טיפים Essential Prom עבור החבר ‘ה

טיפים Essential Prom עבור החבר 'ה

עבור בחורים רבים, הנשף הוא הפעם הראשונה שאתה תהיה על תאריך רשמי. שימו לב אמרתי "פורמלי" תאריך. תאריך לכל ריקוד בית הספר הוא קצת יותר מעורב מאשר תאריך מזדמנים המורכב פיצה, סרט או באולינג הסמטה. יש קצת יותר מאמץ כי נכנס לתכנון תאריך הנשף, ואתה צריך לתכנן לפחות כמה שבועות מראש. אבל אל תדאג, כל התכנון בהחלט שווה את זה. הנשף הוא לעתים קרובות אחד הלילות הזכורים ביותר של בית הספר התיכון.

בנוסף, זה נחשב טקס המעבר של בחורים בתיכון, ואף על פי הנשף יכול להיראות מאיימת בהתחלה, זה די קל להיות תאריך טוב. למעשה, הולך לנשף הוא תרגול טוב עבור כל ריקודי המכללה, אירועים ואפילו חתונות אתה תהיה במחנה (עם הבחורה של החלומות שלך, אם הכל הולך לפי התוכנית!). הנה כמה טיפים לנשף חיוני עבור החבר 'ה:

ציון תאריך הנשף הגדול

ראשית, כדי לקבל נשף לנשף, אתה הולך רוצה לבלות את הלילה עם בחורה שאתה אוהב ... אם היא חברה שלך, למחוץ או חברה. אל תחכו זמן רב מדי לשאול את גלית מיוחדת שלך, במיוחד אם יש לך הרגשה כי איזה בחור אחר רוצה לשאול אותה, יותר מדי. זה תמיד מקסים כאשר בחור שואל בחורה לנשף באופן ייחודי ובלתי נשכח. בין אם זה מציג לה פרחים על מרובע, תזמור ציד נבלות משוכלל או אפילו שכירת Skywriter (בסדר, זה יכול להיות קטן הרבה), זה תמיד מרשים כאשר הבחור מכניס קצת מאמץ לתוך ההצעה שלו לנשף.

אל תשכח את הסוס

A corsage (המכונה לפעמים "פרחים לנשף") הוא צמיד קטן עשוי פרחים טריים, כי אתה רוצה לתת את תאריך הקידום שלך ממש לפני שאתה הולך לרקוד. זוהי מסורת לנשף כי התאריך שלך מצפה לך להמשיך עם. כדי לקבל את corsage מושלם, לשאול את התאריך מה צבע השמלה היא לובשת.

לאחר מכן, להתקשר הפרחים שלך בעיר כשבוע לפני הנשף שלך, להזמין corsage. תגיד את חנות הפרחים מה צבע שמלת התאריך שלך, והם יוכלו להתאים אותו לתלבושת שלה. בדוק עוד על איך לבחור corsage כאן.

קבל חלק בתוכניות הלימוזינה, טרום המסיבה ותוכניות פוסט-מפלגתיות

הנשף הוא לא רק את הריקוד עצמו ... זה צד התמונות מראש, הנסיעה לימוזינה, ומסיבת לאחר הנשף. מאז אתה תהיה השתתפות הנשף כצמד, חשוב לתכנן את כל פעילויות הנשף יחד. אם אתה יודע על מסיבה גדולה שלאחר הנשף, לספר את התאריך על זה. אם אתה רוצה לרכוב בלימוזינה עם אחד החברים הכי טובים שלך הבחור ואת התאריך שלו, לספר את התאריך שלך, כי גם. הקדישו זמן לדבר על כל זה יחד לפני שאתה קובע כל תוכניות באבן. בדרך זו, אתה יכול גם לחלוק את הרעיונות שלך ולדעת מה קורה.

זכור לבלות עם חברים שלך ו החברים שלה

אם אתה ואת תאריך יש קבוצות שונות של חברים ואתה מודאג לגבי מי לבלות עם הנשף ... פשרה. אתה תמיד יכול לבלות מראש לנשף עם החברים שלה ואז לעשות מסיבה שלאחר הנשף עם החברים שלך. אתה יכול להזמין אנשים משני קבוצות חברים לרכוב הלימוזינה שלך. אם זה קשה להתפשר, להעיף מטבע. זכור ששתי קבוצות הידידים יהיו בנשף הסיום, כך שתוכל לבלות זמן עם כולם בריקוד.

יוצאים על רחבת הריקודים!

הנשף הוא בעצם ריקוד. הם יהיו DJ שמזינים מוסיקה, וכולם צפויים לרקוד. אחרי הכל, זה מה נרשמת כאשר שאלת את התאריך שלך לנשף! אז אל תהיה גוש וגוש בפינה. צא על רחבת הריקודים עם התאריך שלך, מצא את החברים שלך, לנער אותו כאילו אין מחר. אתה לא צריך להיות רקדן מקצועי, או אפילו טוב לרקוד, לעשות כיף. אם אתה ביישן על מהלכת הריקוד שלך, אתה תמיד יכול לבדוק את הטיפים לרקוד איטי לנשף.

לבזבז זמן עם תאריך שלך ... לא תעלה אותם על הריקוד

זה נראה כמו דבר מובן מאליו, אבל זה ראוי להזכיר כי זה קורה לעתים קרובות מדי: לא תעלה את התאריך שלך על הנשף! לאכול איתם ארוחת ערב, לרקוד איתם, לדבר איתם ולקחת איתם תמונות. זה בסדר לבלות עם החברים שלך יותר מדי...

רק להביא את התאריך שלך איתך, או לסלוח לעצמך במשך כמה דקות ולתת לה לדעת שאתה תהיה מיד בחזרה. זה לא בסדר להפסיק לדבר עם התאריך שלך באמצע הנשף, לעזוב פתאום בלעדיהם, לזרוק אותם עבור בחורה אחרת, או להתעלם תאריך שלך לתלות עם החברים שלך במקום. הסכמת ללכת לריקוד עם התאריך שלך, אז אתה צריך לעקוב אחר עם המחויבות שלך. אם אתה לא מרגיש את התאריך, רק לחכות עד סוף הריקוד, ואז חלק הדרך. אתה תמיד יכול ללכת למסיבה שלאחר הנשף לבד אם אתה לא רוצה לבלות עם התאריך שלך יותר.

תעשה חיים!

עם כל ההכנות האלה, העונה לנשף יכול להיות אחד עסוק. אז זכרו לעשות כיף להשתחרר לנשף שלך! לרקוד, לתלות עם החברים שלך ולהציג עבור טונות של תמונות. לילה הנשף קורה פעם בחיים, אז לעשות כל מה שאתה יכול ליהנות ממנו.

No Replies to "טיפים Essential Prom עבור החבר 'ה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 26 = 28