6 צעדים כדי להתחיל את עצמו מותג מוצר יופי

האם אי פעם חלמת להתחיל המותג שלך של מוצרי יופי? אין לי מושג איפה להתחיל? רשימה זו תסייע לך להתחיל את הנתיב לעסק החדש שלך.

קוסמטיקה

דניאלה סלמנקה / מומנט

ראשית, תצטרך להחליט מה יהיה להגדיר את המותג שלך מלבד השאר. תמיד יש מקום למוצרי יופי נוספים על השוק, אבל מתחיל עם מוצר נישה יכול לפעמים להקל. באזורים כי הם באמת חם עכשיו כוללים מוצרים לשיער מתולתל ומוצרים טבעיים.

02
של 06

מיתוג

לאחר מכן, תצטרך לבוא עם רעיון עבור המותג שלך. אם אתה נוח עם המחשב, יש טונות של משאבים שם בחוץ שיכולים לעזור לך עם יצירת לוגו, אתר, וחומרי שיווק. אם אתה מעדיף, אתה יכול לשכור מישהו שיעזור לך עם זה גם.

אתר אינטרנט נהדר שיכול לעזור לך להתחיל לעבוד לבד הוא weebly.com.

03
של 06

מציאת מעבדה

כל מוצרי יופי נהדר הראשון להתחיל במעבדה. בארה"ב יש כמה מעבדות המתמחות בפיתוח מוצרי יופי. באפשרותך ליצור קשר עם נציג כדי לדון בתוכנית הפעולה שלך ובאיזה סוג של חומרים ברצונך להשתמש במוצר שלך.

לאחר מוצר היופי שלך פותחה, הם ישלחו לך דוגמאות שאתה יכול לבדוק את ולאחר מכן לבצע שינויים אם יהיה צורך. מניסיוני, המעבדה לא עושה זאת בדרך כלל בפעם הראשונה. הקפד לדון עם נציג שלך מה המדיניות שלהם על כמה פעמים הם לצבוט את המוצר בשבילך. לדוגמה, לבדוק קונספט מעבדות.

04
של 06

אריזות

בחירת אריזה היא החלק האהוב עלי בתהליך. ישנם יצרנים המתמחים אריזות מוצר היופי, או המעבדה כי אתה עובד עם יהיה כנראה יש כמה אפשרויות אריזה בשבילך גם.

אריזות היא הזדמנות באמת להגדיר את עצמך מלבד החפיסה. הצרכנים הם פראיירים עבור מוצרים ארוזים יפה אז אל תפחד להשקיע קצת כסף מראש עבור משהו שנראה נחמד. זה יהיה באמת לשלם כאשר מגיע הזמן למכור את המוצר היופי שלך.

בדוק cosmopak.com לעזרה עם האריזה.

05
של 06

הפצה

לאחר מכן, תצטרך להחליט היכן אתה רוצה למכור את המוצרים שלך ומי הלקוח שלך יהיה. האם אתה מוכר באופן בלעדי באינטרנט? האם אתה מוכר מוצר בוטיק שניתן למצוא רק בחנויות בלעדיות? אם אתה מקווה לראות את המוצרים שלך בחנות חלון, אתה רוצה לגלות מי הקונה היופי הוא עבור כל קמעונאי, כי אתה מקווה להיות מובלט.

קונים יופי יכול להיות jaded. הם מקבלים כל הזמן מוצרים חדשים כדי לנסות אתה באמת צריך משהו ייחודי כדי לגרום להם לשים לב.

06
של 06

שיווק

עכשיו שיש לך את המוצר שלך, הגיע הזמן לתת לעולם לדעת שהוא קיים! יצירת דף פייסבוק וידית טוויטר עבור מוצר היופי החדש שלך. התחל להגיע אל כל מי שאתה מכיר ולשלוח מוצרים לדוגמה חינם לכל מי שאתה חושב שאולי יוכל לקבל את המותג שלך מול האדם הנכון.

צור קשר עם הבלוגרים היופי והסופרים ולשלוח להם חבילות של המוצר שלך לנסות. אני מקווה, הם יאהבו את זה בבלוג על זה לקוראים שלהם.

אם אתה עובד בסלון, לשאול את בעל הסלון שלך אם אתה יכול לשמור על כמה מוצרים בתחנה שלך כדי למכור ללקוחות שלך.

No Replies to "6 צעדים כדי להתחיל את עצמו מותג מוצר יופי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 7 = 1