל הם גם בחירה טובה. משפחות אדומות וירוקות, בתוספת סגולים עמוק יהיה גם מחמיא לך גם.

03
של 04

אם יש לך עור זית.

איזה צבעים להחמיא העור שלך?

תמונות סטפנו אופו / קולטורה / גטי

בנות עם עור זית יש מזל כי הם יכולים לשלוף כמעט כל צבע. עור זית נוטה להיות נימוסים צהובים וחומים, ולכן כאשר אתה קניות, לחשוב על צבעים זה יהיה מחמאה אלה הגוונים.

את הצבע הטוב ביותר עבור בנות עם עור זית, לעומת זאת, הוא ורוד. ורוד בהיר יביא את הנימות האדומות עדין בעור שלך, ולתת לך זוהר צבעוני שיגרום לך להיראות כאילו יש לך רק חזרה מחופשה באיים.

כל גוון של ירוק, מן זית כדי אמרלד ליים, יביא את הטונים החומים היפים שלך.

בנות זית עור יכול גם לשלוף צבעים במשפחה כתום ממש טוב (זה ייתן לך זוהר קיץ נחמד) וכל גוון של אדום. אדום בהיר, כמו דובדבן ורוד, יכול באמת להפוך את העור שלך פופ. אדומים עמוקים יותר כמו אדום ורוד רך עם רמזים של חום ורדים ייתן לך זוהר נחמד.

04
של 04

אם יש לך עור הוגן.

איזה צבעים להחמיא העור שלך?

עור בהיר.
אדם הסטר / גטי

אם העור שלך הוא הוגן, זה יכול להיות או חם, אפרסקים נימות (בדרך כלל עם נמשים, ערמונים, אדום, זהוב בלונדיני או שיער תות בלונדיני) או נימות מגניב (חושב שלג לבן או ריס ווית'רספון - אין צבע בלחייך, בלונדיני אפר, חום כהה או שיער שחור). אתה רוצה לקבוע את העור שלך embones לפני שתתאים צבעים לעור שלך.

כך, אם אתה בהיר עם עור חם, גוונים של כדור הארץ ייראה נהדר עליך. תחשוב על כל גוון של חום (אפילו ורדרד חום) וכל גוון של ירוק - מ זית על הדשא, אזמרגד ו סיד. שנהב, חיל הים והאפור ייראה גם טוב בעיניך - הם ישלימו את הנימות האפרסקיות שלך.

הצד הקל יותר של המשפחות האדומות והכתומות (חושב אפרסק, משמש, ורוד בהיר, ורוד ורוד או אדום ורוד) יעבוד טוב. זה הכל על מחמיא את העור האדום עדין העור שלך.

אתה רוצה להתרחק צבעים בהירים מאוד ניאון - הם יתנגשו עם העור שלך. שחור יהיה כהה מדי וקשה, ולבן חיוור מדי ויכול לגרום לך להיראות חולה.

אם אתה עור בהיר עם embones קריר, אתה נראה נהדר במשפחה ברי. תחשוב תות שדה או אדום עמוק, ורוד פטל, boysenberry וסגול עמוק. זה יוצר ניגוד נחמד עם העור שלך יכול להביא רמז של צבע בלחייך.

גוונים תכשיט יכול גם להחמיא את העור שלך. תחשבו על אזמרגד, טורקיז ואמיתיסט.

באשר metallics, להתרחק כסף מקל עם זהב.

אתה רוצה להתרחק גוונים בהירים מדי וקל. לבן יגרום לך להיראות חיוור מדי, שחור ייתן לך גותי gib. ניאונים, צהובים, לילך לא יביא את הטוב ביותר בעור שלך, או.

No Replies to "איזה צבעים להחמיא העור שלך?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 1