8 הכי כרית Compact לרכוש בשנת 2018

אנו מחויבים לחקור, בדיקה, ואת recommending המוצרים הטובים ביותר. אנו עשויים לקבל עמלות מרכישות שבוצעו לאחר ביקור בקישורים שבתוכן שלנו. למידע נוסף על שלנותהליך סקירה.

במהלך השנים האחרונות, כרית compacts מ הפך להיות סוג של יופי מוצר חידוש הביא לאמריקה מקוריאה כדי מלא על יופי קטגוריה. מוצרים אלה הם בעצם רק קומפקטית עם ספוג בפנים כי הוא ספוג בקרם או קרם לחות. אתה ללטף ספוג המוליך על גבי ספוג ספוג המוצר להרים אותו ולהחיל ישירות על העור שלך.

בעוד הם נופלים איפשהו בעולם של קרן, compact כרית הם הרבה יותר מאשר איפור הבסיס הממוצע שלך. קומפקטים אלה הם בדרך כלל חדורים עם איזה סוג של מוצרי טיפוח כדי לעזור להועיל לעור, כלומר המוצר בתוך מסווג לעתים קרובות כמו BB קרם או CC קרם.

Compacts הם גם פופולריים במיוחד בגלל איך שהם ידידותיים. במקום לשאת סביב בקבוק זכוכית כבד של בסיס נוזלי או בחירה עבור נוסחה מקל, כריות compact לעשות את זה קל לבצע איפור שלך בכל מקום ו לגעת מעלה עם ללכת ספוג מעט applicator שעוזר לך להחיל רק את הסכום הנכון של המוצר כדי לשמור על העור שלך נראה הכי טוב שלה.

כדי ללמוד על כרית compacts הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו, המשך לקרוא.

אם אתה רוצה להיראות כמו אחד מאותם מסננים Instagram שבו העור שלך הוא airbrushed לחלוטין וזה נראה כאילו אתה ביליתי טון של זמן החלת האיפור שלך, זה קומפקטית כרית נועד בדיוק בשבילך. בית Etude כל מסנן קרם כריות נועד להפוך את העור שלך נראה רק זוהר ו קורן כמו כאשר אתה הראשון להתעורר ולשטוף את הפנים שלך.

המותג הקוריאני מצא כי העור כל כך יפה הדבר הראשון בבוקר כי יש לו יותר "אור ירוק" באותו זמן של היום מאשר בכל זמן אחר. הם קוראים לזה "עור הבוקר". אז, המותג בא עם קומפקטית כרית לתת עור שנראים כל היום. זה גם ניסח כדי להגדיל את הקרינה, הידרציה, ולתת לך כיסוי מלא.

No Replies to "8 הכי כרית Compact לרכוש בשנת 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    42 − = 34