למד כיצד להפוך מפיץ יופי

אם אתם מחפשים לעבוד בתעשיית היופי אבל הם לא מעוניינים בקריירה כמו hairstylist או esthetician, אז אתה יכול ליהנות קריירה כמפיץ יופי היופי, או נציג יופי. 

מפיץ לאספקת יופי בדרך כלל מקבל לעבוד באופן עצמאי, ולעיתים קרובות יכול להיות נסיעות מעורב. אתה בעצם יהפוך לאדם באמצע בין מותגי היופי הגדול ואת המספרות וספא לרכוש ציוד ומוצרים מהם.

להיות מפיץ יופי היא קריירה מרגשת, מושלמת עבור מישהו שאוהב יופי אבל אוהב לעבוד באופן עצמאי. המשך לקרוא כמו שאנחנו הולכים לך דרך צעדים פשוטים כדי להפוך נציג יופי. 

השלב הראשון שאתה רוצה לקחת על הנתיב להפוך מפיץ יופי היופי הוא מחקר שבו אתה תהיה מקבל את המוצרים שלך. ישנם כמה מפיצים יופי סיטונאי כי לשכור נציגים. ההיבט החשוב ביותר בשותפות עם מפיץ הוא לוודא שיש להם מוצרים באיכות גבוהה כי אתה רוצה לייצג.

02
של 07

רֶשֶׁת

צור אחרים reps יופי באזור שלך ולראות אם הם יושבים ולשתף כמה חוויותיהם איתך. למידה ממישהו אחר יכולה לחסוך לך הרבה זמן וכסף בטווח הארוך.

זוהי גם דרך מצוינת לגלות אילו חברות הן הטובות ביותר לעבוד עם, ומי לוקח את הטיפול הטוב ביותר של חזרות שלהם.

03
של 07

רישוי

רוב נציגי יופי נדרשים רישיון של ספק. כדי לברר אילו טפסים תצטרך ומה התשלום עבור המדינה שלך, פנה למשרד מבקר המחוז שלך לקבלת הוראות מתאימות כיצד להשיג את רישיון הספק שלך.

04
של 07

הגשת בקשה

ברגע שיש לך את הרישיון של הספק שלך משם, ואתה כבר החליטו איזו חברה אתה רוצה לעבוד עם, ללכת לאתר האינטרנט שלהם ולהזין את פרטי הקשר שלך. נציג ייצור איתך קשר וישלח את כל טופסי הבקשה והמידע שתצטרך.

05
של 07

מתחילים

ברגע שתהיה נציג יופי, החברה שלך ישלח לך סטארט-אפ שיכלול את כל מה שאתה צריך כדי לקבל את העסק שלך התחיל.

06
של 07

צור אתר אינטרנט

נוכחות חזקה באינטרנט היא חשובה יותר מאי פעם. בניית האתר שלך ניצול מדיה חברתית יכול להיות אחת הדרכים המהירות ביותר כדי למשוך לקוחות חדשים, לבנות את העסק שלך, ולעשות יותר כסף.

לא מרגיש כאילו אתה צריך להשקיע המון כסף על מעצב אינטרנט. אתרים כמו squarespace.com ו weebly.com להציע את כל מה שאתה צריך כדי לבנות את אתר האינטרנט שלך. אין לי ידע טק עצמי, ואני כבר יכול לבנות מספר אתרים באמצעות שקעים אלה.

07
של 07

תן פנים

שיווק באינטרנט היא לא הדרך היחידה להגיע ללקוחות חדשים. עבור מסביב שלך סלוני המקומי ספא ולהציג את עצמך למנהלי סלון הבעלים.

הבאת דגימות חוברות של המוצרים שלך היא דרך מצוינת לתפוס את העין שלהם ולקבל אותם מעוניינים. בעלי הסלון רוצים לעבוד עם נציגים נוחים שלא ינסו למכור אותם על כל מוצר שהם מייצגים, אז תהיו ישירים, אבל לא דחופים.

לקריאה נוספת

למד כיצד לפרוץ לתוך תעשיית היופי

למד כיצד להפוך מדריך קוסמטיקאית

לראש הדף חובה שיער שיער מכשירים

No Replies to "למד כיצד להפוך מפיץ יופי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    18 − = 12