סקירה של רוסבוד סמית ‘של סתיו

סקירה של רוסבוד סמית 'של סתיו

היום הוא על ריבוי משימות, אז למה לא יש מוצר רב משימות גם כן? סמית 's Rosebud Salve הוא אמיתי רב tasker מאז זה יכול לשמש על השפתיים, הפנים, הגוף, ואפילו השיער. זו הסיבה שאתה בהחלט צריך את זה מוצר אוניברסלי, מפורסם בעולם המבשיל כי הוא עשה בארצות הברית, כבר סביב מאז 1895 וממשיך להיות קלאסי פולחן בתעשיית היופי. 

הפרטים

סמית 's Rosebud Salve הוא חייב חובה עבור כל איפור התיק.

זה מוצר קטן ומגוון יכול לשמש כמעט כל דבר שאתה יכול לדמיין. Rosbud Salve הוא מרכיב עיקרי באמן האיפור במשך שנים, שם הוא שימש כבסיס לשפתון, שפתון מבריק, קרם לחות, בסיס צללית, מדגיש עבור הפנים והכתפיים, ואפילו לאלף כל שערות גבות פרועות. זה נהדר עבור moisturizing השפתיים מדי, המהווה את השימוש הנפוץ ביותר כי רוב האנשים משתמשים בו. מאז איפור לא יודע מה העור בעיות או צרכים הם עשויים להיתקל על בסיס יומי, זו הסיבה מדוע הם תמיד יש את זה ערכות. זה גם לא מכיל פרבנים, סולפטים, או phthalates, זה בטוח לשימוש על העור שיכול להיות רגיש או ריאקציונרי. רשימת המרכיבים המלאה עבור מוצר זה הוא שמן זרעי כותנה, ארומול, שמנים אתריים, בסיס Petrolatum. ארומול הוא שמן ורדים המכיל את ריפוי המאפיין המאפשר לך ליישם אותו חתכים או שריטות.

איפור אמן איפור

בכל פעם שאתה משתמש מוצר רב לשימוש, לעשות בדיקת תיקון על העור הראשון כדי להבטיח שאתה לא אלרגי אליו. אם אתה מחיל כל מוצר על העור ואתה מקבל תגובה, הקפד לא להשתמש בו או ליצור קשר עם רופא העור שלך על העצה הנכונה על איך לטפל בעור כי הוא הגיב על כל סוג של קוסמטיקה.

ברור, אם התגובה היא רעה, להפסיק להשתמש במוצר לחלוטין. 

שימושים נפוצים

סמית 's Rosbud Salve יכול לשמש גם למטרות היומיום, כגון על עור chapped ו / או יבש, מרגיע שיער מקורזל, פגמים, כוויות דטרגנט, ואפילו פריחה חיתול. הדבר החשוב שיש לזכור הוא אם אתה מחיל אותו על גירוי בעור, לעשות את זה כל כמה שעות כדי לוודא שאתה לשמור על קשר עם הטיפול הנכון, כי אתה יכול לקצור את היתרונות ביותר באמצעות זה. 

אתה יכול להשתמש סמית 's Rosebud Salve על השפתיים שלך, כמו גם cuticles יבש. אחד השימושים האהובים עלינו עבור המלוח, מלבד על השפתיים, הוא על כל פגמים וכל. נראה כי להרגיע אותם כפי שהוא moisturizes את העור סביב כך שכאשר אתה מכסה את פגם עם קונסילר, זה לא נראה כבד. זה מרגיע את האדמומיות המתרחשת פגמים וזה נהדר כי הם לא נראים כמו בולט ומסייע לרפא מהר יותר. זה בהחלט מוצר אתה צריך להוסיף את "אני צריך את זה"זה גם רעיון מתנה נהדר עבור כל זמן של השנה בשל שימושים מרובים שלה. 

קצת על המותג

החברה בושם Rosebud נוסדה בשנת 1892 במטרה ליצור מוצרים שהיו יעילים, שימוש רב ובמחיר סביר. המוצר משחה rosebud מלא לשים אותם על המפה כחברה ללכת לקוסמטיקה והפכה למוצר העליון שלהם מוכר.

זה עכשיו מוכר נרחב ברחבי העולם כמו טיפול שפתיים העליון נמכר לעתים קרובות. הם גם נושאים Rosbud Salve ב Tube, Minted רוז שפתיים, שפתון תות, מנטול ואקליפטוס שפתון שפתון, רוז ומנדרין שפתון שפתון למי שאוהב הבדל קטן הטעם.

ניתן לרכוש אותו ב ספורה, Ulta, C.O. ביגלו, אנתרופולוגיה, אמזון, אורבן אאוטפיטרס, וול מארט.

No Replies to "סקירה של רוסבוד סמית 'של סתיו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    74 − 66 =