תראה מקצועי ב 5 דקות | insightyv.com

תראה מקצועי ב 5 דקות

תראה מקצועי ב 5 דקות

בין אם אתה כבר אשת עסקים או שיש לך ראיון עבודה, אתה צריך לוודא כי האיפור שלך נראה מתאים. ישנן מספר דרכים כדי לשפר את האיפור כי לא לוקחים הרבה זמן בכלל. הנה כל הטיפים שלי על איך ליצור את האיפור הכי מקצועי להסתכל רק 5 דקות.

הנה איך

 1. לאחר ניקוי ו prepping את הפנים אתה יכול להתחיל באמצעות פריימר איפור טוב מאוד כמו Nars איפור פריימר. החל על כל הפנים, למעט סביב העיניים על השפתיים. איפור פריימר יעבוד כבסיס טוב עבור הקרן שלך, על ידי עוזר להאריך את ללבוש את זה. צבע יסוד יסוד primers יכול גם לעזור גם את צבע העור אם אתה חווה אדמומיות או רוצה קצת עזרה נוספת. 

 1. לאחר החלת פריימר אתה יכול ליישם קרן טובה כל יום, כגון Smashbox High Definition בריא FX הקרן. החל את הבסיס על כל הפנים שלך וודא שאתה למזג אותו מעט מתחת לעין. זה אידיאלי להשתמש במברשת הבסיס בעת החלת, או שאתה יכול גם להשתמש ספוג בלנדר יופי. תערובת עד האיפור נראה טבעי על העור וזה לא מורגש מאוד. 

 2. החל קרן: החל קרן בנוסחה אתה מרגיש נוח ללבוש כי גם תואם את גוון העור שלך. הקרן לא צריכה להיות כבדה מדי על העור, כדי להיות בטוח למצוא נוסחה שנראית ומרגישה טבעי. הדרך הטובה ביותר למצוא את המושלם היא לנסות כמה דוגמאות של סוגים שונים עד ההתאמה הנכונה מגיע. אתה יכול בקלות להתאים את הקרן על ידי החלת כמה צבעי צבע שונים על הלחי שלך ולראות איזה מהם מתיישב באופן טבעי ביותר לתוך העור שלך.

 3. לאחר מכן, להחיל קרם נחמד קרם על הלחיים שלך. אם אתה יכול למצוא פריט יפה מאוד All-in-1, כמו נאר המקל מרובים, אז אתה יכול להשתמש בו על הלחיים, השפתיים, וגם כדי להדגיש את העיניים. אתה רוצה להשתמש בו לפני החלת אבקה שלך, כך צבע יימשך כל היום על הלחיים שלך. כל שעליך לעשות הוא להשתמש בקצות האצבעות או במברשת סומק כדי לצבוע את הצבע על הלחיים ולאחר מכן על השפתיים. אם אתה מתכנן להשתמש בו על העיניים שלך, להחיל את זה כמו צל קרם בודד או בסיס צללית אבקת ללכת על העליונה. 

 1. לאחר הוספת צבע לשפתיים וללחיים, אז אתה צריך ליישם אבקה לחוץ. במקום לאבק את כל הפנים שלך, בעדינות dab זה איפה שאתה צריך את זה ואז לזרוק אותו בארנק שלך עבור מגע קופצים מאוחר יותר. בעיקרון, אם אתה לטהר את העור מדי יום ואתה לובש פריימר איפור עם בסיס טוב, אתה באמת צריך רק אבקה עבור מגע קופצים. אתה יכול לשלוט ברק עם אבקה לחצה, ולהחיל אותו מתחת לעיניים כדי למלא כל קונסילר הקמטה. רוב compacts יבוא עם ספוג כמו המוליך כי אתה יכול לשטוף עם סבון ומים חמים אז זה לשימוש חוזר וקל לשמור על נקי. 

 1. עכשיו אתה יכול להתרכז באזור העין שלך. ראשית, להחליק את הגבות ולבצע כל מילוי מהיר, אם יש צורך. אתה יכול למלא את הגבות שלך עם עיפרון או pomade בהתאם למוצר שבו אתה מרגיש הכי נוח להשתמש. לאחר מכן קח צללית אחת נייטרלית בינונית, כגון צלעות עיניים בודדות של A.A.C, והחל אותה באזור המכסה בלבד. סלסול הריסים שלך מעקב עם אחד או שניים מעילים של כל היום מסקרה, כגון שאנל inimitable בשחור.

 2. כצעד אחרון, קח שפתון נייטרלית בצבע שפתיים וקו שפתיים, ואז למלא בקלילות פנימה אז אתה יכול להוסיף יותר של כל אחד ב-מקל אם השתמשת בו בעבר, או שפתון האהוב. מאז אתה משחק למטה את העיניים אתה יכול להוסיף קצת יותר צבע השפתיים שלך אם אתה רוצה. במשך היום, אתה יכול לבחור גוון טבעי שאתה מרגיש נוח ללבוש, ועדיין יהיה מתאים למקום העבודה. הוסף lipgloss על גבי אם אתה מרגיש את זה, וכן לגעת לאורך היום כדי לשמור על צבע. שם יש לך את זה! כל מה שאתה צריך להסתכל מקצועי תחת 5 דקות!

No Replies to "תראה מקצועי ב 5 דקות"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 6 = 4