10 הטוב ביותר מרקטורס מרקחת לקנות בשנת 2018

אנו מחויבים לחקור, בדיקה, ואת recommending המוצרים הטובים ביותר. אנו עשויים לקבל עמלות מרכישות שבוצעו לאחר ביקור בקישורים שבתוכן שלנו. למידע נוסף על שלנו תהליך סקירה. 

קוסמטיקה התקציב הגדול הם לא רק זול, אבל גם מציעים את אותה איכות כמו גבוה סוף הקודש הגביע מוצרים. זה נכון במיוחד עם המסקרות מרקחת רבים על השוק היום. אם אתה מסרב להפגיז הרבה מזומנים עבור מסקרה בחנות הכלבו, אתה בהחלט צריך לשקול את האחרונה ואת הגדול ביותר נוסחאות המרקחת. זול יותר מרקרס המרקרה עדיין יכול לספק את נפח, אורך, ודרמה אתה עשוי להשתוקק ממסקרה תוך שמירת הארנק שלך מן להיות סחוט.

כאשר בוחרים את המסקרה של המרקחת שלך, חשוב לשקול את המראה הכללי שאתה הולך אליו: עצום, ארוך, זוהר, או טבעי למראה. לאחר מכן, בחר נוסחה העונה על הצרכים שלך. אתה צריך גם לשקול אם אתה רוצה מים או קבוע מסקרה נוסחה. נוסחאות עמידות במים עשויות להיות מתאימות יותר עבור אלו עם עפעפיים שמנוני או אלה אשר מבלים הרבה זמן באקלים חם לח.

המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על המרקפות הכי טוב שאתה יכול לקנות עכשיו.

החיתול של התמכרות לאיפור יש אודה למסקרה זו מ Essence, מותג מרקחת גרמני, עם צילום לפני ואחרי שהלך ויראלי בסוף השנה שעברה. הרבה ממסקרות טוענות להשאיר אותך עם ריסים דמויי פלסי, אבל מסקרה זו בעצם חי עד הבטחה זו. הנוסחה מטאטאת אל הריסים ויוצרת נפח ואורך. היא גם מצליחה לשמור על ריסים מקופל לאורך כל היום. את שרביט דמוי שרביט קל לתמרן לתוך הפינות הפנימיות והוא יכול אפילו להגיע לריסים התחתונה בקלות.

אחד הסוקרים אמר כי לאחר שניסה את זה מסכה לאס הנסיכה, היא לעולם לא לקנות מסקרות במחיר גבוה יותר אי פעם. החלק הכי טוב (מלבד הפרטים הקיטשיים, הדקיקים של הדובדבן שעל הצינור)? זה מסקרה שעונים ב תחת $ 10.

10 הטוב ביותר מרקטורס מרקחת לקנות בשנת 2018

כפי שאתה גיל, הריסים שלך יכול להיות דליל, רזה החוצה, באופן כללי, לא להיראות שופעים כפי שהיו פעם. עם זאת, ייתכן שתרצה להחליף את הצינור הישן הרגיל שלך עבור גרסה שעושה יותר מאשר להוסיף צבע נפח זמני לשוליים שלך. זה המקום שבו המסקרה מאלמיי נכנס. נוסחה נגד שבירה, ויטמין חדורים יחד עם מברשת רכה סופר מברשת לעבוד יחד ריסים מעיל בנוסחה מזינה.

הנוסחה המתחדדת אך המבריקה מגינה מפני נזק, ולכן אין צורך לדאוג לאבד הריסים בעת הסרת המסקרה או החלתה. המסקרה מגיעה במגוון גוונים טבעיים כמו חום, שחור, שחור מאוד בהתאם להעדפותיך. הודות לחיזוק, נוסחה מבריק, הריסים שלך להיות גלוי זמן רב יותר ויותר.

זה גם ללא גושים ועוד עדין כך שזה לא לגרות את האזור. למרבה המזל, זה מברשת ייחודית של אחד מעיל- פלא מתאים את קווי העין שלך, אז אתה לא צריך ליישם מעילים מרובים אם אתה לא רוצה. התחל את הבסיס של הריסים שלך להתנודד מצד לצד כדי לקצור את ההשפעות המלאות של מסקרה מדהים.
יותר "

No Replies to "10 הטוב ביותר מרקטורס מרקחת לקנות בשנת 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    15 + = 18