לשבור את הציפורן שלך לנשוך הרגל היום

לשבור את הציפורן שלך לנשוך הרגל היום

האם אתה עייף של מסמרים מחוספס ו ננשך? אז אולי הגיע הזמן לשקול שיש מסמרים מזויפים. הם לא צריכים להיות על הרבה זמן, למעשה את הזמן פחות טוב יותר. בזמן שאתה לובש את מסמר הארכת הציפורניים שלך מתחת יוכלו לגדול ולחזק. אם יש לך הרגל של כל הזמן נושך הציפורניים שלך, זו דרך להימנע ולשבור את ההרגל לחלוטין. תמשיך לקרוא על מסמרים מזויפים להפסיק את הרגל רע שלך, היום!

על ציפורניים מזויפות

על גבי הציפורן מסמר יהיה לך כיסוי של פיברגלס, משי, אקריליק או ג'ל אשר מחזק את הציפורן מזויף. למרות הפיתוי להיות ארוך, טופרים מפוארים עדיף להתחיל עם ציפורניים קצרות מאוד - כנראה לקצות עצות האצבעות שלך, במיוחד אם הציפורניים שלך הם נשך קשות. למה? כי אם יש לך משקל רב מדי על קצה האצבע שלך ואת המיטה של ​​הציפורן שלך הוא קטן או חלש, הארכת ציפורן ארוכה יכול לקרוע את הציפורן הבסיסית מן המיטה ולגרום נזק לטווח ארוך.

ציפורניים מזויפות הם fab עבור חירום כגון חתונות, מסיבות או פגישות עסקיות חשוב שבו הידיים שלך עשוי להיות מוצג יותר מהרגיל. אם אתה biter ויש לך אירוע חשוב מתקרב, סביר להניח כי מתח או מתח של האירוע הממשמש ובא יגרום לך לנשוך עוד יותר.

אם אתה לא רגיל להחיל מסמרים מזויפים זה לא ממש מומלץ לנסות לעשות את זה בעצמך.

קבל יישום מקצועי בסלון עם מוניטין טוב. שאל מסביב ואל תפחד להתעקש על לראות כשירות כאשר אתה הולך על הפגישה שלך. כל מסמר טוב טק ישמח להראות לך את האישורים שלהם.

הכי קשה ללבוש כיסוי עבור מסמרים מזויפים או אקריליק או ג'ל; פיברגלס ומשי אינם מתאימים באמת למישהו שיש לו מסמרים חלשים או מיטות ציפורניים מאוד.

מוצרים אלה אין כוח השהייה של שני האחרים.

כמה זמן אתה צריך ללבוש אותם?

זה לוקח את הציפורן הטבעי בכל מקום בין 3-6 חודשים לגדול מ cuticle (את החלק הקרוב ביותר את היד) עד קצה האצבע שלך, ובמהלך הזמן הזה אתה צריך לקבל את מה שמכונה 'in-fils' כדי לכסות את הפער בבסיס הציפורן שלך כאשר הצמיחה מתחילה. בתחילה, זה יהיה די מהיר אז מצפה infill הראשון שלך עם 2 שבועות של סט של מסמרים להיות לשים על. אחרי זה זה יהיה להאט קצת. כאשר הציפורניים לרדת, להשתמש מחזק כמו זה כאן ולוודא להגיש אותם באופן קבוע כדי לשמור על הצורה.

גם כאשר התקופה 3-6 חודשים חלפו הרחבות יגדלו, זה לא תמיד יהיה צורך לקבל קבוצה נוספת של מסמרים מזויפים לשים לגמרי. אתה יכול, עם זאת, צריך להמשיך לקבל את כיסוי לשים על גבי הציפורניים שלך, ואז בסופו של דבר לגדל את זה כדי להשאיר את הציפורן מתחת.

הסרת הרחבות הציפורן

אם תחליט כי הציפורן טיפים הם לא בשבילך, או שאתה מוכן יש להסיר אותם כדי לחשוף את הציפורניים שלך, ודא כי העבודה נעשית מקצועית. אם אתה מנסה לעשות את זה בעצמך סביר להניח כי כל העבודה הקשה שלך יבוטל כי הציפורן מתחת יהיה רך במיוחד יכול לקרוע אם אתה לדחוף ולדחוף אותו בניסיון להסיר את התוסף.

זה ייקח קצת זמן לרפא כמו ציפורניים צריך לגדול החוצה כדי להיות יותר ויותר.

טיפול הציפורן הטבעית

יש לקוות כי זמן הציפורניים הטבעיות שלך הם אורך סביר אתה כבר נרפא הרגל ציפורניים נושך. המסמר לא יהיה חזק אם כי, אולי לא במשך כמה שנים, תלוי כמה זמן היית biter. אז להיות סבלניים ולהיות מוכנים להשתמש הרבה מוצרים חיזוק מסמר כדי לסייע הציפורניים שלך בתהליך.

No Replies to "לשבור את הציפורן שלך לנשוך הרגל היום"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 4 = 2