איך ללבוש סומק

איך ללבוש סומק

החלת יותר מדי סומק או לא מספיק יכול לגמרי לזרוק את האיפור שלך לחפש לולאה. חשוב לדעת כיצד להשתמש סומק יומי כי רק להפוך את העור זוהר להיראות בריא. איך אתה בוחר בין קרמים, אבקות, אשר מברשות וכלים הם הטובים ביותר ליישם סומק? 

1. אל תשתמש בניגודיות רבה מדי בצבע

איפור אמנים יש דרך מדהימה של יצירת כמה מן היפים ביותר נראה על דגמים.

בעוד אתה יכול לפתוח מגזין ולראות בהיר ורוד או כתום סומק על העור חרסינה עבור מערכת אופנה, זה לא צריך להיות ניסו בבית עבור כל יום אישה, כפי שהוא יכול להיות די distracting. שימוש רב מדי של צבע מנוגד יכול backfire, משאיר אותך עם פסים ולפעמים מלוכלך או בוצי מבט לסיים ולהשפיע על הלחי.

DO: השתמש גוונים להסמיק טהור ולבנות פיגמנט על התפוחים של הלחיים עד שאתה מקבל את הצבע הרצוי שאתה מחפש. זה הרבה יותר קל לבנות צבע לערבב מאשר זה לקחת. אם אתה עור בהיר, נסה אור ורוד בהיר או צבע אפרסק, זה נראה טבעי. אם יש לך עור זית, לבחור גוונים חמים עם ברונזה, ואם יש לך צבע עור כהה אתה יכול לשחק עם גרגרי יער ושזיפים כמו סומק צבעוני עבור פופ נחמד הדגשת צבע.

לראש הדף מבחר מוצרים: NARS אבקה להסמיק ב "Amour", DiorBlush תוססת צבע אבקה סומק ב "אדום חדש"

איפור אמן איפור: לא בטוח איך מתאר? אין בעיה. כאשר נשים אינן בטוחות כיצד לתמצת את פניהן באמצעות אבקת קונטורינג, זה בדרך כלל בסופו של דבר נראה מחוספס או כהה מדי. המפתח הוא לדעת מה התחומים כדי מתאר ולהאיר, ושימוש אבקה מעט חם יותר צבע העור הטבעי שלך אז זה נראה בדיוק, טבעי!

 שאל אמן איפור איך לשכלל את זה או אפילו לחפש את קטעי וידאו ב- YouTube כדי ללמוד על contouring, אתה לא לבד מרגיש כאילו אתה צריך להתאמן כדי לשלוט בטכניקה זו!

2. אל תשכחו לתערובת

אם אתה מחיל סומק על תפוחי הלחיים בלי למזג, זה נראה כאילו זה פשוט יושב על העור, כמעט ליצן כמו. המפתח הוא לערבב שמנת כך זה נראה כמו רכה לשטוף את הצבע על הלחיים טבעי. 

צריך כמה כלי מיזוג נהדר אבל לא בטוח איפה להתחיל? נסה את זה ספוג קרם להסמיק, או מברשת זו כדי להחיל קרם אבקה מסמיק.

DO: תערובת, תערובת, תערובת! סומק שלך צריך להיות מעורבב מן התפוח של הלחי בתנועה כלפי מעלה לאורך עצם הלחי. קל למזג עם מברשת סומק עד שזה נראה אפילו טבעי, ללא קווים מוגזמים. מיזוג הוא חיוני כדי להפוך את האיפור נראה מיושם באופן מקצועי, יסייע האיפור שלך הרבה יותר זמן, יותר מדי.

3. אל: ללבוש סומק עם הרבה חלקיקים נצנצים

זה יכול לגרום glitter להישאר על חלקים של הפנים ולהיות distracting יותר ממה שאתה עשוי לרצות שזה יהיה, יחד עם זה להיות קצת יותר קשה להסיר כאשר היום הוא עשה. דרך מצוינת לבדוק כיצד סומק הולך להופיע על העור היא לנסות את זה לפני ממש מתחייב לקנות אותו ולראות בעצמך כמה שימר בעצם נשאר על הפנים.

אתה יכול לבדוק מוצרים בחנות כלבו הראשון כדי למצוא את הנכון בשבילך.

DO: השתמש סומק כי יש בוהק עדין ו Hi- תאורה אפקט כי הוא רך וטבעי. די בכך שכאשר האור פוגע בעור שלך, אתה מטיל זוהר יפה, לעומת מוצר שעלול לבוא מבריק מדי. דרך מצוינת להוסיף זוהר לעור היא באמצעות סומק קרם או Highlighter נוזל, שבו אתה יכול לעבוד לתוך העור עם האצבעות שלך לסיים יפה. כאשר אתה משתמש Highlighter נוזלי, נקודה את האזורים על הפנים אתה רוצה להדגיש ולאחר מכן לשלב לתוך העור.

למעלה מבחר המוצר: מתמודד גם אפרסק מתוק זוהר אפרסק- Infused הבלטת צבעים, איפור חלב הולוגרפית סטיק, ג'ורג'יו ארמני יופי נוזל שייר

No Replies to "איך ללבוש סומק"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    97 − = 89