26 מגמות חזרה לבית הספר הגדול ביותר לפי פינטרסט

02
של 27

מארגן אביזר שיער

קשת לשיער organizer

דרך פינטרסט

אנחנו לא יכולים להעלות על הדעת דרך טובה יותר להשוויץ barrettes של ילדה קטנה שלך, עניבות, ו headbands מאשר עם קיר רכוב מארגן אביזר שיער. זה מבטיח לך לעולם לא להציב קשת מעודדת שוב.

קָשׁוּר:12 דרכים יצירתיות לאחסון אביזרים

03
של 27

תלבושות של השבוע

פלסטיק-מגירות, ילדים, מדי יום בגדים

סיפור קן דרך Pinterest

קח את הטרחה מתוך ההלבשה את הקטנים שלך לבית הספר על ידי הנחת לבוש שלהם במשך השבוע בסוף השבוע. כדי לשמור על כל זה מאורגן, אתה יכול להשתמש במגירה פלסטיק להגדיר כפי שמוצג.

קָשׁוּר:הטוב ביותר איקאה אחסון Hacks ומוצרים עבור חדרי שינה

04
של 27

מארגני ארון

ארון מתלה - מארגנים

שטח פוסט דרך Pinterest

כמה מארגני ארון תלוי עם תאים נפרדים יהיה גם לשמור על הבגדים של הילד שלך במשך שבוע מאורגן בקפידה. הוספת יום של השבוע תוויות ימנע כל בלבול לגבי מה ללבוש מתי.

קָשׁוּר:איך לאחסן את כל הבגדים שלך מ- A-Z

05
של 27

סלעים צבועים

ציור - סלעים - עיר רפאים

עשה כל יום דרך Pinterest

משחק זה ניצוצות הדמיון הוא חיוני עבור המוחות המתפתחים הצעירים. בגלל זה אנחנו אוהבים סלעים צבועים כמו אלה רפאים משותף כאן. לילדים, ציור רוק הוא פעילות מרתקת המעודדת חשיבה יצירתית.

זה כפר מפחיד אתה יכול לעשות על זול יקבלו את הקטנים שלך נרגש crafting. כדי להתחיל תצטרך סלעים, תיבות דגנים שהושלך, צבע מלאכה.

קָשׁוּר:לצייר ולהסתיר סלעים עם הנכדים

06
של 27

חיות מחמד סלעים

DIY-pet-rocks

הרעיונות הטובים ביותר לילדים באמצעות Pinterest

אנחנו אוהבים סלעים צבועים כל כך הרבה היינו צריכים לחלוק את זה רוק חיית המחמד הדרכה.

כדי להפוך את אלה סלעים קקטוס חמוד, תצטרך כמה אבנים חלקות, שטוח, עיניים דביק דביק, צבע מלאכה וכמובן, כמה סירים זעירים, טרה קוטה.

קָשׁוּר:כיצד לעשות אמנות באמצעות סלעים

07
של 27

איזור נפילה

לא-מטומטם-מוסך

סאני בצד בלוג באמצעות Pinterest

קבל את הילדים שלך - שלא לדבר על עצמך - את הדלת מהר יותר בבקרים בבית עם אזור ירידה מאורגן. כדי להישאר מחוץ לבית, אתה יכול להפוך שטח בשימוש במוסך שלך לתוך בוץ מהומה.

קָשׁוּר: 5 נעל אתחול ונעליים Racks

08
של 27

מארגן הכניסה

כניסה-אזור-ירידה לילדים

דרך Pinterest

אתה לא צריך mudroom אם יש לך שידה ישנה. זו ירידה אזור גרזן מראה כיצד לשמור על הילדים שלך לתפוס וללכת דברים להשתלט על הכניסה. הטריק הוא הקצאת מגירה בודדת לכל אחד מבני המשפחה.

קָשׁוּר: 19 מתלה אחסון Hacks כדי לקבל את דף הבית סופר מאורגן

09
של 27

אריחי שבץ

אריחים מגנטיים

תגיד כן דרך Pinterest

במילים פשוטות, לוחות מגנטי Scrabble הם פופולריים בפראות במיוחד, בקרב הורים לילדים צעירים. לתלות אחד על הקיר שלך יכול לעשות איות החוצה הודעות וללמוד מילים חדשות כיף לילדים בגיל בית הספר.

קָשׁוּר:5 משחקי Word הטוב ביותר עבור ילדים

10
של 27

חושב פאטי

חשיבה-מרק- pinterest- מגמות

החוף הטבעי באמצעות Pinterest

ילדים אוהבים לשחק עם מרק דיי - וכפי שמתברר, זה מעשה פשוט כי חבילות המון יתרונות הבניין המוח.

משיכת חימר או מרק או מתיחה יכול להרגיע ילדים היפראקטיביים. בנוסף, דפוס זה מפתחת מיומנויות מוטוריות ו מיומנות. החשוב ביותר (אנחנו חושבים) עושה דברים מתוך מרק מגביר את היצירתיות של הילד, פתרון בעיות מיומנויות.

קָשׁוּר:6 פעילויות חושי כיף לילדים

11
של 27

רכב Hacks

מכונית- hacks עבור פעוטות

החוף הטבעי באמצעות Pinterest.
הלב שלי דברים ערמומיים דרך Pinterest

אתה לא צריך לשמור מכונית משחקים לטיולים כביש משפחתי. פריצות רכב כמו זה הבניין ערכת ערכת עשה עבור גנן יהיה לחמם את דעתו של הילד בדרך לבית הספר, כך שתוכל להתמקד נהיגה.

כדי להפוך את ערכת נסיעות הפעילות כמו זה תצטרך תיבת צהריים מתכת, סמנים קבועים, מקלות מלאכה ג'מבו, אותיות מגנטיות, קלטת מגנטית.

קָשׁוּר: 10 כיף פעילויות למידה לילדים

12
של 27

משחקי מכוניות

די-לגו-קיט-לילדים

כיף בבית עם ילדים דרך Pinterest

אתה יכול לעורר מיומנויות חשיבה מרחבית של הילד עם זה DIY נסיעה Kit זה קטן מספיק כדי להתאים בארנק.

כדי שיהיה עליך קומץ לבנים LEGO, מיכל פלסטיק עם מכסה סגירה עצמית, וכמה כרטיסי פעילות DIY. אז אתה יודע, עבור ילדים צעירים, משחק עם LEGOS גם משפר מיומנויות מוטוריות עדינות.

קָשׁוּר:בניית צעצועים המקדמים משחק עצמאי

13
של 27

לוחות עמוסים

פעוט-עסוק-לוח

פעוט פעוט דרך Pinterest

אם אחד קטן שלך אוהב להתפרק, אז אולי הגיע הזמן לוח DIY עסוק. תוכלו למצוא gazillions (בסדר עשרות) של לוחות פעוטות על Pinterest כי הם המון כיף לגיל הרך הפעיל. אנחנו אוהבים את זה מובלט לעיל כי יש להציץ- a-boo דלתות.

כדי להפוך את עצמו, אתה צריך חומרה חושית, שהוא די הרבה משהו ילד היה אוהב לתפוס ולהעביר - כמה דוגמאות: ידיות, תפסים, גלגלים, ושומרים הדלת הדלת. אתה יכול גם להוסיף כמה גאדג 'טים כמו הטלפון הישן לדחוף כפתור אורות הברז. רק תזכור להימנע מכל דבר שיכול לצבוט, לתפוס, או לגרד אצבעות קטנות.

קָשׁוּר: צעצועים בחוץ ופעילויות לפעוטות

14
של 27

לוח פעילות רך לפעוטות

רַך Activity Board

דרך Pinterest

שמור את האצבעות זעירות עסוק תוך כדי ללמוד כיצד buckle, כפתור ו zip על ידי יצירת לוח רך עסוק רך באמצעות רוכסנים, כפתורים וסרטים.

קָשׁוּר:Top 10 צעצועים להתפתחות קוגניטיבית של פעוט

15
של 27

ביצה כוסות

ביצה - ארוחת בוקר

האלבום של ג'וליה דרך פינטרסט

קבלת ילדים בררן לאכול ארוחת בוקר, במיוחד אם זה משהו בריא, היא הישג בלתי אפשרי במשקי בית רבים. למרבה הצער, דילוג על הארוחה הראשונה של היום יכול לעשות ילדים עצבני על ידי midmorning, אשר לא עוזר להם להיות מוצלחים הלומדים כאשר בבית הספר.

טיפול כף יד זה כיף לאכול, כמו כוס מאפין ביצים, תספק את הילדים עם מזון המוח הם צריכים לבעוט להתחיל את היום שלהם.

קָשׁוּר:חזרה לבית הספר ארוחת בוקר מתכונים ורעיונות

16
של 27

כדורי אנרגיה

לא אופים - ארוחת בוקר - מטפלת

זיוף מזויף באמצעות Pinterest

כשזה מגיע לחלבון, חמאת בוטנים הוא כבד hitter. לכן אלה חמאת בוטנים לא אופים, שביל לערבב לערבב הם מועדפים על Pinterest. הם יספקו שן מתוק של הילד תוך שמירה על רמת האנרגיה שלהם במשך שעות.

קָשׁוּר:פרוטאין גרנולה

17
של 27

יוגורט לנבוח

יוגורט יוגורט - ארוחת בוקר - בארים

ללכת לאכול וחוזר דרך Pinterest

הילדים שלך לא יחמיצו אכילת דגנים מתוקים לארוחת הבוקר לאחר טעימת זה טעים ובריא התייחס נקרא יוגורט קליפת יוונית.

את לא אופים, יוגורט לטפל הוא ילד מועדף כי זה קפוא בשביל לאכול כיף. אתה תאהב את המתכון הוא ממותק באופן טבעי עם תותים, אוכמניות מגע של מייפל של סירופ. לקבלת מרקם מטורף, אנו ממליצים לשים את זה עם גרנולה האהוב עליך לפני ההקפאה.

קָשׁוּר: לא אופים ולא קינוחים בישול

18
של 27

ארוחת צהריים

ארוחת צהריים - קוביות - טורקיה - גבינה

המופת המופלא של אמא באמצעות Pinterest

סנדוויצ'ים משתעממים מהר. כדי לשמור על ארוחות צהריים בבית הספר מרגש, לשים את המזונות האהובים על הילד על קיסמים או שיפודים. החלק הכי טוב, לא עוד קרום לחתוך את הלחם.

קָשׁוּר:101 ארוחות צהריים יפות לילדים או לבית הספר

19
של 27

סופר בריא ארוחת צהריים

ארוחת צהריים - קוביות - טורטיה

סלינה ארוחת צהריים דרך פינטרסט

ארוחת צהריים kabobs ארוז לתוך תיבות bento יכול לעשות לאכול ירקות כיף לילדים בבית הספר. רעיון זה הופך להיות קל לעשות תרד תרד לעטוף לתוך שני תריסר כריכים זעירים מתוח על שני מקלות.

לראות את הלב הקטן? הם פרוסות גזר. איך אתה יכול לעשות ירקות מאודים כמו ברוקולי מפתה יותר לילדים לאכול? זו תיבת צהריים קטנה כולל ההלבשה לטבילה.

קָשׁוּר:תיבת בנטו

20
של 27

פירות

חמאת בוטנים - חמאת בוטנים

Bentoriffic דרך Pinterest

להפוך את הפרי לתוך לטפל שאין לעמוד בפניו עם רעיון זה kabob ארוחת צהריים. הארוחה ללא בשר כוללת כריכי חמאת בוטנים קטנים בין ענבי קונקורד. לקינוח יש שני קוביות של ענבים וגרגרים. עוד לטפל אתה יכול להביא את הצלחת היא edamame עבור חלבון נוסף.

קָשׁוּר:מעבר PB & J - סנדוויצ'ים הספר ילדים יאהבו

21
של 27

סנדוויצ'ים בלתי מהימנים

בלתי-אפשרי sandwich

בישול לא מתוחכם דרך Pinterest

קח את הבלגן מתוך אכילת חמאת בוטנים וכריכים ג'לי עם טוויסט זה על כריך קלאסי. אתה צריך הקש כריך הקש (כן זה דבר) לעשות. הוא מסיר קרום לחם תוך איטום הקצוות של הכריך.

קָשׁוּר:מרושל ג 'ו כוסות ביסקוויט

22
של 27

להקפיא סנדוויצ'ים קדימה

הַקפָּאָה uncrustable sandwiches

דברים מתוקים נוצר באמצעות Pinterest

צריך סיבה נוספת לעשות בוטנים וחמאה unrustables? ללא שם: הם כריכים freezable.

כדי לקבל את זה נכון, במקום כמה כריכים טריים על מגש עוגיות. ודא שהם לא נוגעים ולאחר מכן פופ את המגש במקפיא במשך שעתיים. כאשר unrustables הם קפואים, לארוז כל אחד בשקית סנדוויץ 'נפרד מחסנית במקפיא מאוחר יותר. FYI, כריכים ייקח בערך שעה להפשיר.

קשורים: 5 הכי טוב להקפיא- Ahead כריכים

23
של 27

טאקו פופ טארטס

טאקו-פופ-טארטס-בית ספר-צהריים

אני הלב Naptime דרך Pinterest

עוד רעיון טעים לנסות הוא ארוחת צהריים בכיס. זנים תוצרת בית כמו טארט פופ זה טארט הם בריאים יותר מאשר קנו בחנויות אפשרויות כמו (רמז ג'ינגל) כיסים חמים.

זה אחד ממולא בשר טחון מתובל, גבינת קולבי, סלסה טרי טעים בטמפרטורת החדר, אז זה מושלם עבור ארוחות צהריים בבית הספר. לאחר אופים אותם, אתה יכול לאחסן אותם במקפיא בשקיות נפרדות או מכולות. כל חלק פופ טאקו לוקח בערך שעה להפשיר. כדי להאיץ את התהליך, פופ במיקרוגל.

קָשׁוּר:צ 'יזבורגר פופ טארט מתכון

24
של 27

פיצה בכיס

כיסים תוצרת בית

שומר כסף שמח דרך Pinterst

כשהיית בתיכון, כיסים חמים אולי היה חטיף אהוב. בימים אלה אתה יכול להאכיל את הילדים שלך גרסה בריאה עשוי מאפס. כיס פיצה ביתי זה ממולא ברוטב פלפרוני, גבינה ורוטב עגבניות. אתה צריך בצק פיצה לעשות. אחרי זה התגלגל החוצה, להוסיף תוספות פיצה האהובים שלך לאפות.

קָשׁוּר:הסהר רול גלגל פיצה

25
של 27

Pizzadilla

pizzadillas

דרך פינטרשט

את pizzadilla משלב שני מאכלים, פיצה, גבינה גבינה האהובים לתוך ארוחה אחת בריאה. אפילו יותר טוב, אתה יכול לעשות את זה בבית הספר צהריים לילדים בתוך פחות מ 20 דקות באמצעות מחבת. כדי לעשות זאת, לחמם טורטיה. לאחר מכן, להוסיף תוספות פיצה האהובים עליך לקפל את הטורטייה במחצית. לאחר בישול בצד אחד במשך שלוש עד חמש דקות, להעיף חום במשך עוד כמה דקות.

קָשׁוּר:גרסת ה- DIY של טאקו בל של קראנץ לעטוף העליון

26
של 27

מֶדִיטָצִיָה

מֶדִיטָצִיָה for children

דונלד איאן סמית ', Getty Images

כמה בתי ספר יסודיים מלמדים ילדים צעירים, במיוחד אלו עם בעיות התנהגות, איך לעשות מדיטציה. התוצאות? ציוני התלמיד השתפרו ואף מפתיעים יותר; הם טובים יותר בשליטה על הרגשות שלהם. עוד חדשות טובות, מחקר שנערך לאחרונה גילה כי מדיטציה שיפרה באופן משמעותי את הסימפטומים של ADHD לילדים שהתאמנו בקביעות.

קָשׁוּר:8 מילים כל ילד צריך לשמוע

27
של 27

יוֹגָה

יוגה לילדים

יוגה מאסטרס דרך פינטרסט

יוגה צצה בבתי ספר יסודיים ברחבי הארץ, וזה הגיוני. ילדים לקצור יתרונות עצומים מן בפועל יציב. תנוחות היוגה מחזקות לא רק את הגמישות של הילד, אלא גם את כוחן ותיאוםן. יוגה גם מגביר את הריכוז ואת tames קופים צעירים מוחות.

No Replies to "26 מגמות חזרה לבית הספר הגדול ביותר לפי פינטרסט"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 3