למעלה 7 Downsides של בעלות על Minivan

למעלה 7 Downsides של בעלות על Minivan

האם אתה אוהב בעלות על minivan או שאתה שונא את זה? ישנן סיבות רבות נהדר להיות הבעלים של minivan אבל יש גם חסרונות של minivan הבעלות שאתה צריך לשקול מדי. משפחות צריך לשקול את הדף 7 חסרונות לפני רכישת minivan.

Minivans הם בדרך כלל יקר יותר מאשר מכוניות

לעתים קרובות אתה שומע כי minivan קל יותר על תקציב המשפחה. זה נכון אם אתה קרוע בין קניית minivan ו SUV.

אבל אם אתה משווה minivan כדי מכונית נוסעים, יש הבדל משמעותי במחיר של עלויות הבעלות. דוחות AAA כי מכונית קטנה עולה רק 46.4 סנט לכל קילומטר לשמור ולשמור כל שנה או 6,957 $. מדיון בינוני עולה 58.9 סנט לקילומטר מדי שנה או 8,839 $. השווה מספרים אלה למיניואן, שעולה 65 סנט לכל קילומטר או 9,753 $ בשנה. ההבדל בין בעלות minivan לבין מכונית קטנה הוא $ 2,796 בשנה, אשר מסתכם עם הזמן.

לא יכול להגיע לילדים שלך בקלות

כאשר הילדים שלך נמצאים minivan, הם עשויים להיראות כאילו הם במרחק קילומטר ממך. זה יכול להיות הטבה אם יש להם התקף זעם כי הם לא יהיו צועקים ישר לתוך האוזן שלך.

אבל אם הילדים שלך ישבו בשורה השנייה של המכונית שלך או SUV, אתה יכול לעזור להם כאשר הם צריכים משהו. ב minivan, אתה לא יכול לעשות את זה כל כך בקלות. הילדים שלך יצטרכו את זה קשה או תצטרך תצטרך לעצור.

את הנוחות של להגיע מאחוריך להרים את זה ספל sippy או משלוח חטיפים למושב האחורי נעלם. הם ירגישו רחוק במיוחד כאשר הילדים הצעירים שלך עדיין במושב האחורי הפונה המושבים.

אתה לא מרגיש מגניב

למרות ההתקדמות על פני 30 השנים האחרונות כדי להפוך minivans נראה מודרני, הם עדיין לא מגניב כמו נהיגה 50,000 $ מכונית ספורט.

אתה לא מרגיש כמו בן 16 נהיגה להמרה כאשר אתה מקבל מאחורי ההגה של minivan. זאת המכונית של אמא שלך ולא תהיה הכחשה.

זה סטיגמה לא מגניב יהיה כנראה המצורפת minivans לנצח. אם האגו שלך יכול לעבור את זה, minivan יכול להיות כלי נהדר עבור המשפחה שלך.

בחירות כל הגלגלים הם מוגבלים

לא כל כונן גלגל בדרך כלל לא בעיה אם אתה גר בפלורידה. אם אתה גר בניו יורק, אתה עלול להיות תקוע בבית ללא כל כונן גלגל כדי להעביר אותך דרך השלג.

נכון לכתיבה זו, רק את טויוטה Sienna minivan יש אפשרות כל גלגל. אם אתה אוהב את טויוטה Sienna ואת רוצה כל גלגל הכונן, נהדר! אם אתה לא צריך את כל הכונן, אין כרגע אפשרויות minivan אחרים לך לשקול.

זה לא מכונית

אם אתה נוהג במכונית קטנה רוב החיים שלך, יושב מאחורי ההגה של minivan עלול לגרום לך להרגיש כאילו אתה נוהג 18-וילר. זה ייקח זמן להתרגל, יותר זמן ממה שאתה תהיה על מבחן הבדיקה.

בנוסף, אם אתה רגיל למכונית קטנה, אז תוכל להבחין מיד minivan היא לא מכונית. לאהוב או לשנוא הולך ממכונית כדי minivan היא העדפה אישית, למרבה הצער, אנשים רבים לא יודעים את התשובה עד שהם בעלי minivan.

בטח, אתה יכול לארוז דברים נוספים לתוך minivan והילדים יהיה יותר מקום להתפשט אבל אתה צריך לשקול את היתרונות האלה לעומת איך אתה אוהב את הטיפול של minivan.

לא בהכרח הכרחי

ישנן סיבות רבות מדוע minivan אינו בהכרח הכרחי עבור המשפחה שלך. אם יש לך רק ילד אחד או שניים, אתה לא צריך לקנות minivan. רכב קטן עשוי להיות הבחירה הטובה ביותר עבורך.

אם אתה לא נוסע הרבה, ייתכן שלא צריך לקבל minivan כי יש הרבה מקום לילדים להתפשט שטח אחסון עבור המטען שלך. אם הילדים שלך מתקרב גיל נסיעה ואתה מתכנן לתת להם את המכוניות שלהם, אז בקרוב תמצא שאתה רק shuttleling הצעירים ברחבי העיר כך מכונית עשוי להיות הגיוני יותר.

זה שלך 24/7

בעוד שאתה לא צריך להיות buckled לתוך minivan זה לנצח, לקנות minivan יהיה אומר שזה הולך להיות שלך במשך זמן רב מאוד.

אם רשימה של חסרונות ארוך מדי בשבילך כדי להתרגש קניית minivan, לחשוב על איך אתה משתמש בכל רכב בחיי היום יום שלך, במיוחד אם אתה משפחה אחת המכונית.

אחד הטיעונים הגדולים ביותר שאנשים עושים על צורך לקבל minivan היא שזה נהדר עבור נסיעות כביש משפחתי. אם זו הסיבה היחידה שאתה יכול לחשוב על קניית minivan, ולאחר מכן לשקול את זה: minivans פופולריים על סוכנויות רכב להשכרה מסיבה זו מאוד. עבור הנסיעה בכביש זה, אתה יכול לתכנן את תקציב הנסיעה של המשפחה שלך כדי לכלול השכרת minivan בשיעור שבועי. בדרך זו, אתה לא מחויב owning minivan עבור 50-51 שבועות אחרים של השנה כי המשפחה שלך היא לא על הכביש נסיעה.

No Replies to "למעלה 7 Downsides של בעלות על Minivan"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    31 + = 38