8 הטוב ביותר מרקחת נוזלי Eyeliners לקנות בשנת 2018

אנו מחויבים לחקור, בדיקה, ואת recommending המוצרים הטובים ביותר. אנו עשויים לקבל עמלות מרכישות שבוצעו לאחר ביקור בקישורים שבתוכן שלנו. למידע נוסף על שלנותהליך סקירה.

מסמור המראה אייליינר שלך קשה מספיק כמו שזה. אנחנו מקבלים את זה, זה לא הפשוט ביותר של משימות, במיוחד כאשר אתה רוצה עין חתול מדויק או אחר קשה אל יחידת התוצאה. למרבה המזל, למצוא את הנוסחאות הטובות ביותר הוא פחות מסובך מאשר אי פעם, מה שהופך את מאסטרינג ללבוש אייליינר פשוט יותר מאשר אי פעם. החלק הכי טוב: הם לא צריכים לעלות על זרוע ועל רגל. במקום זאת, חפש את בית המרקחת המקומי עבור הגרסאות החדשות והקלות לשימוש.

בין אם אתה מעדיף עט, קצה מברשת, או אטום עמיד במים, יש אחד במחיר סביר בשבילך. מלאי על כמה אלה מועדפים אמינים - מנסה את היד שלך עם נוסחאות שונות, גוונים, ו applicators יעזור לך למצוא את אחד המתאים ביותר לצרכים שלך. ועם מחירי מציאה כאלה, אתה לא יכול להשתבש! להתכונן להתחיל swiping ותראה כי האפשרויות הן אינסופיות.

המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על eyeliners הדראגסטור הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו.

רָטוֹב n Wild® Megaliner® H2O Proof Liquid Eyeliner - 879 Black - 0.17 oz

באדיבות יעד

הדבר האחרון שאתה רוצה אחרי שאתה כבר perfected עין החתול - או כל אייליינר לחפש את העניין - היא על זה כדי להכתים. זה מברשת רכה, קצה קצה עושה את זה קל לתמרן. הנוסחה לסיים סאטן, למרות שזה עמיד למים, יש קצת זמן יבש כדי שתוכל לקבל את זה נכון. אם אתה מחיל ומבינים שזה קצת כבוי, לעבד אותו מחדש ואז לתת לו להגדיר. אם אתה מוצא את עצמך להגיע מסיר שמן מבוסס כדי לתקן את עבודתך, אם כי, הקפד לנגב את זה עם מים ופעל עם פריימר או טיפה של קונסילר כך שאתה עובד עם לוח נקי. כל זכר של שמן זה נשאר מאחור יכול להתעסק עם היישום ואז באמת תהיה לך בעיה.
יותר "

No Replies to "8 הטוב ביותר מרקחת נוזלי Eyeliners לקנות בשנת 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    43 − 39 =