4 דרכים עדינות כדי להפוך את העיניים שלך להתבלט

4 דרכים עדינות כדי להפוך את העיניים שלך להתבלט

לורן דוויט / אסטריד סטוויארז / גטי אימג'ס

עם מגוון רחב של צבעים, מרקמים, ואת הבחירה צבעים בלתי נגמרת ב ספורה, צללית הפך לאחד המוצרים המנוצלים ביותר בשגרות היופי היומי שלנו. זה מובן כי הזמן מוגבל בבוקר כאשר מתכוננת, ואתה עלול לא להיות מסוגל להיות הרפתקני עם מגמות האיפור, אבל יש הרבה דברים שאתה יכול לעשות כל יום כדי להפוך את העיניים שלך להתבלט. מתוך צללים מסקרה צבעוני, למה לא לתת משהו חדש?

02
של 05

סמוקי לא אומר

4 דרכים עדינות כדי להפוך את העיניים שלך להתבלט

סופי Thealst מאחורי הקלעים / Mireya Acierto / Getty Images

אנחנו נהיה מחדש להמציא את העין עשן לנצח, כי זה טוב! מיתוס ענק על העין העשנה זה יכול רק להיראות מבולגן לוקח שעות מושלם. לקבלת מראה מנקה, כפי שניתן לראות על המודל הזה כאן, זה הכל על הדרך שבה אתה מיישם את הצל. להתחיל עם פריימר, כמו זה מן עירוני דעיכה, כפי שהוא חל ברור ושומר את הצל היטב במקום. החלת צל קרם כהה על המכסה או כתם אייליינר כדי ליצור את הטון כהה, ואת הטון צל כהה יותר על פי בחירתך בראש עם מברשת הצללה. סיים עם אניה ומסקרה כדי להשלים את המראה. עשן את הקו התחתון לרצועה עם מברשת אותו קל להוסיף עוד דרמה. כצעד האחרון בעין סמוקי שלך, לנקות צל עודף ליפול עם Q-tip ו מסיר איפור עיניים לפני החלת וקונסור מיזוג.

איפור האמן טיפ: יש מעגלים מתחת לעיניים ופוחדים ללבוש צל כהה נראה? מעגלים נכונים עם זה קונסילר תיקון לוח מהאיפור המהפכה ולומר להתראות ביי מעגלים כהים! מחמאה גדולה צל סמוקי נראה, להחיל מתקן תחילה ולאחר מכן למזג קונסילר שלך של בחירה על העליונה כדי לנטרל מעגלים.

לראש העמוד מבחר מוצרים: מגניב מדי עבור בית הספר מסקרה, מסכת איפור ללא רבב 2 אולטרה 32 צלליות, ג'יבנשי אומבר Couture קרם צללית "13 נואר סקין", פיונה סטילס זוהר אקווה עין רעלה "חץ"

03
של 05

לבן מבהיר קמצוץ

4 דרכים עדינות כדי להפוך את העיניים שלך להתבלט

יופי LFW SS15 / ניקי סימס / Getty תמונות

האם באמת אין זמן בכלל? אל תדאג! רמז על תרופה ללילה מאוחר החוצה עם עיפרון אייליינר לבן. כאשר אייליינר לבן מוחל בפינות העין ואת קו הריסים התחתון הוא brightener מיידי. זוהי אופציה נהדרת ללבוש אם אתה מרגיש עייף העיניים שלך הם כתם דם. אם אתה מיישם אותו בפינת העין, הקפד למזג אותו בעדינות עם האצבע שלך אז זה לא נראה גירית מסתכל.

איפור האמן עצה: התאמת עור מטושטש עם המראה הזה איפור העין ייתן לך זוהר ילדה בריא הכולל. החלת סימון על עצמות הלחיים, או לערבב קצת מאיר נוזלי עם הבסיס שלך כדי לעזור לתת לעור שלך קצת יותר זוהר.

למעלה מבחר מוצרים: NYX נשלף אייליינר ב "לבן", תועלת קוסמטיקה פרס ראשון הדגשת קיט

04
של 05

הדפדפן שלך הם הכל

4 דרכים עדינות כדי להפוך את העיניים שלך להתבלט

אלכסנדר וואנג / ג'יימי מקארתי / Getty Images

התמקדות בגבות שלך הוא עצום בעת יצירת כל מראה איפור העין, במיוחד לוקח להסתכל על הצורה ומלאות. מצח מלא הוא קנאה של רוב, אבל זה לא תמיד המקרה, אז לדעת איך לעצב אותם על הפנים שלך הוא מאוד חשוב. למלא אותם עם עיפרון גבות או pomade, ולוודא כדי להבריש דרכם עם מברשת שרביט כדי לוודא את השיער נראה טבעי הצורה לא מאולץ מדי. גם אם אין לך זמן לעשות איפור בכלל, כדי להיות בטוח לעשות את הגלים. צריך קצת עזרה לגדל אותם? בדוק את זה בסרום מ GrandeBrow שעוזר בקושי יש גלים לקבל רק את דחיפה הם מחפשים.

למעלה מוצר מבחר: אנסטסיה בוורלי הילס Brow Wiz Brow עיפרון, תועלת הקוסמטיקה מוגדרת & קיט הזיקוק

05
של 05

לשמור את זה מגניב בחורה שיק

4 דרכים עדינות כדי להפוך את העיניים שלך להתבלט

מילה שון מאחורי הקלעים / מטאו ואלה / גטי

אייליינר עובר דרך ארוכה, במיוחד נוסחאות שמנת עמידות כל יום אל תוך הלילה. החלת צל נייטרלי על המכסה ואת רירית העליון והתחתון של העין היא דרך מושלמת להשיג את זה "בחורה מגניב שיק" אופנת זה נראה טוב לכל אירוע. הסיבה העיקרית מדוע זה נראה איפור העיניים הוא כל כך גדול כי זה קופץ את העיניים בתוך שניות ניתן לעשות עם כל צבע eyeliner אתה רוצה.

למעלה מבחר מוצרים: ביס יופי MultiStick ב "Honeywheat", Giorgio Armani יופי עירום חלקלק עיפרון משי משיער, Rimmel שערורייה עיניים Waterproof Kohl Kajal Liner

רוצה ליצור מראה אייליינר נוזל מדהים? בדוק את זה אניה לתוצאה מתמשכת: סטילה להישאר כל יום איטלינר נוזלי Waterproof

No Replies to "4 דרכים עדינות כדי להפוך את העיניים שלך להתבלט"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 17 = 19