11 הכי טוב מרקחת Eyeliners לקנות ב 2018 | insightyv.com

11 הכי טוב מרקחת Eyeliners לקנות ב 2018

אנו מחויבים לחקור, בדיקה, ואת recommending המוצרים הטובים ביותר. אנו עשויים לקבל עמלות מרכישות שבוצעו לאחר ביקור בקישורים שבתוכן שלנו. למידע נוסף על שלנו תהליך סקירה. 

אין שום סיבה לשים את עצמך באזור אדום מעל אייליינר יקר. תאמינו או לא, אמנים רבים איפור מצאו את הספינות האהובות עליהם במעבר יופי של המרקחת. אבל בואו נודה בזה – בין אם אתה הולך על כנף חדה, גראנג ‘ילדה מגניב להסתכל, או קווים גרפיים אופנתיים, האפשרויות הן המכריע! 

בעת בחירת אייליינר דראגסטור, חשוב לשקול עד כמה מדויק אתה רוצה להיות השורות שלך, אם אתה רוצה לרסס או לעשן את אניה שלך, ואם אתה לא צריך נוסחה עמיד למים. מה עוד, eyeliners לבוא בכל מיני צבעים שיכולים להשתלב עם המראה שלך איפור עיניים או לעשות משפט עמדה. כדי לגלות על eyeliners הדראגסטור הטוב ביותר עבור הצרכים שלך, המשך לקרוא.

11 הכי טוב מרקחת Eyeliners לקנות ב 2018

מחפש אייליינר כוכבית הכוללת כי לא יהיה לך לפדות חלק גדול של המשכורת שלך? אם התשובה היא כן, אז זה אחד NYX הוא מושלם בשבילך. עם קצה דק, מברשת חלקה, זה מפיץ את הפיגמנט על המכסים שלך בקלות, בעצם, אין משיכה, גרירה, או דילוג. בשל אופיו של המוליך, אתה יכול לשלוט על עובי הקו, אז זה סופר תכליתי תלוי אם אתה רוצה להיראות בסדר, טבעי יותר או אם אתה מרגיש משהו קצת יותר מודגש.

זה גם עמיד למים אז זה יישאר במקום כל היום. לסיים דמוי לכה זה משאיר על המכסים הוא מחמיא מאוד. כאשר החלת, לצייר כמה נקודות קטנות לאורך קו הריסים העליון שלך, ואז לחבר אותם. עבור קו רחב יותר, פשוט ללחוץ כלפי מטה הולך פנימה החוצה החוצה.
יותר ”

No Replies to "11 הכי טוב מרקחת Eyeliners לקנות ב 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 18 = 22