למעלה 6 BB ו CC קרמים לנסות עכשיו

קרמי BB, הידוע גם בשם Ballemish Balms או יופי Balms, יש באמת פגע בשוק האיפור השנה. השיקה במקור באסיה, גל BB קרם יש עכשיו פגע אירופה ואמריקה. אז מה זה BB קרם, ומדוע הם כל כך מיוחדים? ובכן, זה כמו לקבל שילוב של קרם לחות עם מרכיבים טיפוח העור תוספת SPF. תחשוב על זה כמו קרם לחות חזק המכיל את כל מה שאתה צריך! הם חמים עכשיו כי כל מוצר יופי שיכול רב משימה היא חובה, ולכן קרם BB הוא חובה. אז אם אתה אוהב את התחושה של קרם לחות גוון, במיוחד בקיץ, ואת היתרון הנוסף של skincare מובנה SPF ואז קרם BB הוא מושלם בשבילך. עם מגוון של גוונים ומרקמים לבחירה, להמשיך לקרוא את ההצעות הטובות ביותר BB קרם ולמצוא את הנוסחה המושלמת בשבילך!

גרנייה Skin Renew BB Cream Miracle Skin Protector

גרנייה

זה קרם BB נותן את כמות מושלמת של כיסוי תוך השארת העור שלך נראה טרי ו hydrated. יש לו את dewy גורם מושלם אשר עושה את זה נהדר ללבוש כאשר אתה רוצה לתת לעור שלך עדין זוהר.הוסיף העור טיפול היתרונות גם לעבוד כדי להפחית את שינוי צבע, קהות, יובש, ו blotchiness לאורך זמן. בסופו של דבר, העור שלך צריך להיראות נהדר מן הגוון תוך מבט ברור יותר וקורן מן החומרים בונוס.

נסה את זה עם:Garnier SkinActive מיכלר ניקוי מים All-in-1 קלינסר ו איטום מסיר איפור, Garnier SkinActive ברור בהיר נגד מעגל כהה רולר עין, Garnier SkinActive ברור בהיר יותר Leave-on Peel
יותר "

No Replies to "למעלה 6 BB ו CC קרמים לנסות עכשיו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    4 + 2 =