7 הטוב ביותר נוזלי יסודות לקנות בשנת 2018

אנו מחויבים לחקור, בדיקה, ואת recommending המוצרים הטובים ביותר. אנו עשויים לקבל עמלות מרכישות שבוצעו לאחר ביקור בקישורים שבתוכן שלנו. למידע נוסף על שלנותהליך סקירה.

יסוד נוזל טוב יכול להיות ההבדל בין יום איפור טוב אחד לא כל כך גדול. כצעד הראשון ברוב השגרה איפור, הבסיס שלך קובע את הטון על איך שאר המוצרים שלך ייראה. מעל הכל, חשוב למצוא בסיס נוזלי כי אפילו את העור שלך, עוזב אותך עם בד מושלם להתחיל את המראה האיפור שלך עם. כמה דברים שכדאי לזכור בעת מחפשים את הבסיס הנכון הם סוג של עור יש לך, סוג של גימור אתה מחפש (מט או זוהר), וכמה כיסוי אתה רוצה.

למרבה המזל, מותגים רבים נוספו לאחרונה טווחי הבסיס נוזלי שלהם במאמץ להיות יותר מכלול, מה שמקל על אנשים יותר כדי למצוא את הגוון שלהם במקום להקריב את הגוון בהתאמה מדויקת שלהם או להשתמש בגוונים מרובים כדי ליצור את האדם הנכון עבורם . אם אתה לא בטוח מה אתה צל, עדיף ללכת לחנות כמו ספורה או Ulta שבו אתה יכול swatch multiples ולדבר עם salesperson מיומן התאמת צבעים.

המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על יסודות נוזלי הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו.

עשה UP FOR EVER Water Blend Face & Body Foundation

באדיבות ספורה

עם 80 אחוז מים, הבסיס הזה נמס על מגע ומראה ומרגיש כמו עור השני. זה מטשטש פגמים בצורה טבעית מבלי למחוק לחלוטין את המראה של העור שלך. כי זה בעיקר מים מבוסס, זה סופר לחות, מדי. וברגע שתגדיר את זה, לא תצטרכי לדאוג שזה יכתים או יעבירו לבגדים, לידיים שלך או לכל דבר אחר. יש לך כל חבורה או דברים שאתה רוצה לכסות על שאר הגוף שלך? זה הבסיס נוזלי כפליים כמו איפור הגוף גם כן.
יותר "

No Replies to "7 הטוב ביותר נוזלי יסודות לקנות בשנת 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 5