מתי להיפטר האיפור שלך | insightyv.com

מתי להיפטר האיפור שלך

מתי להיפטר האיפור שלך

קרן

בואו נתחיל עם תוחלת החיים של הקרן. אם הבסיס שלך יש משאבה אז זה יישאר טרי יותר, אבל אם אתה dabbing את האצבעות לתוך בקבוק כל יום אתה צריך לחשוב על הטלת איפור היסוד שלך כל 6-8 חודשים. אם אתה נוטה breakouts והם באמצעות שיטת dabbing, אתה צריך לזרוק את האיפור לא יאוחר מ 6 חודשים. אם אתה משתמש בסיס משאבה, זה צריך להיות טוב לפחות 8 חודשים.

אבל יש לזכור כי צבע הבסיס שלך יכול לשנות לפחות פעמיים בשנה בכל מקרה, אז פשוט לקבל את הרגל של לזרוק לך איפור יסוד כל 6 חודשים.

אבקת פנים וסומק / ברונצר

אבקת פנים איפור יכול להימשך יותר משנה, אם אין בוהק לבנות על פני השטח ולא היו לך כל גירויים בעור במהלך השימוש. עם זאת, רוב האנשים לא יוכלו לעשות אבקת פנים האחרון במשך יותר משנה בכל מקרה. וככלל אצבע, אם זה מריח מצחיק או נראה מוזר אתה צריך לזרוק אותו. אבקת סומק אבקת bronzers נופלים לתוך קטגוריה מורחבת יותר מאז רובנו לשנות את הצבעים שלנו בכל עונה. עם טיפול נאות, מברשות נקיות, אתה יכול לסחוט עד 4 שנים מתוך הסומק שלך אבקה או ברונזה.

עין מוצרים

לאחר מכן, בואו לכסות את העיניים. רוב המומחים מציעים לזרוק אייליינר נוזלי ומסקרה כל 3 חודשים. באופן אישי, אני שומר על אייליינר נוזלי שלי ומסקרה לפחות 6 חודשים ולאחר מכן לפתוח אחד חדש.

באשר למסקרה אם זה לא יבש, גבשושית, או מריח עבירה אז אתה צריך להיות בסדר במשך 6 חודשים. אתה יכול למדוד כמה זמן אתה צריך לשמור משהו על ידי ריח של המוצר רוב הזמן. היוצא מן הכלל היחיד הוא אם אתה מקבל זיהום בעין; זיהומים בעין אומר שאתה צריך לזרוק את כל איפור העין ולהתחיל מחדש.

מוצרי אבקה, כמו צללית, בדרך כלל נמשך עד 4 שנים, כל עוד אתה לשטוף את המברשות שלך באופן קבוע לא לעשות בהם שימוש חוזר לאחר זיהום בעין. ובאשר עיפרון אייליינר, זה יכול להימשך עד 1-2 שנים, אם מאוחסן כראוי ושחד באופן קבוע. חידוד העפרונות שלך לפני כל שימוש ישמור אותם נקיים, אשר יאפשר לך להשתמש בהם במשך 2 שנים או יותר.

שפתיים ומסמרים

לבסוף בואו לכסות את השפתיים ואת הציפורניים. לק ציפורן נמשך הרבה יותר מאשר קוסמטיקה יכול להימשך עד 2 שנים, אלא אם אתה לובש את זה עם זיהום פטרייתי. אם משוחק וזיהום מתרחשת, אתה צריך לזרוק אותו מיד. בצע את זה באותו רחוב אצבע צריך איפור שלך לבוא במגע עם זיהום, זה צריך גם להיות נזרק מיד. באשר שפתון, שפתון מבריק, ואת שפתון אניה; הם יכולים להימשך עד 2 שנים, אם אתה לא משתמש בהם קודם.

טיפים סופיים

אז בסופו של דבר, להשתמש בשכל הישר, ואם זה מריח מצחיק או נראה מוזר זה צריך להיות מושלך החוצה. ככלל אצבע, לשנות את איפור היסוד שלך כל 6 חודשים, שכן העור שלך יהיה בדרך כלל לשנות גוונים במהלך הזמן. אם אתה משתמש במוצר המכיל יתרונות אנטי אייג’ינג, שימו לב שהם יהפכו למהירים יותר.

בסך הכל, אם יש אי פעם ספק אם לשמור את זה או לזרוק אותו, אתה תמיד צריך פשוט לזרוק אותו.

הטיפ הטוב ביותר הוא לנקות באופן קבוע ולשמור על פריטים האיפור שלך כך שהם יחזיק מעמד זמן רב יותר, ולשמור לך בריא גם כן. הדבר האחרון שאתה רוצה זה איזשהו זיהום עיניים או גירוי ממסקרה כי פג או עיפרון העין כי פשוט צריך להיות נזרק החוצה. זה כולל גם ניקוי המברשות שלך לפחות כל חודש עם סבון צלחת קטנה או שמפו התינוק.

לבסוף, אם יש לך לעבור איפור טבעי ודא שאתה נותן את המוצרים בדיקת ריח קבוע, שכן הם יכולים להפוך מעופש מהר בגלל חוסר חומרים משמרים. זה נפוץ באיפור טבעי אשר נוטה בדרך כלל רק להיות טוב עבור 6-12 חודשים, והחלפת אותו לעתים קרובות היא הטובה ביותר בפועל כדי לשמור על בריאות העור שלך.

 

No Replies to "מתי להיפטר האיפור שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + 1 =