עצות מהירות עבור התאמה אישית של eyeshadow שלך צבע עיניים

עצות מהירות עבור התאמה אישית של eyeshadow שלך צבע עיניים

ישנן מספר תיאוריות על התאמת eyeshadow שלך את צבע העין, אבל הדבר החשוב ביותר הוא לוודא כי האיפור שלך מחמאות הטבעי שלך גוונים לעומת לקחת מהם. ישנם צבעים מסוימים באמת להפוך את העיניים שלך להתבלט, והנה מדריך פשוט על צלילים צללית הטוב ביותר ללבוש את צבע העין שלך כדי להפוך אותם פופ להיראות יפה כמו פעם.

עיניים כחולות

עם עיניים כחולות נסו ללבוש גווני אדמה, כגון חומים עם בסיס סגול קל, אפור, ואפור צבעוני אפור.

אתה יכול ללבוש כמה צבעים עם עיניים כחולות, אבל אלה כמה הצעות העליון באמת לעשות את צבע העין להתבלט. אם אתה רוצה לעשות קצת כיף מחוץ לגוונים הארץ, ואז לנסות יפה eyeshadow ורדים צבעוניים. הקרירות מן הצללית ורוד / סגול יהיה ניגוד נחמד באמת את העיניים הכחולות שלך. אם העיניים שלך יש מגע של זהב בהם, אתה יכול ליישם צל זהב גם כדי לגרום להם להתבלט אפילו יותר. 

בחירת המוצר המובילה: קאט פון D צל ואור קונטור אור ב "שזיף"

עיניים חומות

עיניים חומות יכול להתחמק עם לובש כמעט כל צבע של צללית, מ סגול לכחול, ירוק, גוונים בצבע ברונזה. אבל אם אתה רוצה את העיניים כדי פופ ואז לנסות או eyeshadow ירוק או ורוד toned eyeshadow, כמו זה יכול להוציא את blasks זהב נמצא בעיניים חומות ועץ. עם עיניים חומות אתה יכול גם להשתמש בצללית כחולה, ואם יש לך כתמי זהב בעיניים שלך מומלץ לנסות צללית שיש לה שיזוף זהב זה.

עיניים חומות יכול אפילו לשלוף עם צללית חומה, אבל להיזהר כי גוונים מסוימים יכולים להיראות בוצי נגד העיניים החומות היפות שלך.

למעלה מבחר מוצרים: Dior 5 צבעים לוח מעצב ב "חאקי"

איפור אמן איפור: כאשר החלת eyeshadow הקפד להשתמש פריימר הראשון, על מנת להבטיח כי הצל שלך נמשך ולא לקמט או לשפשף במהלך היום. כאשר אתה משתמש פריימר אתה מפעיל את הצל להישאר להישאר, ואתה גם להשתמש בו כדי לכסות את כל הוורידים או סימנים שיש לך על העפעפיים שלך, יותר מדי. פריימרים באים בכל הצורות מ ברור ג 'ל כדי קרם כהים כי הם קל ליישום. 

ירוק / לוז עיניים

על מנת לקבל עיניים ירוקות פופ, אתה צריך לנסות ללבוש גוונים סגולים שונים. בניגוד צבע העיניים שלך יגרום להם להיראות יותר דרמטי. אם אתה רוצה את העיניים כדי להתבלט אבל נראה טבעי יותר, מומלץ לנסות גוונים חמים חום mocha חום או צבעים חמים עם נימות כתום קלה. צבעי צללית בסיסיים עבור עיניים ירוקות יהיו גווני אדמה עם רמזים קלים של זהב, צבעים כהים, חום מוקה וגוונים סגולים-לבנדר. מאחר שרוב העיניים הירוקות והאלגנטיות יש מגוון של flcks, אל תהסס להתנסות עם צבעים אלה, כך שתוכל למצוא את אחד מושלם עבור העיניים שלך.

בחירת המוצר המובילה: לוח

המילה הסופית

זכור כי אתה צריך ליהנות עם eyeshadow שלך וזה לא צריך להיות תהליך מטריד. כלל אצבע עם צללית הוא הראשון מחמאה את צבע העין שלך ואז זה לא צריך בניגוד בגדים שלך. במילים אחרות, לא ללבוש צללית מבוסס סגול על העיניים הכחולות שלך בזמן שאתה לובש חולצת אלמוגים אלמוגים. אם אתה רוצה ללבוש מראה צללית יותר דרמטי, זוג זה עם בגדים בגדים ניטרליים כגון שחור או לבן. אם אתה רוצה ללבוש מראה טבעי, אתה יכול לשחק יותר עם צבע הבגדים שלך.

 

אתה צריך לנסות לשמור על הבגדים שלך eyeshadow באותה משפחה או צבע, או לפחות משפחה משלימה. ולבסוף, זכור שלפעמים פחות. אם תבחר להשתמש בצל אחד על כמה זה קל וגם ייראה יפה ופשוטה. אתה יכול לשחק עם גוונים שונים גוונים של צבעים שלי blending אותם יחד, יצירתי! אם אתה מרגיש שאתה רק רוצה להישאר עם צליל אחד, זה בסדר גמור. תגלו מה נראה לך הכי טוב.

No Replies to "עצות מהירות עבור התאמה אישית של eyeshadow שלך צבע עיניים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + 2 =