איך להשיג את העין סמוקי מושלם

איך להשיג את העין סמוקי מושלם

 

מחפש סוף סוף מסמר את אי פעם- smoky עין אחת ולתמיד? לא נראה עוד. 

החל את כל איפור אחר שלך (מלבד קונסילר)

דילוג מוסיף קונסילר מתחת לעיניים שלך, אם כי, כי בצל "נופל" תקבלו לכודים שם ולהפוך את העיניים שלך נראה כהה. במקום זאת, החל קונסילר שלך לאחר שתסיים את העיניים. אתה יכול להיכנס עם Q-tip וכמה מסיר איפור עיניים לנקות את הנפילה מתחת לעיניים לפני שעבר על קונסילר שלך.

כמו כן, ודא שאתה מקבל את הסומק שלך במקום לפני תחילת העיניים. כאשר יש לך סומק על הלחיים שלך, זה עוזר לך לא ללכת overboard במחלקת העין.

Reconc עפעפיים שלך 

אתה צריך להגדיר בסיס טוב עבור eyeshadow, כמו זה מתוך עירוני דעיכה, כדי להפוך את העין עשן להמשיך בצורה חלקה ולהישאר שם. לאחר החלת פריימר, לאפשר לו להתייבש לפני תחילת הצל שלך. זה ישמור את הצללית שלך על כל היום ולעזור זה לא לקמט או לכתם, וזה חשוב מאוד כאשר יצירת מראה דרמטי העין. 

החל צל ​​נייטרלי, מבוסס צבע

זה צריך להיות מיושם על כל העפעף שלך, מ לרסק עצם העצם. בחר צבע נייטרלי טוב או צבע טבעי אשר יתמזגו היטב עם צבע העור שלך. אם אפשר, למצוא אחד עם ניצוץ; לא נצנוץ.

קו עיניך

בעזרת אייליינר שחור, קו את העין כולה, המכסה העליון ואת קו השרוול התחתון. קבל קרוב ריסים שלך ככל האפשר, ולהשתמש בקצות האצבעות שלך כדי להזיז את המכסה שלך על מנת לקבל את אניה לתוך קו הריסים שלך.

לרכך את Liner

באמצעות מברשת קטנה eyeshadow, או קמצוץ אתה יכול להשתמש ב- q-tip, בעדינות ללכת על אניה כדי לעזור לרכך את האפקט.

החל שחור Eyeshadow

השתמש או המוליך ספוג מוטה שמגיע עם eyeshadow, או q-tip, כדי להחיל eyeshadow שחור על פני אייליינר מרוכך עכשיו. רק לעשות את המכסה העליון לעת עתה, שכן לא החלת קונסילר תחת עין שלך עדיין.

לאחר החלת צללית, השתמש המוליך, את קצה q, או את האצבע כדי לטשטש בעדינות את הצל.

החל צל ​​מיזוג

בחר צל בסיס נחמד כי בסופו של דבר לשלב עם כל הצבעים האחרים שאתה בוחר. אתה צריך ליישם את הצבע עם המוליך או מברשת eyeshadow, החל בקו הריסים הולך לקפל המכסה שלך, ונגמר ישירות מתחת לעצם המצח שלך. האפקט הבסיסי ייראה כמו סגלגל כאשר אתה סוגר את העין, פחות או יותר.

לטאטא מתחת לעיניים שלך

השתמש במברשת אבקה, או כדורי כותנה, כדי לטאטא כל צללית מתחת לאזור העין שלך. עם זאת, ניתן להחיל קונסילר שלך ואבקה.

החל צל ​​שחור על השורה התחתונה

החל צל ​​אבקה שחור על אניה עיניים מרוכך על המכסה התחתון, עם המוליך או q-tip, ואז כתם.

לעטוף את העיניים שלך עם צל מיזוג שלך

באמצעות צל blending שבחרת לעיל, בעדינות ובהדרגה לשלב את הצללית לתוך מעגל סביב אזור העין שלך. משמעות הדבר היא החלת ו smudging בצל מתחת לעיניים גם כן. 

מעיל הריסים שלך

הוסף כמה מעילים של מסקרה שחורה שיסייעו להאריך ולהוסיף נפח לריסים שלך. ככל שהדרמה תהיה טובה יותר. 

בדוק את העבודה שלך

לאחר מסקרה שלך מיובש, לבדוק את העבודה שלך למזג כל האזורים הבולטים, גם להסיר את כל שרידי המסקרה כי יש gotten על העפעף שלך.

Pro עצות

  1. כדי לחסוך כסף עוד יותר, למצוא eyeshadow שחור שעובד רטוב היטב ולהשתמש בו גם אניה העין שלך.
  2. אל תפחד להשתמש בצבע, במקום חום או אפור, עבור צללית הכללית שלך. בלוז כהה ירוקים כהים תמיד נהדר לשימוש עבור עין העין נראה אבל גם לתת קצת כיף צבע גם כן. נסה למצוא אחד שמגיע עם השמלה שלך.
  3. כדי להוסיף קצת יותר כיף הריסים שלך, להשתמש במסקרה שחורה כבסיס ולאחר מכן להחיל מסקרה צבעוני על עצות.
  4. הטיפ הגדול ביותר הוא לזכור לשחק את השפתיים שלך מאז שיחק את העיניים. נסה לשים שפתון נייטרלי, שפתיים, על השפתיים שלך ואז קצת מבריק.

No Replies to "איך להשיג את העין סמוקי מושלם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    97 − = 91