5 מוצרי קרם לקבלת עור מהודר

כשמדובר עור שלך, brighters קרם, ברונזים, יסודות הם מוצרים מושלמים לשימוש כאשר רוצים ליצור זוהר לאורך זמן. לא משנה את סוג העור שלך, יש משהו בחוץ עבור כולם שיעזרו לקדם עור ללא רבב. כל מבחר הטוב ביותר של מוצרים הם ממש כאן, אתה אוהב את מה שאתה מוצא!

5 מוצרי קרם לקבלת עור מהודר

מאת טרי

זה דואו קרם highlighter ו סומק מושלם עבור הוספת טיפה לסיים את העור יחד עם פופ נחמד של צבע. אתה יכול להחיל ישירות על העור, וכן לשלב את כל צד יחד כדי ליצור הדגשה שימורי טהור, או להשתמש בכל צד של המקל בנפרד, אחד כדי להדגיש, השני עבור קרם להסמיק. השתמש במברשת בקצה הצינור כדי להחליק את כל הפסים, או כדי להנמיך את כל המוצר ייתכן שיהיה מעל להחיל, עד שכל זה נראה אפילו. 

נסה את זה עם: BY TERRY ברק מבריק ברק, על ידי טרי טריבל Densiliss קונסילר, על ידי הטרי היאלורוני Sheer עירום שפת גוף הייד שפתון
יותר "

5 מוצרי קרם לקבלת עור מהודר

לורה גלר

זה קרם / נוזל ג'ל מרקם סימון הוא כל כך קל מאוד ליישם! כל מה שאתה צריך לעשות הוא בעדינות לסחוט את הצינור עד שאתה רואה את המוצר מגיע דרך החלק העליון של המוליך קצה ספוג. קלות לדפוק את עצמות הלחיים ולשלב את המוצר עם האצבעות שלך או מברשת הבסיס, כך סימון גבוהה נותן מראה יפה הכולל יפה. סימון ארוך טווח הוא תוספת מושלמת לכל שגרת איפור בעל זוהר נחמד גורם לך להיראות אפילו יותר יפה!

נסה את זה עם: לורה גלר ניו יורק כיסוי נעל קרם קרן, לורה גלר ניו יורק לאש בוס מסקרה, לורה גלר ניו יורק Shine סטיק משולשת תועלת צבע שפתיים

אם אתה רוצה ליצור גימור הכולל עור דק, לעסות את זה moisturizer brightening מ יוני ג 'ייקובס לתוך העור ולאחר מכן להחיל את הבסיס עם לחות יופי ספוג בלנד על פני כל. זה יהיה ליצור זוהר נחמד על העור שלך לפני שעבר על שאר האיפור שלך. מרגיש כמו העור שלך הוא sagging ואתה רוצה לשחזר קצת גמישות? תן לעצמך עיסוי פנים עם זה Clarisonic Smart פרופיל Uplift המכשיר כל לילה לפני השינה לטיפול הידוק.
יותר "

5 מוצרי קרם לקבלת עור מהודר

תועלת קוסמטיקה

קווי מתאר וברונזינג צריכים להיראות טבעיים על העור, ואת המוצר הזה מאפשר לך לעשות את שניהם עם קרם נפלא לסיים אבקה זה משפר את הפנים שלך גלישה חלקה מאוד. כדי מתאר, פשוט לסחוב את המקל על שקעים של הלחיים ולהתמזג עם מברשת הבסיס. כדי להשתמש ברונזר, דאב קצת על התפוחים של הלחיים ואת תערובת עם האצבע או מברשת סומק בתנועה כלפי מעלה כדי ליצור חום טבעי. זוהי הדרך הטובה ביותר לוודא שזה לא הופך כהה מדי או מבט בוצי על הפנים. הוסף קצת הבהרה או קרם להסמיק לאחר מכן אם אתה מחפש צבע יותר. רוצה באמת להגביר את משחק היופי שלך? Spritz זה ערפל ריחני מבושם שיער מ Miu Miu לתוך מנעולים מבריק שלך להפוך ראשי בכל מקום שאתה הולך!

נסה את זה עם: תועלת קוסמטיקה הלחי מצעד סומק + ברונזר צבעים, תועלת קוסמטיקה "שלום ללא רבב!" חמצן וואו נוזלי קרן, תועלת קוסמטיקה וואט של למעלה! קרם ל-אבקה סימון 

איפור מעצב איפור: מיזוג מוצרים קרם עם מברשות איפור קל יותר ממה שאתה חושב, והוא יכול לעשות הבדל עצום בתוצאה של האיפור שלך. כאשר אתה מתערבב עם מברשת אתה מקבל תשומת לב מדויקת כי האצבעות שלך פשוט לא יכול לתת. כאשר מתמקדים ברונזה קרם ערבוב, לנסות את המברשת מ Artis הראשון ליישם את הבסיס, ולאחר מכן להיכנס וקווי מתאר עם ברונזה שמנת שלך.
יותר "

No Replies to "5 מוצרי קרם לקבלת עור מהודר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    45 − 35 =