11 היסודות הטובים ביותר לקנות עור בוגר בשנת 2018

אנו מחויבים לחקור, בדיקה, ואת recommending המוצרים הטובים ביותר. אנו עשויים לקבל עמלות מרכישות שבוצעו לאחר ביקור בקישורים שבתוכן שלנו. למידע נוסף על שלנו תהליך סקירה. 

ככל שאתה מזדקן, העור שלך צריך לשנות. גיל המעבר, שינויים הורמונליים והפחתת פליטות שמן טבעי יכולים לייבש את העור, מה שמחריף את המראה של קווי צחוק וקמטים. הוסף נזקי השמש, הנקבוביות המורחבות, העור עמום יותר לתערובת, ואת זה קרם לחות כי אתה משתמש מאז המכללה לא יכול לחתוך את זה יותר. הגיע הזמן להשקיע בקרן שנוסחה במיוחד עבור העור הבוגר. אבל עם כל כך הרבה אפשרויות שם בחוץ, איך אתה יודע איזה מהם הוא הטוב ביותר?

למרבה המזל, השוק הוא chockfull של יסודות לעור בוגר, מכיסוי כיסוי מלא על יסוד לעור יבש. כל בקבוק מציע תערובת ייחודית של היתרונות עבור הדאגה העור שלך, בין אם זה קמטים, קהות, נקבוביות מוגדלות או נקודות גיל. יתר על כן, רבים מהם חדורים מאותם מרכיבים מתפתחים לגיל, הנמצאים בדרך כלל בסרום לחות ולסרטנים שלך - כגון חומצה היאלורונית וויטמין C - כדי לשפר את המרקם ואת הטון תוך מתן הכיסוי שאחריו זוהר, צעיר למראה עור.

הנה את היסודות הטובים ביותר עבור העור הבוגר עבור כל תקציב, כך היה סמוך ובטוח שיש התאמה מושלמת עבורך.

בובי BROWN Skin Foundation Stick

באדיבות ספורה

זו קרן עטורת הפרסים - אשר הרוויח מעל 40,000 אוהב על ספורה - מנוסח עם משהו שנקרא "טכנולוגיה חכמה" עבור לחות ממוקד או בשמן שליטה, תלוי מה הצרכים שלך בוגרת העור. זמין ב 30 גוונים, הנוסחה היא שמנת אך קל משקל, מספקת כיסוי בינוני עד מלא ומראה ומרגיש כמו העור השני. בנוסף, הוא מגיע מקל לשימוש מקל מקל. מושלם עבור מגע מהיר קופצים בדרכים!

בסיס זה הוא גם נהדר עבור שילוב העור, אשר יכול להיות מסובך לקנות הקרן.
יותר "

11 היסודות הטובים ביותר לקנות עור בוגר בשנת 2018

עם רוב אבקות הפנים להיות ידוע להתיישב בקווים עדינים קמטים, זה יכול להיות די המאבק כדי למצוא נוסחה זה מתאים לסוג העור בוגרת. לא רק זה, אבל אבקות יש מוניטין של להיות יבש, אשר יכול להחריף מרקם על העור. למרבה המזל, זה קומפקטית אבקה משיי מ לוריאל תשנה את דעתך.

הנוסחה החלקלקה, החלקית, החלקלקה, אינה שוקעת בקווים עדינים או קמטים על הפנים. זה ממש מחליק על העור עוזב גימור טבעי, אך ללא רבב. אבקת הוא חדורים פיגמנטים פנינה להוסיף איכות זוהרת רכה על העור שלך אז זה אף פעם לא נראה יבש או גיר.

תכונות בולטות אחרות? זה גם שמן ללא comedogenic. לקבלת כיסוי מלא, להשתמש במברשת אבקה צפופה כדי buff את המוצר לתוך העור. אם אתה מעדיף כיסוי קל יותר או רוצה להגדיר קונסילר, להחיל באמצעות ספוג פנים או מברשת פנים רכה. זה מגיע גם ב 34 גוונים שונים אז יש משהו עבור כל גון העור ואת המתח. הספוג ואת המראה של קומפקטית לעשות את זה אבקה מושלמת כדי לאחסן בתיק שלך עבור ב- the-move-up קופצים.
יותר "

11 היסודות הטובים ביותר לקנות עור בוגר בשנת 2018

כשמדובר במציאת בסיס לעור משולב, אתה המוטל על שמירה על תיקונים יבשים הידרט כל תוך כדי לוודא את העור שלך לא להפוך שמן חלקלק לבוא בצהריים. זה אפילו קשה יותר כאשר אתה זורק העור בוגר לתוך תערובת. זה המקום שבו זה תקציב ידידותי לקנות מ Wet n 'Wild נכנס.

בסיס נוזלי זה מתגאה בנוסחה המשלימה את העור, בעלת שני צבעים מאט וקלים. בעיקרון, הוא שומר על העור שלך מט בלי להיראות קשקשים או נצמדות לטלאים יבשים. אם אתם מתכננים לצלם, זה בהחלט שלך ללכת מאז נוסחה נבדק תחת שבעה תנאי תאורה שונים להבטיח העור שלך נראה מוכן המצלמה בכל מצב.

עם זאת, הנוסחה רך להתמקד נראה פשוט מדהים בחיים האמיתיים, יותר מדי. יש לו מחליף בסגנון ספטולה ייחודי, אשר מבטלת את הצורך להשתמש באצבעות שלך בעת העברת הקרן מן הבקבוק אל הפנים שלך. זה גם מאפשר רק את הכמות הנכונה של המוצר, לא תהיה שום בסיס מבוזבז. כדי לשמור על הסיום קצת יותר טבעי, אנו ממליצים להחיל אותו עם ספוג לח לחות או לעטוף אותו לתוך העור שלך באמצעות מברשת שטוחה שטוחה עבור כיסוי כיסוי מלא יותר.
יותר "

No Replies to "11 היסודות הטובים ביותר לקנות עור בוגר בשנת 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 10 = 14