7 הכי טוב מרקחת נוזלי Lipsticks לקנות בשנת 2018

אנו מחויבים לחקור, בדיקה, ואת recommending המוצרים הטובים ביותר. אנו עשויים לקבל עמלות מרכישות שבוצעו לאחר ביקור בקישורים שבתוכן שלנו. למידע נוסף על שלנותהליך סקירה.

בזמנו של קיילי ג'נר, שפתון נוזלי הוא המלך ומסיבה טובה. פיגמנט יותר מאשר השפתון המסורתי שלך לאורך זמן רב יותר מאשר כתמים, שפתון נוזלי הוא מתנה שממשיך לתת. עם טווח צבעים מרשים יותר מקיר של שבבי צבע, יש גוון לכל אירוע וכל צליל העור. אם אתם מחפשים מוצר שלא יזיז, לא משנה כמה צ'יפס קלים (או עוגיות צ'יפס שוקולד) אתם דוחפים לתוך הפה שלכם, שפתון נוזלי היא הדרך הנכונה.

עם כל קוסמטיקה גדולה מגיע אחריות גדולה, אם כי. שפתון נוזלי, בעוד יש יתרונות רבים, גם דורש קצת ידע. לפני שאתה הולך ליישם אחד מאלה, אתה צריך פילינג אז אתה מתחיל עם בד חלקלק. אם שפתון הבחירה שלך הוא מט, זה יכול להיות ייבוש סופר ולכן יכול לשים לב לכל חוסר אחידות או עור יבש שאולי בנוי עם הזמן. אם אין לך שפתון exfoliator על היד, אתה יכול פשוט להשתמש בתערובת של סוכר ושמן קוקוס. החלק אותו והנחתי את השפתיים קדימה ואחורה, ולאחר מכן נגב למשטח אחיד. עכשיו אתה מוכן להתכופף ואת חלקלק על אחד אלה נוסחאות שפתון נוזלי.

מעבר המרקחת הוא שופע עם שפתון נוזלי שווה ללבוש תודה, הם כולם קונה ידידותי למשתמש. המשך לקרוא כדי ללמוד על הטוב ביותר של שפתון נוזלי lipsticks אתה יכול לקנות ולנסות עכשיו.

מייבלין

באדיבות יעד

זמין ב 24 גוונים רווי סופר, יהיה לך לבחור שלך כל דבר, החל עירום פינקי אדום בהיר דובדבן. חדורים בטכנולוגיית מיקרו-פלקס, נוסחה זו מבטיחה לא לפלוט, לעסות או לייבש. החל עם applice הרגל הרגל עבור כל יום ללבוש נוח. זה לא שטוח כמו מט, אבל זה גם לא מבריק כמו ברק. הסיום הוא איפשהו בין לבין נראה להיראות מוחל טרי כל היום. כתם זה הוא כל כך רציני, כי אתה עלול למצוא את עצמך עם זה הרבה אחרי שאתה עדיין רוצה ללבוש את זה. במקרה כזה, מסיר איפור מבוסס שמן יעשה את הטריק. בעדינות לשפשף אותו או עם מברשת שפתיים או רקמה וזה יבוא מיד.
יותר "

No Replies to "7 הכי טוב מרקחת נוזלי Lipsticks לקנות בשנת 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 6 = 1