את 8 הטובים ביותר Matte lipsticks לקנות בשנת 2018

אנו מחויבים לחקור, בדיקה, ואת recommending המוצרים הטובים ביותר. אנו עשויים לקבל עמלות מרכישות שבוצעו לאחר ביקור בקישורים שבתוכן שלנו. למידע נוסף על שלנו תהליך סקירה. 

יש הרבה מה לאהוב על שפתון מאט - הוא נשאר במקומו, משאיר אחריו פיגמנט עשיר, ונותן לך את הדחף הנוסף הזה של ביטחון כאשר אתה זקוק לו ביותר. ובעוד יש טונות של דברים נהדרים על שפתון מאט, כמה נוסחאות בשוק הם פחות מרשים, משאיר את השפתיים עם תחושה לא נוחה, חזק משאיר את הסיר שלך יבש כמו תמיד. כדי לעזור לך לנכש את הנוסחאות מוצץ לחות, ערכנו רשימה של הכדורים, דהיינו נוזלים, וכתמים על השוק, המספקים גימור קטיפתי, נועז, מבלי לגרום לשפתיים להרגיש יבשות כמו במדבר סהרה.

מאת אבני חן דרקסטור כדי splurge- ראוי הממצאים הטוב ביותר עבור עור עמוק יותר, להמשיך לקרוא כדי ללמוד על השפתונים הטובים ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו.

זה שפתון נוזלי התקציב מכות גרסאות במחיר גבוה יותר מחוץ למים עם ללבוש לאורך זמן שלה טווח צל מדהים. צבעי השפת מט הלא מייבשים כוללים מוליך חץ ייחודי ליישום מדויק, מה שמקל על יצירת קווים חדים סביב השפתיים. עם הנוסחה נוזלי אל מאט אמיתי, זה נשאר לשים עד 16 שעות כן, כן, זה יימשך מהזמן לשים את זה בבוקר, כאשר אתה מוכן לקרצף אותו בלילה. בנוסף, עם מעל 20 גוונים כמו עירום קרמי, סגול מלכותי, ואפילו אפור מינק, אתה חייב למצוא גוון שמתאים למצב הרוח שלך או את האירוע. טיפ: מכיוון שהוא באמת ארוך ללבוש, אנו מציעים להשתמש ניקוי שמן מבוסס או מסיר איפור לנקות אותו בסוף היום.

No Replies to "את 8 הטובים ביותר Matte lipsticks לקנות בשנת 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    42 − 38 =