8 הטוב ביותר המרקחת Drugstore לקנות בשנת 2018

אנו מחויבים לחקור, בדיקה, ואת recommending המוצרים הטובים ביותר. אנו עשויים לקבל עמלות מרכישות שבוצעו לאחר ביקור בקישורים שבתוכן שלנו. למידע נוסף על שלנו תהליך סקירה. 

כשמדובר בעור שלנו, כולנו עושים כמיטב יכולתנו, או משהו קרוב אליו, כדי לגרום לזה להיראות אפילו זוהר. אבל גם כשאנחנו שותים בשקידה מים, מתרסקים, מקצצים על צ'יטוס חם, עוקבים אחר טקסי טיפוח משוכללים, ותופסים את הכמות הנכונה של השינה, הפצעון המזוין או שקיות העין הרעות עדיין יופיעו. לא משנה מה המצב שלך, המרקחת מציעה שפע של מסתרי התקציב כדי לעזור לך. בתוכנית הגדולה של דברים, משהו מבריק undereyes שלך או מתנגד שמנוניות באמצע היום עבור פחות מ חצי ליטר של גלידה היא לא דחף לקנות דחף. יש הרבה קונים ידידותית לקניות, מתוך סט של תיקון צבע עובדים נס כדי קונסילר יום קל משקל כדי כיסוי מלא כיסוי עבור Tarte צורה Tape קונסילר.

המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על המרקפים הטובים ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו.

Colourpop כנראה מחזיק את נתח השוק על מוצרי שפתיים סבירים, אבל שלהם ללא מסנן קונסילר גם מניב תוצאות מרשימות. זה יותר של קונסילר יומיומי, כי כאשר אין לך שקיות עיניים דרסטי או עיגולים כהים אבל עדיין רוצה pick-me-up עבור undereyes שלך. קל, buildable, ולא יותר מדי מטומטם אז אתה לא בסופו של דבר מבריק מוזר מתחת לעיניים שלך, זה קונסילר מתערבב עם מעט מאמץ. זה לוקח עור עבור גימור טבעי נראה כי לא לקפל.

ומכיוון שזה כל כך קל לעבוד עם, אתה יכול להציע את זה במגוון דרכים, אם פיסול הגבות שלך או הדגשה לאחר קו מתאר. כמה בודקים אהבו את זה כל כך הרבה שהם משתמשים בו בכל רחבי כמו בסיס טהור. בעוד קונסילר של Colourpop היא לא העלות האפקטיבית ביותר אפשרות, זה שווה את האפקט קל.

No Replies to "8 הטוב ביותר המרקחת Drugstore לקנות בשנת 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    4 + 6 =