את מיטב Eyeshadow טיפים עיניים בוגרים

את מיטב Eyeshadow טיפים עיניים בוגרים

כשזה מגיע ללבוש eyeshadow המכיל בוהק על המכסים, יש לא מעט מחלוקת סביב העניין. מאז שימר יכול להדגיש קווים עדינים קמטים, זה לא תמיד ללכת אל אופציה לנשים עם סוגי העור הבוגר אבל רוצה להמשיך להסתכל צעיר ככל האפשר. אז מה בדיוק אתה יכול לעשות בקשר לזה? הנה כמה טיפים על לובש צל כי לא להדגיש קווים עדינים קמטים סביב אזור העין.

יהיה לך מבט יפה איפור עיניים בתוך זמן קצר!

1. בחר עבור מרקם מאט

מאט מטושטש eyeshadows לתת לך את היתרון של מנסה פיגמנט ו ההלבשה את העיניים, אבל לא את הדאגה של הדגשת קמטים. בעוד צלליות מט לבוא במגוון של צבעים, המפתח להצלחה ביישום היא לשלב, למזג, למזג. השתמש מברשות איפור מקצועי כדי להחיל צל תערובת על המכסה עד שהם נראים חלקה. כאשר עובד עם צללים מט מרקם זה גם חובה להשתמש תחליף eyeshadow, כמו זה כאן מ עירוני דעיכה. בדרך זו הצל נשאר במקום ולא לכתם או להיעלם במהלך היום, שמירה על היופי שלך נראה על הצבע. החל כמות קטנה של פריימר על העפעף ולתת לו להתייבש לפני שתמשיך עם איפור, אייליינר ומסקרה.

2. הגדר עם איטלינר Waterproof

באמצעות אייליינר עמיד למים מתחת לקו הריסים ואת הזכות בין הריסים ייתן לך את ההגדרה שאתה מחפש, מבלי להשתמש eyeshadow אם אתה לא רוצה.

יש לך עיגולים כהים? החלת אניה רק ​​על החלק העליון של המכסה ממש בין קו הריסים, משאיר את התחתונה נקי יותר צעיר להסתכל. לעתים קרובות פעמים אייליינר כהה וצל על החלק התחתון של העיניים יכול להדגיש עיגולים כהים, ולכן זו דרך קלה לחסל כל תשומת לב לא רצויה.

איפור אמן איפור: בעת שימוש איפור עיניים עמיד למים, הקפד להסיר אותו כראוי עם מסיר איפור. זה הכרחי לשמור על העיניים שלך ברור לא נסער. בחר מסיר הממריא איפור עמיד למים ופשוט להחיל אותו על כרית כותנה להשרות את העיניים לפני הסרת אייליינר, צל ומסקרה. הפוך את הסרת איפור העין הרגל כי אתה נוהג כל יום.

3. הדגשת עם קונסילר

השתמש קונסילר כמו גולת הכותרת מתחת למצח, זה נותן את היתרון של ברק, אלא גם מתייבש כמו מרקם טבעי, דהוי. רוב האנשים חושבים שהם לא יכולים להשיג גולת הכותרת מתחת למצח אלא אם כן הם משתמשים בצל צלליות, אבל זה לא נכון. אתה יכול גם להשתמש טיפ זה עבור כל צל נראה שאתה יוצר אם אתה רוצה להימנע מנצנץ. קונסילר יכול לעשות עבודה מושלמת של הדגשת ו brightening ללא שימוש בצללית, כדי להיות בטוח להתחיל עם כמות אור של קונסילר ו תערובת עם האצבע או מברשת קונסילר. אתה יכול לשמור על הוספת שכבות כדי להגביר את בהירות, ולהגדיר עם אבקה רופפת כדי להבטיח שהיא נשארת כל היום.

4. השתמש קרם לעומת אבקה

שימוש בצל קרם לעומת אבקה יכול לתת לך מרקם חלקה כאשר רוצים למנוע את הדגש של קווים דקים. מכיוון שמרקמים של קרם הם גמישים יותר, אתה יכול לעשות הרבה עם קרם סומק, צללים, ו brighters.

באמצעות מוצרים שניתן להחיל על כל תחומי הפנים הם תמיד בונוס, כמו זה Multi-Stick ביס ביוטי. הקפד למזג עם האצבע שלך באותה מידה לכסות את העפעף כדי להבטיח את צבע מתפשט יפה לסיים את חלקה. אתה יכול קרם למעלה עם מוצרי אבקה או פשוט להשאיר את זה!

5. כאשר ספק, אל תגזימו

לפעמים פחות הוא יותר, הרבה פעמים למעשה. אם אתה לא בטוח לגבי מבט מסוים eyeshadow אז לא לחץ על עצמך ללבוש את זה. אני תמיד מעודד לקוחות שרוצים להיראות מלוטש אבל צריך לקחת הפסקה מ eyeshadow פשוט לעצב את המצח וללבוש הרבה מסקרה. אם העפעפיים שלך נוטים להיות צבוע או מבריק אתה תמיד יכול לכסות אותם עם קונסילר אפילו את הטון. ברגע שאתה מקבל את הקצב של מה שאתה אוהב ללבוש, תמצא את המוצרים הנכונים שיתאימו לצרכים שלך.

No Replies to "את מיטב Eyeshadow טיפים עיניים בוגרים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    45 − = 37