כיצד למדוד Inseam עבור שינוי גודל תרשימים ילדים אופנה – insightyv.com

כיצד למדוד Inseam עבור שינוי גודל תרשימים ילדים אופנה

כאשר קניות עבור בגדי ילדים באינטרנט או על ידי קטלוג, עדיף לדעת את המדידות של הילד שלך. בדרך כלל, בחנויות יש תרשים שינוי גודל המבוסס על משקל הילד, גובהו, מותניו, inseam. שלושת הראשונים יכולים להיראות די מובן מאליו, אבל לא כולם יודעים איך למדוד את העין.

Sizing Up: כיצד למדוד Inseam 

ראשית, inseam מודד את המרחק לאורך התפר הפנימי של זוג מכנסיים בין המפשעה ואת החלק התחתון של הקרסול.

 כדי להתחיל, אתה הולך צריך סרט מדידה ועט ונייר כדי להקליט את המדידות שלך. 

כדי למדוד את inseam הילד שלך, יש לו לעמוד זקוף עם הרגליים שלו קצת בנפרד. להיות בטוח שהוא לא נועל נעליים. גרביים בסדר. באמצעות מדידה קלטת, למד רק מתחת למפשעה שלו לתחתית הקרסול שלו. הקלט את האורך באינצ’ים; זה inseam שלו.

אם הילד שלך פעיל מדי כדי לשמור על זמן ארוך מספיק כדי לבצע מדידה, אתה יכול למדוד את התפר הפנימי של זוג מכנסיים שמתאימים לו היטב. מניחים את המכנסיים על פני השטח ישר למדוד את התפר מבפנים מן המפשעה עד שולי.

דברים לשקול

חשוב לציין כי אורך inseam קצת תלוי העדפה אישית. השיקולים הבאים עשויים לשנות את סוג ומידות המכנסיים שבחרת עבור ילדך:

נעליים. אם הילד שלך לובש מוסיף אורתוטי בנעליו, ייתכן שתרצה להיות בטוח שהוא לובש זוג נעליים ותוספות הוא יהיה ללבוש עם המכנסיים כדי להבטיח את אורך הנכון.

אם אתה מעדיף את המכנסיים של הילד שלך להיות קצת בצד הארוך או מתקפלים מעט על החלק העליון של הנעל שלהם, למדוד את inseam מתחילת הנעל, ממש מתחת לעצם הקרסול.

הִצטַמְקוּת. קח בחשבון את החומר המכנסיים עשויים. כמה בדים (במיוחד בדים טבעיים כגון כותנה, פשתן, צמר) נוטים להתכווץ יותר מאחרים כאשר שטף.

אם אתה מודאג לגבי הצטמקות פוטנציאלית, לבדוק מה החומר המכנסיים עשויים ו להוסיף עוד חצי אינץ ‘אורך של הילד שלך לפני הרכישה.

סִגְנוֹן. כמה מכנסיים ו leggings נועדו לבוא קצוץ או שלושה רבעים של סגנונות אורך. אם אינך בטוח כיצד למדוד את inseam של הילד שלך כדי להתאים סגנונות אלה, נסה למדוד מחדש את inseam לעצור את המדידה בנקודה שבה אתה רוצה את המכנסיים כדי לסיים ולראות אם inseam תואם את גובה ומידות המותניים אשר בקנה אחד עם התרשים גודל עבור המוצר.

אם אתה עדיין מרגיש לא בטוח של המדידות שלך, רוב אתרי החנות המקוונת יספק לך מידע inseam ליד תרשימי הגודל שלהם. טריק נוסף הוא לקרוא ביקורות של לקוחות אחרים המספקים מידע נוסף על שינוי גודל והתאמה של המוצר הספציפי. ביקורות של לקוחות לעתים קרובות לגלות אם המכנסיים הולכים להתכווץ, למתוח או להתאים יותר או קטן יותר מאשר מכנסיים אחרים באותו גודל. זה עלול לקחת קצת זמן כדי למיין דרך ביקורות של לקוחות, אבל הם יכולים להיות מאוד חושף כמו התאמה מדויקת של פיסת בגדים. לבסוף, הקפד לחפש את החנות של קניות מקוונות ואת מדיניות ההחזרה, כמו כיום אתה יכול פשוט להחזיר את הרכישות בלחיצת כפתור.

No Replies to "כיצד למדוד Inseam עבור שינוי גודל תרשימים ילדים אופנה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.