7 הטוב ביותר יסודות לקנות אקנה נוטה העור בשנת 2018

אנו מחויבים לחקור, בדיקה, ואת recommending המוצרים הטובים ביותר. אנו עשויים לקבל עמלות מרכישות שבוצעו לאחר ביקור בקישורים שבתוכן שלנו. למידע נוסף על שלנותהליך סקירה.

אם אתם סובלים מאקנה, הבסיס יכול להיות חרב פיפיות, לא יכול לחיות עם זה, לא יכול לחיות בלי זה. בנוסף, יש לך כבר ניסו כבר כל יסוד במעבר יופי שום דבר לא מונע ממך להרגיש כמו שמן חלקלק, אז אולי גם לוותר על זה בכל מקרה, נכון? תחשוב שוב.

אמנם זה יכול להיות קשה להאמין, יש יסודות שם בחוץ לא יסתום את הנקבוביות או להפוך את האקנה גרוע. הכל מתחיל במציאת הנוסחה הנכונה. אם העור שלך נוטה פצעונים, חשוב לחפש אפשרות קל משקל המכיל מרכיבים מינימליים והוא עשה במיוחד עבור אקנה נוטה העור. זה נכון, לא כל היסודות צריך להשאיר אותך מרגיש עטוף על שמנוני.

לא משנה כמה קשה המצב שלך עשוי להיות, יש אפשרות בשבילך. אחרי הכל, אין דבר גרוע יותר מאשר מרגיש כאילו אתה לא יכול ללבוש איפור, במיוחד כאשר אתה צריך את זה ביותר. המשך לקרוא כדי ללמוד על היסודות הטובים ביותר עבור אקנה נוטה העור אתה יכול לקנות עכשיו.

7 הטוב ביותר יסודות לקנות אקנה נוטה העור בשנת 2018

קבל כיסוי מלא מצערת מלאה בעזרת טווח זה 30 טווח צל, הביא לך על ידי הבלוגר היופי המפורסם ביותר בעולם, הודה קטן. כשמדובר צילום, הודה בהחלט יודע איך לעבוד עדשה, אבל למרבה האירוניה, קרן #FauxFilter שלה הוא כל כך טוב, כי אתה אפילו לא צריך לזרוק מסנן על selfie שלך.

הרוטב הסודי של הודה הוא אהוב על ידי vloggers יופי ואמני איפור כאחד על הכיסוי אינטנסיבי שלה לסיים את זה טיפה משאיר על העור. עבור רוב, זה כיסוי HD הוא קצת אינטנסיבי לשימוש יומיומי. עם זאת, הוא הטוב ביותר עבור מקרים מיוחדים photoshoots. ארוז עם פיגמנטים superfine בסיס זה מסתיר כל זכר של פגמים ושינוי צבע.
יותר "

No Replies to "7 הטוב ביותר יסודות לקנות אקנה נוטה העור בשנת 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    83 − = 73