מגמות איפור להתרגש בשנת 2018

אוֹר foundation

סטלה מקרטני / אנטונלו טריו / גטי

הגיע הזמן לשנות את קנה המידה על קווי המתאר הכבדים והדגשים הקיצוניים, בדרך חזרה. בעוד קו אור להדגיש עצמות הלחיים ואת הדגש רך להוסיף זוהר הוא הכרחי כדי עור בריא נראה, הולך להיות הרבה יותר של מגמה זו שולטת בעולם היופי לעומת יסודות להחיל בכבדות אבקת מוצרים contouring. עור בהיר, יפה ונקי. הדרך הטובה ביותר להשיג את המראה הזה היא להשתמש skincare לחות יחד עם קרן או קרם לחות כי יש כיסוי מסוגל לבנות. שכבת האיפור עם מברשת הבסיס או ספוג בלנדר יופי על העור לתת מראה מטומטם כי לא מרגיש כמו מסכה.

למעלה מבחר מוצרים: מסכת ורדים טריים, Amore פסיפיק בקרת צבע כרית קומפקטית רחבה Spectrum SPF 50

02
של 05

עדין פינק נוגע

אִשָׁה with pink eyeshadow

הרמס / פיטר וייט / Getty Images

בין אם זה קרם עיניים, סומק, או שפה רכה, ורוד הוא גוון שמח אנחנו נהיה מוזמנים בשנת 2018 בזרועות פתוחות. זה צליל רבגוני יכול להיות משוחק מספר דרכים שונות, היא דרך קלה, טרי לעדכן את המראה שלך בתוך זמן קצר. נסה להחיל צל ורוד רך על העפעף כפי שתואר כאן, זוג זה עם אייליינר דרמטי יותר בתחתית למבט שיכול בקלות לקחת אותך מיום ללילה.

למעלה מבחר מוצרים: הטבות קוסמטיקה שן הארי ניל פינק נוזל ורוד, אנסטסיה בוורלי הילס המודרני רנסנס צללית צבעים, טטה הארפר וולומיזינג שפתיים + צבע הלחי ב "מתוק מאוד"

03
של 05

השפתיים הזוהרות

מבריק lips

שאנל / פיטר וייט / גטי

ערכת שפתיים Matte שלטה 2016 כמו המגמה השפתון העליון, אבל עכשיו הגיע הזמן להוציא את הברק ולהוסיף מגע של ברק שלך. כאשר lipgloss מוחל כראוי על השפתיים, אתה מקבל ברק יפה כי נותן רק מספיק הדגשה, לעומת התמקדות שמירה על שפתון מודגש נראה כי לפעמים יכול לקחת יותר מאמץ ממה שתכננו. הבהוב רך של ברק מבריק או על שפתון יכול ליצור מימד על השפה בלי לנסות ממש, קל כל כך?

למעלה מבחר מוצרים: עירוני דעיכה עירום Ultra מזין Lipgloss, גם פנים שפתיים הזרקת מבריק, מהפכת איפור שפתיים אופוריה

04
של 05

גוונים מונוכרומיים

חַד גוֹנִי makeup

אמפוריו ארמאני / אסטרופ / גטי

יש משהו כל כך יפה על איפור נראה קשור רך יחד על ידי אותה משפחה צבע. איפור מונוכרומטי פשוט זוגות צלליות, סומק, וצלילים שפתיים כאחד יוצר מראה טרי עבור daywear, אבל יכול גם להפוך דרמטי לאירועים מיוחדים. אחת הדרכים הקלה ביותר ליצור מראה מונוכרומטי יופי היא להשתמש במוצרים צדדי שניתן להשתמש בהם על העיניים, הלחיים, ואת השפתיים. לדוגמה, אתה יכול לקחת קרם ולהחיל אותו על העיניים כמו צללית עצמה או בסיס, לשלב קצת על התפוחים של הלחיים על סומק, ואז לחול על השפתיים גם כן. שלא לדבר, זה הזמן וחסכונית. די ו שיק באותו זמן, ואת המוצרים שלך הם מינימלי וקל לשאת מסביב.

למעלה מבחר מוצרים: ביס יופי Multi-Stick, NARS מקל מרובים "Portofino"

איפור אמן איפור: בעת יצירת נראה מונוכרומטי, זה בסדר להוסיף גוונים שונים כדי לוודא דברים נראים מלוכדים ולא שטוח מדי. לדוגמה, אם אתה רוצה לעשות נושא ברונזה, קדימה להשתמש בצלילים ברונזה אור יחד עם צל ברודזה עמוק על העיניים, או ברונזה אייליינר לתת קצת ממד. ככל שתתרגל יותר עם מראה מונוכרומטי, כך תהיה בטוח יותר שתרגיש, וככל שייראו טוב יותר. קדימה, נסה את זה!

05
של 05

המצח הבלתי-מושלם

טִבעִי brows

ולנטינו / אסטרופ / גטי

הגבות ימשיכו להיות מגמה שנוי במחלוקת בעולם היופי כפי שאנו רואים כל כך הרבה סטנסיל ו מקושת לגבות על פלטפורמות מדיה חברתית, אבל איפור אמנים נוטים לכוח לקראת יצירת טבעי, גבות, מושלמים גלים המוסיפים רק את המגע הנכון האיפור שלך נראה, לעומת שולט בו. תוך הדגשת הקשת שלך חשוב, לא מעל לעשות את זה, ולהיות בטוח להוסיף מרקם ידי צחצוח דרך השערות מצח ואפילו באמצעות מוצרים כמו ג 'ל המצח כדי לשמור על השיער מופרדים עדיין במקום. השורה התחתונה היא, גבות מבט טבעי יותר הוא המפתח כאשר רוצים לקשור את המראה כולו שלך יחד.

למעלה מבחר מוצרים: תועלת קוסמטיקה Gimme Brow הגברת ג'ל סיבים, אנסטסיה בוורלי הילס Brow Wiz, Ardell Clear Brow Sculpting Gel.

No Replies to "מגמות איפור להתרגש בשנת 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 4