5 פינק איפור מבחר כדי להאיר את העור שלך

5 פינק איפור מבחר כדי להאיר את העור שלך

יופי - LFW ספטמבר 2016 / ניקי סימס / Getty תמונות

כבר ראינו גוונים ורודים וסומק מסתנן איפור סלבריטי נראה על השטיח האדום, וזה בחירה מדהימה לשלב את שגרת היופי שלך עכשיו. מאז ורוד הוא פחות או יותר גוון מחמיא אוניברסלי שמגיע כל כך הרבה וריאציות צל שונים, יש משהו עבור כולם כשזה מגיע ללבוש את זה. כל מבחר העליון במוצרים ורודים כי יהיה להאיר את העור שלך ולשמור אותך במצב רוח מרומם כל היום, הם רק במרחק קליק אחד!

02
של 06

קוסמטיקה קליפ נמס שפתיים אבקת "ברבי פינק"

5 פינק איפור מבחר כדי להאיר את העור שלך

קוסמטיקה קלי

זה אבקת השפתיים נמס הוא כל מה שאתה רוצה במזין שפתיים הכתם עם גימור מאט רך. שלא כמו כל דבר שניסית בעבר, זה מתחיל כמו אבקה על השפתיים, ואז כאשר מחומם עם חום הגוף הטבעי הופך כתם דהוי נוזלי שנמשך כל היום. קל ליישם שפתיים דהוי זה לא עושה בלגן? נשמע מושלם! אתה יכול לשכפל את הצבע כדי להיות טהור או נועז ככל שתרצה, ואת תערובת עם האצבע שלך עבור אפקט נראה יותר ombre.

03
של 06

הטבות קוסמטיקה זה ג 'ל הבהרה פריימר פנים

5 פינק איפור מבחר כדי להאיר את העור שלך

תועלת קוסמטיקה

זה ורוד גוון פריימר הוא חיוני לשימוש כאשר אתה רוצה אפילו טון העור ואת זוהר רך האחרון לאורך היום. אני משתמש זה כמעט על כל לקוח אני עושה איפור כי זה באמת עוזר להרגיע את העור למטה אם זה מגורה או סמוק ופועל כמו שכבת הממשלה מעולה לפני היסוד. החל עם מברשת רכה על כל הפנים כדי ליצור עור אפילו ואז לסיים עם הקרן האהובה עליך או קרם לחות פנים. מחפש קרן שנמשכת לאורך היום ומשאירה עלים רכים על העור? נסה את זה נוסחה חדשה Power Power מ Giorgio Armani יופי.

04
של 06

נארס סומק ב"אורגזמה "

5 פינק איפור מבחר כדי להאיר את העור שלך

כתם פולחן בקרב אמני איפור וכל מכור לאיפור, כל סומק ורוד-אפרפר זה מחמיא אוניברסלית על כל גוון עור ונותן בהירות מיידית וצבע על הלחי. אם אתה יותר של קרם סוג של גאל, נסה את הנוסחה קרם מקל מרובים, ואתה יכול גם זוג זה עם lipgloss התאמת אורגזמה, מדי! אני אוהב להשתמש במוצר זה כל השנה עם או בלי ברונזר, זה נותן את כמות המושלמת של צבע אפילו עבור אלה שרוצים ללבוש איפור מינימלי מאוד.

איפור האמן עצה: הדרך הנכונה ליישם סומק הוא קל מאוד. התחל את התפוח של הלחי ואת התערובת בתנועה כלפי מעלה לאורך עצם הלחי, כך הסומק לא נראה כאילו זה רק יושב בשני מעגלים על הפנים. זה גם הולך על אותו מוצרים קרם סומק, אבל חשוב לחמם אותם על היד הראשונה לפני החלת כדי להבטיח שהם הולכים על חלקה ולא ruddy. קח כמה קרם על האצבעות שלך ולשפשף אותם על היד שלך, קלות הקשה על התפוחים של הלחיים ואז למזג זקוף לסיום טבעי. אתה יכול לסיים עם מדגיש נוזלי על גבי זוהר טל.

05
של 06

אלימה טהור שפתיים גוון ב "דייזי"

5 פינק איפור מבחר כדי להאיר את העור שלך

אלימה טהורה

זה שפתון טבעי גוון נותן פופ של ורוד כי הוא moisturizing ו minty. השפתיים שפתיים הם חלופה מצוינת שפתון, כפי שהם מושלמים ללבוש במהלך היום והם ללא טרחה כאשר החלת. אלה גוונים הם אופציה נהדרת בגלל כמה זמן הם לובשים את הריח מנטה, מדי. אתה יכול ללבוש מוצר זה לבד, כבסיס עבור שפתון, או מתחת lipgloss.

רוצה ליצור מראה מונוכרומטי איפור ורוד? החל צל ​​זה ב "סירנה" לעיניים, ולסיים עם כמה מעילים של מסקרה מתארך. תמונה זו כאן היא דוגמה מצוינת של זיווג איפור ורוד ושפתון נראה ביחד.

06
של 06

Clarins Ombre Iridescente Eyeshadow ב "כסף רוז"

5 פינק איפור מבחר כדי להאיר את העור שלך

קלרינס

התחל על ידי שכבת זה קרם צללית קרם על המכסה כבסיס לצל אבקה או ללבוש את זה לבד עבור שיזוף רך. אני אוהב מוצרים שאתה יכול להשתמש במספר דרכים, כי אתה באמת להפיק את המרב את ההשקעה שלך בעת רכישת אותם. זה גוון ורוד רומנטי הוא גם גוון מושלם פופ בפינות העיניים במרכז העפעף עבור גולת הכותרת.

No Replies to "5 פינק איפור מבחר כדי להאיר את העור שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    4 + 1 =