7 רעיונות רעיונות לחורף פורמלי

158313338.jpg

Blend Images-Jose Luiz Pelaez Inc / Brand X Pictures / Getty Images

מבוקש תאריך החורף הפורמלי הוא כל חלק מהחוויה. הנה 7 יצירתי, חורף, עונתית לחלוטין דרכים להשיג את המחץ שלך, החבר או החברה לומר כן להצעה ריקוד שלך ... כל תוך שמירה על עונת החורף בראש.

02
של 08

שאל אותם עם הפתעה בחלקה על הקרח

172585333.jpg

XiXinXing / Getty תמונות

קח את החורף wannabe החורף תאריך רשמי על החלקה החלקה על הקרח שבו יש להחליק להחליק. תגיד את התאריך שלך לחכות שנייה בזמן שאתה הולך לקבל את החלקה לשכור. לאחר מכן, תוחב מטלית, מגבת יד או חולצת טריקו בתוך החלקה שלהם שאומר "החורף רשמי?" על זה. זה יכול להיות כתוב באמצעות סמנים בד, צבע נפוח או משהו דומה. כשהם הולכים לשים על הגלגיליות שלהם, הם יראו משהו בפנים, למשוך אותו החוצה, ולקבל הפתעה מתוקה.

03
של 08

שאל עם תוצרת בית שלג גלוב

200506513-001.jpg

ג 'יימי גריל / בנק תמונה / Getty תמונות

יצירת כדור שלג משלכם היא דרך יצירתית סופר לשאול מישהו בחורף רשמי, וזה מתאים באופן מושלם עם העונה. בתוך snowglobe אתה יכול להשתמש תמונה של שניכם, צעצוע, דמות פעולה, או משהו אחר אתה חושב התאריך הפוטנציאלי שלך רוצה. אתה יכול לכתוב "החורף רשמי?" על משהו בתוך העולם או על הקרקעית של הבסיס. בדוק את זה הדרכה על איך לעשות כדור שלג בשלבים פשוטים צעד צעד.

04
של 08

כתוב את הצעת החורף שלך ריקוד אורות

480985721.jpg

סטיב Prezant / Image Source / Getty תמונות

איות "החורף רשמי?" באורות החג היא דרך רומנטית סופר לשאול מישהו לריקוד. השתמש הדשא שלך, חלונות או חלק מהבית שלך לאיית את האותיות. לאחר מכן, לספר את המעוך אתה רוצה לקחת אותם לטיול או לכונן, ו שיוט על פני הבית שלך עם האורות דולקים. לקבלת השפעה דרמטית נוספת, יש חבר לעבור על האורות ימינה כאשר אתה מפסיק.

05
של 08

שאל מישהו עם לוח שנה מיוחד

165943242.jpg

סקוט Dunlap / חזון דיגיטלי וקטורים / Getty תמונות

אתה מכיר את לוחות השנה של חג המולד שמתחילים ב -1 בדצמבר ומסתיימים ביום חג המולד? אתה יכול לעשות אחד שונה כדי לשאול את התאריך החורף רשמי. נסה ליצור אחד כי הוא 5 ימים ארוכים יש בקרוב בקרוב שלך לפתוח דלת אחת בכל יום בבית הספר של השבוע עד שהם מגיעים ביום שישי והצעת ריקוד החורף הרשמי שלך. או, יש להם לפתוח את כל הדלת בבת אחת לפניך, כך שאתה יכול להיות שם כדי לקבל הרשמי שלהם "כן!" Buzzfeed בא עם כמה דרכים יצירתיות לעשות לוח שנה הופעה.

06
של 08

שאל על ידי יצירת הפלאות חורף

480985699.jpg

סטיב Prezant / Image Source / Getty תמונות

קבל את כל החורף הפוטנציאל שלך תאריך החורף דברים האהובים וליצור מיני הפלאות עבורם: שלג מזויף, מיני עץ, סוכריות, גרביים, אורות, איילים ... אתה יודע על מה אני מדבר. לאחר מכן השלב את כל זה בחדר שלהם, בתא או אפילו על שולחן ארוחת הצהריים שלהם. מניחים כרטיס החג באמצע כל זה מבקש מהם החורף רשמי. התצוגה שלך צריך להיות לגמרי Instagram- ראוי.

07
של 08

שאל בחלק העליון של סקי להרים

91625169.jpg

טטרה תמונות-אריק איסקסון / Brand X Pictures / Getty Images

זה ייקח קצת תכנון. שאלו את התאריך הפוטנציאלי שלכם לטיול יום אל הר הסקי הקרוב ביותר. יש לך חבר להגיע לשם לפניך לעמוד בראש המעלית סקי הראשון אתה הולך עם סימן שאומר "(השם שלהם), האם אתה הולך בחורף רשמי עם (השם שלך?)" תאריך שלך לעולם לא מצפה לזה, ולהיות סופר התרשמתי כי אתה משכה אותו.

08
של 08

שאל עם ספל קקאו חם מותאם אישית

78810752.jpg

תמונות של פיוז / גטי

קבל ספל מותאם אישית עשה את זה אומר "חורף פורמלי איתי?" בתחתית. לאחר מכן, להכין כוס טעים של קקאו חם לתאריך הפוטנציאל שלך (עם מרשמלו, כמובן!) ולומר להם כי כאשר הם מסיימים את המשקה שלהם, הם יהיו הפתעה. זה מקסים, רומנטי, ואת התאריך שלך יהיה מזכרת לאירוע!

No Replies to "7 רעיונות רעיונות לחורף פורמלי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    82 − = 77