5 סיבות מברשות איפור שווים את ההשקעה

אִשָׁה getting her makeup done

סטלה מקרטני / אנטונלו טריו / גטי

כל אחד יודע כי על מנת ליצור יצירת מופת אתה צריך את הכלים הנכונים. בין אם אתה אמן, מעצב פנים או שף, הכלים הנכונים חיוניים כדי לעזור לך להשיג את התוצאות הרצויות.

כנ"ל לגבי שימוש והשקעה במברשות איפור. בעוד שאנחנו לפעמים ביישן מן רכישת מברשות יקרות, האמת היא שהם עושים את ההבדל העצום כאשר מיזוג ויישום איפור. 

02
של 06

סינתטי Vs. שיער טבעי

רוזי Huntington Whitely getting her makeup done

רוז הנטינגטון ווייטלי / פסקל לה סגרטיין / Getty Images

ההבדל בין שיער סינתטי וטבעי הוא כי שיער בעלי חיים טבעי (בדרך כלל עז, סנאי, או אפילו סייבל) מכילים מה שנקרא cuticles. זה מאפשר למברשת לעבוד בצורה יעילה יותר כשמדובר באמת תופס פיגמנט מוצרי אבקה שלנו (כגון eyeshadows, סומק, ברונזים, ואבקות פנים). מברשות סינתטיות עשויות מחומרים כגון פוליאסטר או ניילון, ועוזרות לערבב פריטים נוזליים על הפנים בצורה הטובה ביותר, כגון מסתרים, יסודות ומדגמים נוזליים, שכן המיזוג של סיבי המברשת אינו יוצר כל סוג של פסים על העור. 

למעלה מבחר מוצרים: גם פנים מברשת קאבאקי, טרט איירברש גימור מברשת קרן במבוק 

03
של 06

אתה באמת צריך לשטוף אותם?

ד

ד"ר ברונר

כן, לשטוף את מברשות האיפור לשבוע הוא המפתח לשמור אותם נקיים ללא נבט, שלא לדבר, המוצר אינו לבנות, מה שהופך את היישום הרבה יותר קל. לשטוף אותם לא צריך להיות קשה בכלל, ויש הרבה כלים כדי לעזור לך לקבל תוצאות נקי מאוד. אני אוהב את סיגמא ספא אקספרס מברשת ניקוי כפפה לנקות את המברשות שלי ואני משתמש זה סבון קסטיל כי הוא חופשי כימיים כדי לקבל את כל האיפור. לעסות את הסבון לתוך השיער, להזיז אותו הלוך ושוב על המחצלת כדי באמת לעבוד את המוצר לתוך המברשת, ולאחר מכן לשטוף מתחת למים עד שהוא פועל ברור ואין שום דבר כדי לצאת. אם אתה לא לשטוף את המברשות שלך לטפל בהם, תתחיל לראות לאורך זמן הם הופכים נוקשה מאוד במרקם, בדרך כלל וכתוצאה מכך אותם רק צריך להיזרק החוצה. 

04
של 06

למה הם עולים כל כך הרבה?

בובי Brown Brush Set

בובי בראון

מברשות איפור יכול להיות יקר כאשר החומרים והתהליכים המשמשים כדי להפוך אותם באיכות גבוהה יותר מאשר מברשות כי לרוץ זול יותר נוטים להתפרק מהר יותר. כמה דברים מפתח לחפש כאשר קניות עבור מברשות הם לב כמה חסון את הידית וכיצד רך את השיער הם מברשת bristles. אם הידית עשויה פלסטיק לעומת עץ, זה מברשת איכות זולה יותר, ואם השיער מרגיש מחוספס על העור, אתה יודע שהם לא להשתמש באיכות סינתטי או סיבים בעלי חיים כדי לבנות את ראש המברשת. אם אתה הולך להיות שוטף את המברשות שלך לעתים קרובות (כפי שאני ממליץ) והרבה שיער נופל החוצה בעת שטיפה, אתה יודע את הדבק המשמש הקשר לא איכות, או. 

למעלה בחירת המוצר: בובי בראון, אוסף מברשת בסיסי 

05
של 06

האם חברות יופי מבחן על בעלי חיים?

ארטיס Fluenta brush set

ארטיס

השקעה באיפור, טיפוח העור, haircare, וכל מוצרים אחרים שאינם נבדקים על בעלי חיים היא הדרך הטובה ביותר להבטיח את זה הופך לנורמה. רוב חברות איפור בצע חליפה לא בדיקות על בעלי חיים, אבל שאלה זו עולה הרבה כאשר רוצים לדעת איפה השיער הטבעי של בעלי חיים מברשות איפור לבוא. רוב החברות outsource שיער חיה כי באופן טבעי שופך ולאחר מכן נאסף ומשמש כדי להפוך את השיער מברשת, ולכן אין חיה נפגע בתהליך. תמיד לשאול שותפים היופי בעת קניות בחנויות כלבו על התהליך שנכנס לתוך ביצוע המברשות שהם מוכרים, ומחקר מה חברות לא לבדוק על בעלי חיים כדי לוודא שאתה משחק את התפקיד שלך לשמור על בעלי החיים שלנו בטוח ומאושר!

למעלה בחירת המוצר: Artis Fluenta 5 Brush Set

06
של 06

האם הם באמת משפר איפור טוב יותר?

צללית applied with a brush

פיליפ פליין / מטאו ואלה / גטי

המפתח איפור מדהים הוא לוודא שהוא מעורבב כראוי, כי יותר מעורבב זה יותר טוב זה נראה. Streaky מסמיק ו eyeshadows כבד הם לא אידיאליים, כך באמצעות מברשות המסייעים לך בתהליך המיזוג הם הטובים ביותר כאשר רוצים לתקן כל סוג של איפור טעות, לעזור למוצר שלך עוד יותר מדי. מברשות תמיד טובות יותר לשימוש מאשר באצבעות בעת החלת בסיס קונסילר, כפי שהם מסוגלים להפיץ באופן שווה את האיפור על הפנים לעומת זה איסוף יותר באזורים מסוימים יותר מאחרים. מברשות עיניים יש זוויות וחתכים המסייעים למקד אזורים ספציפיים וליצור כמה איפור עיניים נראה מדי, ולכן כל התכונות האלה מאפשרים מברשות להיות כלי המיזוג הטוב ביותר לרשותך. 

No Replies to "5 סיבות מברשות איפור שווים את ההשקעה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 1