כיצד: ללבוש את אייליינר הטבעי ביותר

כיצד: ללבוש את אייליינר הטבעי ביותר

בעולם של אייליינר מכונף, עיניים מעושנות ועוד מגמות איפור גלוי, אנחנו לפעמים נשארים תוהה איך לשפר את האיפור שלנו בצורה הטבעית ביותר של דרכים. אייליינר הוא אחד המוצרים המנוצלים ביותר בשגרות היופי שלנו, אבל לא כולם רוצים שזה ייראה דרמטי. אחד הטריקים הטובים ביותר עבור רירית העיניים הוא למעשה די פשוט, ולכן טבעי שאף אחד לא יכול להגיד שאתה לובש משהו.

הנה כמה צעדים פשוטים ופשוטים על איך ללבוש וליישם את אייליינר הטבעי ביותר למראה:

1. מה שאתה צריך: להשקיע אייליינר טוב. אייליינר כי נשאר לשים ללא כתם הוא חיוני, עוזר איפור העין להישאר שלם כל היום. בעת יצירת קו דק עבור לקוחות, אני בדרך כלל לבחור אייליינר עמיד למים בצבע שחור עמוק או חום. אתה יכול להזיז את הצבע בהתאם למצב הרוח שלך, אולי שזיף או חציל. גוונים שחורים וחומים הם אלה שתשתמש ביותר וללכת עם הכל. לא מעריץ של אניה עיפרון? לבחור עבור ג 'ל אייליינר שמגיע בסיר במקום.

למעלה מבחר מוצרים: מארק ג 'ייקובס יופי ג'ל עפרון אייליינר, בובי בראון ארוך ללבוש ג' ל אייליינר, NYX קוסמטיקה פו שחורים אייליינר עיפרון, Rimmel Scandaleyes Waterproof Kohl Kajal Liner

2. המפתח אייליינר טבעי: זה כאשר אתה יכול ליישם את הצללית שלך, או בכלל לא אם זה מה שאתה בוחר. לאחר שתסיים לעשות את זה, להשתמש במברשת אייליינר צבע את קצה המברשת עם העיפרון שלך.

קבל מספיק אייליינר על המברשת, ומקם אותו קרוב לקו הריסים ככל האפשר. הדבר הגדול על מברשות יישום אייליינר, כי הם נחמדים ודקים, והוא באמת יכול להיכנס בין הריסים האלה. לחץ את המברשת לתוך קו הריסים, בעקבות עקומת הטבע של העין. אתה תראה בקושי יש קו דק להתחיל להרכיב, ואתה יכול לחזור על זה על פני כל העפעף עד שאתה מרגיש את המראה שלך הושלמה.

למעלה מבחר מוצרים: ניו יורק קוסמטיקה Pro זווית אייליינר מברשת, Japonesque נסיעות זווית אייליינר מברשת, Artis לינארי 1 אייליינר מברשת

איפור אמן איפור: האם אתה מוצא לפעמים כי לאחר החלת מסקרה אתה עדיין יכול לראות פערים לבנים בין הריסים שלך? בהתאם הצורה העין שלך, לפעמים פערים בעור או מכסה פנימי יכול להיות גלוי, וזה יכול ליצור את האשליה איפור העין שלך הוא לא מעורבב כראוי. פשוט לקחת את העיפרון שלך ולהתחיל למלא אותם פערים בין הריסים. אתה יכול להרים את העפעף שלך כל כך מעט כדי למלא את קו המים העליון, מילוי קל עם העיפרון שלך כדי לא לדחוף את עצמך. זה יהיה ליצור קו עבה מלמטה, שמירה מלאה מלאה קו lash זה נראה גם טבעי.

3. סיים עם ריסים מלאים:סלסל את הריסים שלך ולהחיל שני מעילים של מסקרה מעבה כי יקבלו את הריסים נחמד ומלא. מסקרה היא חיונית למראה זה כי זה מעיר את העיניים, ומאפשר לך לברוח עם ללבוש פחות eyeshadow או אף אחד בכלל, אם אתה לא מרגיש את זה או נגמר הזמן. כאשר החלת מסקרה על הריסים, כדי להיות בטוח להתחיל בבסיס של הריסים ולאחר מכן לנענע את השרביט כל הדרך עד הדף. זה יבטיח לך לא לפספס ריסים וכל אחד מקבל מצופה כראוי.

עם כמות מושלמת של אייליינר ומסקרה, תוכלו לסיים את המראה ללא תפר.

למעלה מבחר מוצרים: גם מול "טוב יותר מאשר סקס" מסקרה, לוריאל פריז מסכה מקורית מקורי, CoverGirl Lash Blast נפח מסקרה

4. הסר את איפור העין כראוי:זה הכרחי כדי להסיר איפור כמו כל לילה לפני השינה, במיוחד אניה, צל, ומסקרה. בדרך זו האיפור שלך לא לגרות את העיניים או לגרום לזיהום אם נותר זמן רב מדי. באמצעות מסיר איפור שלוקח הכל, במיוחד כל דבר עמיד למים הוא אידיאלי. כל שעליך לעשות הוא להחיל את מסיר איפור העין על כרית כותנה להשרות על העין פחות מדקה לפני ניגוב המוצר לחלוטין.

למעלה מבחר מוצרים: Vichy Pureté Thermale מרגיעה איפור מסיר איפור, Garnier SkinActive Micellar ניקוי מים All-in-1 Cleanser & Waterproof Waterproof Remover, לוריאל פריז איפור מסיר איפור

No Replies to "כיצד: ללבוש את אייליינר הטבעי ביותר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    95 − 93 =