מה לא לאכול לפני הנשף … מזונות אלה יגרום לך bloat!

לאחר שבילה שעות קניות עבור מנסה על שמלות, הדבר האחרון שאתה רוצה להיות הוא נפוח על הלילה הגדול שלך. אני לא ממליץ ללכת על דיאטה לנפץ לנשף, אבל יש ירקות מסוימים ועמילנים שיכולים לגרום לך גזי או לשמור על מים, אז אולי כדאי לך להימנע מהם לפני הנשף לילה. אני יודע, זה יכול להיות קשה להתרחק חלק אלה, אבל אתה באמת רק צריך לעשות את זה במשך היום והלילה לפני לראות תוצאות! וכמובן, לא אוכלים את המאכלים האלה גם בארוחת ערב חגיגית. אף אחד לא רוצה להיות גסי על רחבת הריקודים.

120794280.jpg

נבטים בריסל עשוי להיות טעים, אבל הם יכולים לגרום לנפיחות.
ג'ולי קלאנסי / מומנט / גטי

על פי נבטי בריסל WebMD, כרוב, כרובית וגזר הם המקור העיקרי של נפיחות וגז. ברוקולי, בצל, ג'יקמה ופטריות ידועים לשמצה בגרימת גז והפיכת הקיבה לפוצץ. אז להימנע מזונות אלה לפני הנשף, במקום להחליף אותם עם אספרגוס סלרי. לדברי היופי גבוה, מזונות אלה למעשה למנוע נפיחות כי הם כאלה עזרי אכול גדול. היופי גבוהה ממליצה גם לאכול מזונות עשירים באשלגן כמו אבוקדו ובננות. אשלגן מסייע לגוף שלך לא להחזיק עודף מים.

02
של 09

הימנע אלה פירות.

149819801.jpg

אפרסקים ודובדבנים יכולים לגרום לנפיחות.
ורדינה אנה / מומנט Open / Getty Images

לדברי המומחה של אמבר ג 'יי Tresca, תפוחים, משמשים, דובדבנים, אפרסקים, אגסים, שזיפים, שזיפים מיובשים יכול לגרום גז גדול בגלל רמת הפרוקטוז הגבוהה שלהם. במקום זאת, להחליף אותם עם ענבים, אננס ואבטיח, כי על פי היופי גבוהה, אלה מזונות שיכולים למנוע נפיחות ואפילו לשמש משתן טבעי בגלל כמויות גבוהות של סיבים שלהם.

03
של 09

דוֹן’לא אוכלים שעועית ועדשים.

182849453.jpg

מזונות עם oligosaccharides, כמו שעועית עדשים, יכול לגרום לך להתנפח.
לורי פטרסון / E + / Getty Images

 WebMD ממליץ להימנע ממזונות עם oligosaccharides בהם כדי להילחם נפיחות. ביסודו של דבר, הם לעיכול ולהפוך את המעיים לעשות את כל העבודה, אשר בתורו גורם לך bloated. שעועית עדשים יש כמות נכבדה של oligosaccharides, והם יכולים לגרום לך נפוח. במקום זאת, נסה מזונות אלה המסייעים להפחית את הגז.

04
של 09

הימנע משתיית חלב ואכילת גבינה ... אם אתה לקטוז סובלני.

95466357.jpg

מוצרי חלב יכולים לגרום לאנשים לקטוז חוסר סובלנות כדי להתנפח.
טטרה תמונות / Getty תמונות

הרבה אנשים הם לקטוז סובלני ... אשר בעצם אומר שהם לא מסוגלים לעכל לקטוז, אשר נמצא במספרים גבוהים במוצרי חלב כמו חלב וגבינה. אם זה אתה, להימנע חלב לפני הנשף. החלף חלב פרה דגנים הבוקר שלך עם חלב שקדים במקום.

05
של 09

עמילן יכול לגרום לגז.

139838256.jpg

מזון עמילני כמו תפוחי אדמה ושבבי תפוחי אדמה יכול לגרום גז ונפיחות.
סאלי וויליאמס צילום / Photolibrary / Getty Images

 כמה אנשים רגישים עמילן, וזה יכול לגרום להם להתנפח יש גז. על פי עצמי, תפוחי אדמה, צ 'יפס, אורז לבן וקמח תירס יש כמויות גבוהות מאוד של עמילן, אז אם אתה רגיש לזה, לשמור אותם מהצלחת שלך לפני הנשף.

06
של 09

הימנע ממתיקים מלאכותיים.

103332926.jpg

כריס ריאן / OJO Images / Getty Images

סודה, מזון מעובד "דיאטה" ומזון מעובד "ללא סוכר" הם בדרך כלל גבוהים ממתיקים מלאכותיים כמו xylitol ו sorbitol. אז למרות מזונות אלה עשויים לטעון להיות בריא, הם יכולים למעשה לגרום גז ולגרום לך לנפח. אם אתה רוצה לחבוט על צ 'יפס, נסה שבבי בננה או אוכמניות מיובשים במקום. אם אתה אוהב סודה, נסה לשתות מים מוגזים עם לימון במקום זה ... אבל רק קצת, כי אתה גם רוצה ...

07
של 09

להתרחק משקאות מוגזים.

78185830.jpg

משקאות מוגזים לגרום גז נפיחות הגדולות.
אנדרו ברט וואליס / Stockbyte / Getty Images

סודה ו "נוצץ" משקאות יש גז בהם ... זה מה שיוצר את הבועות. בליעה כל הבועות האלה רק להפוך את הבטן מלאה של בועות, יותר מדי. אתה תתנפח ותגמור לגמור או לפלוט אותו. כל כך מביך כשאתה בנשף.

08
של 09

תתרחק מסטיק.

מסטיק הוא טיפש קטן ערמומי ... כפי שאתה ללעוס, זה באמת יכול לגרום לך לבלוע הרבה אוויר בלי לדעת את זה. בליעת אוויר יכולה להוביל להצטברות של אוויר בבטן, מה שיגרום לך להתנפח.

09
של 09

ביי, קש קש.

בדיוק כמו מסטיק, שתייה דרך קש יכול לגרום לך לבלוע את האוויר ולהוביל לנפיחות. מקל עם לגימה מתוך זכוכית רגילה.

No Replies to "מה לא לאכול לפני הנשף ... מזונות אלה יגרום לך bloat!"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 7 = 2