4 סימנים אתה לובש את הקרן הלא נכונה

4 סימנים אתה לובש את הקרן הלא נכונה

 כולנו היינו שם. בדיקות טונות של נוסחאות של יסודות, מנסה רמות חדשות של כיסוי, מחפש את הגוון המדויק המתאים שלנו מְדוּיָק גוון עור. הקרן היא נושא קבוע של שיחה בקרב נשים ואיפור אמנים, בשל העובדה שזה אחד המוצרים המנוצלים ביותר בשוק. אז מה קורה כאשר אתה מוצא את הבסיס שלך פשוט לא עובד בשבילך יותר ואתה לא ממש בטוח מה לעשות?

הנה ארבעת הסימנים הראשונים שאתה יכול ללבוש את הבסיס הלא נכון, ולגלות איך למצוא את הנכון.

1. זה מרגיש רע

איפור לא צריך להרגיש כבד מדי או לא נוח על הפנים. העור שלך תמיד צריך להיות מסוגל לנשום ואם הקרן שלך לא מרגיש נכון לך לעבור את כל היום שלך המבקשים לך ללבוש משהו שונה. לחסל את אי הנוחות על ידי מעבר לנוסחה זה ייתן לך את הכיסוי שאתה מחפש כי גם מרגיש טוב. דרך מצוינת לנסות יסודות שונים היא פשוט לקבל דוגמאות של כיסויים שונים לנסות עד שתמצא את אחד הכי טוב בשבילך. כמו כן לשים לב איך אתה החלת הקרן שלך, יותר מדי. כאשר אתה משתמש באצבעות שלך אתה יכול בסופו של דבר שיש כיסוי הרבה יותר מאשר עם מברשות הבסיס או ספוג בלנדר יופי.

2. זה צבע לא נכון 

אין דבר גרוע יותר מאשר קרן זה לא הצבע הנכון, ואת המפתח קרן היא לקבל את זה להתאים את צבע העור הטבעי שלך גם יש את זה נראה טבעי ככל האפשר (כך בתמורה זה נראה בדיוק כמו העור האמיתי שלך.) אם אתה מוצא שאתה כל הזמן מנגב את הבסיס את הלסת שלך ואת הפנים שלך נראה בצבע שונה לחלוטין מאשר את כל השאר, הגיע הזמן לקבל גוון שונה.

החלפת גוונים היא נפוצה כאשר עונות השנה, למשל, אתה עלול להיות כהה יותר בקיץ מאשר בחורף. הפתרון? כל שעליך לעשות הוא Swatch כמה גוונים של קרן מן הלחי התחתונה שלך ממש מתחת לסת שלך ולראות אם הצבע הוא התאמה טבעית. אתה תמיד יכול להבהיר את הטון הבסיס שלך על ידי ערבוב קצת אור הבהרה גם אם אתה מתמודד עם צבע כהה מעט, כי אתה יכול בקלות לשנות.

איפור האמן עצה: כדי להבטיח יסוד חל בצורה חלקה על העור, exfoliate כמה פעמים בשבוע כדי להסיר את כל תאי העור המתים. זה יעשה הבדל עצום איך האיפור שלך נראה לשמור על העור זוהר, יותר מדי! אם אתה מחפש כלי exfoliating, נסה את זה מ טינה K כי אתה יכול להתאים עם ניקוי פנים שלך כדי לעזור פולנית משם כל מכה על הפנים והגוף

3. זה יותר מדי 

זהו אחד הנושאים הנפוצים ביותר עם נשים מחפש כיסוי מלא אשר בסופו של דבר מוצאים את עצמם עם קרן כי הוא עבה מדי. דרך מצוינת לשלול זאת היא ללמוד כיצד שכבת מוצרים. לדוגמה, אם אתה מחפש איפור כיסוי מלא אפילו את צבע העור שלך, להחיל פריימר כי יעשה זאת קודם לפני היסוד. להחיל יותר מדי? קח את הבלנדר יופי ספוג ו למזג אותו פשוט על ידי הקשה על ספוג על פני כל עד שאתה מקבל אפילו כיסוי. זה יעזור להפוך את הדברים להיראות הרבה יותר טבעי.

4. אתה מקבל תגובה

הקרן אינה אמורה לעוות, לשרוף, לשבור אותך, או לגרום לאדמומיות או לכל סוג של מרקם גבשוש או פריחה על העור. לנשים רבות יש תגובות לאיפור בשל רגישויות עור או אלרגיות למרכיבים וזה דבר מאוד אמיתי.

הדרך הטובה ביותר לקבוע אם הקרן שלך גורמת תגובה או לא היא פשוט לחסל את כל האחרים מוצרים מן השגרה שלך ופשוט להחיל אותו על העור החשוף שלך. אם אתה מתחיל להרגיש משהו מוזר, זה בהחלט האיפור שלך. אם אין לך תגובה לאיפור שלך אז הבעיה יכולה להיות אחד הטיפולים שלך טיפול בעור או מוצרים אחרים.

אל תתנו את הבסיס הלא נכון להפיל אותך, עם עצות פשוטות אלה תמצא את ההתאמה המושלמת בתוך זמן קצר!

No Replies to "4 סימנים אתה לובש את הקרן הלא נכונה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 8