בחירת איפור עבור פארק שעשועים

בחירת איפור עבור פארק שעשועים

פארקי שעשועים תמיד היה בילוי מועדף בארצות הברית, ועכשיו במדינות אחרות ברחבי העולם. הכיף של רכיבה על הריגוש, לאכול מזון שאתה בדרך כלל לא לאכול, מקבל לגמרי ספוג עם הבגדים שלך על משהו שרוב האנשים צריכים לבקר שוב מדי שנה, אם לא פעמים רבות בשנה. אבל האם תהית אי פעם מה איפור אתה צריך ללבוש בזמן בפארק? ובכן, תוהה כבר לא כי יש לנו אותך מכוסה.

איפה להתחיל

לפני שאתה אפילו חושב לשים קצת איפור על הפנים שלך, איפור בטוח שתתחיל עם שני מוצרים: קרם לחות עם SPF ו איפור פריימר טוב. כמובן, אם יש לך עור רגיל כדי לייבש, סטילה אקווה זוהר מושלם פריימר עם SPF15. אתה יכול להשתמש במוצר שילוב, כגון זה, וכן לחתוך על יישום איפור מראש. כמובן, Stella 's hydrating פריימר אינו זמין עד ה -1 באוגוסט, אז אם אתה venturing אל פארק שעשועים לפני כן תצטרך להשתמש קרם לחות SPF שלך ואחריו איפור פריימר טוב.

אז למה להשתמש באיפור פריימר? ובכן, primers מועילים מכמה סיבות, אבל הסיבה העיקרית שאתה רוצה להשתמש באחד במצב זה היא כי אתה צריך משהו כדי לעזור איפור שלך כל היום ולהישאר במקום. תחשוב על פריימר איפור כבסיס כי אתה צריך ליישם את האיפור שלך ב. איפור אמנים נשבע על ידי אותם, וכן את החום ואת הלחות של ביקור הקיץ של פארק שעשועים זה יהיה שומר החיים שלך.

אז כדי להתחיל את פארק שעשועים איפור, להתחיל עם moisturizer שלך (אם יש צורך) ואת איפור פריימר.

האיפור

מאז כבר יש לך את הפנים דרוך ומוכן ליום, עכשיו אתה צריך להתמקד באיפור מה אתה צריך ללבוש. אם יש לך מזל ויש לך עור טוב מאוד, את פריימר איפור יכול להיות כל מה שאתה צריך מלבד קצת סומק ואת שפת מבריק עם SPF.

אם אתה צריך ללבוש קרן אז אני ממליץ גם קרם לחות כהים, כגון לורה מרסייה קרם לחות עם SPF20 או יסוד מינרלי כגון מינרלים חשופים.

מלבד בחירת הקרן שלך, אל תשכח להוסיף רמז של צבע העור שלך גם כן. מכיוון שאתה הולך לפארק שעשועים ולא למסעדה נחמדה, אל תדאגי ללבוש איפור עיניים, אלא אם כן אתה נואש לא יכול ללכת בלי זה. אם אתה צריך ללבוש איפור עיניים, לנסות לעשות את זה כמו עמיד במים ולחות עמידים ככל האפשר. אם אתה רוצה להשתמש איפור העין היומי שלך, ולאחר מכן ודא שיש לך מסקרה עמיד למים כדי שכבת מעל המסקרה הלא עמיד במים שלך, כמו גם אייליינר עמיד במים ואת איפור טוב באמת איפור העין.

ברגע שיש לך אמר כן או לא איפור עיניים ואז להתרכז מה יש על השפתיים והלחיים. היינו מציעים להשתמש במוצר כתם רב משימות על שניהם, כגון סטילה להמרה צבע על השפתיים והלחיים. באמצעות כתם על השפתיים והלחיים, זה יימשך זמן רב יותר ונראה טבעי יותר במהלך החום של היום. אל תשאיר את השפתיים מוכתמות בשום דבר אחר. היינו ממליצים להשתמש או באמצעות שפתון עם SPF כגון Badger שפתון שפתיים עם SPF15, או מבריק שפתיים עם SPF וכוח להישאר כגון קליסק עם גוון ארוך עם SPF15.

מסיימים

ברגע שיש לך את האיפור על והם מוכנים לצאת החוצה ליום של כיף, ייתכן שתרצה לחשוב על לקיחת אחד או שני דברים איתך. כדי לעזור להילחם את החום והלחות של היום לנסות נושאת ערפל לחות קטנה הפנים כגון 29 קוסמטיקה נפה מאט אטום. כאשר החום מגיע למעלה עבור הבקבוק ולתת את הפנים, החזה והזרועות אור ערפל. דבר נוסף ייתכן שתרצה לשאת איתך הוא sunscreen עמיד במים עם SPF גבוה כגון Aveeno הגנה רציפה. הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות הוא לחוות כוויות שמש רע ששולח אותך הביתה מוקדם. ולבסוף, אל תשכחו לשמור על שפתון SPF או על שפת השפתיים, כך שתוכלו להגן על העור הרגיש גם על השפתיים שלכם..

No Replies to "בחירת איפור עבור פארק שעשועים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    89 − 88 =